Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kurteczki Regionalne - co wy na to?


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Pomyślałem sobie - mamy koszulki ,mamy bluzy (polar ) ale nie mamy jeszcze wiosennoletnich kurtek . Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/kurtka-przeciwdeszczowa-na-rower-pomaranczowa-i2888169225.html - cena do jakiejś negocjacji , oczywiście rozmawiałem z Lechem i sitodruk też by się zrobiło .Nie zapomniałem o GP i zrobilibyśmy to oczywiście wspólnie (logo W-M i GP ) .Myślę że w 100 PLNach powinniśmy się zamknąć . Proszę o propozycje i sugestie . Do 17.01 powiedziałem że dam odpowiedź w sklepie co do zamawiania kurtek .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Są męskie !

Szymon tabelka rozmiarówka jest w ofercie na 1-rwej stronie

No to ja zacznę :

1 . - MAKI - 1 szt. męska -XL/7

2 . - MAKOWINKA - 1 szt. damska -XL/7

3 . - Bartheez - 1 szt. męska -XL/7

4. .- Doktorek - 1 szt. męska -XL/7

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to tylko pomarańcza wchodzi w grę ?

Szczerze pisząc to za innym kolorem się nie rozglądałem ,ale jeśli miałby być inny kolor to czekam na propozycję ,a wtedy zadzwonię i spytam się o inne barwy .

Jeśli to miały by być inne wzory kurtek to chłopaki z Łódzkiego wynależli fajne wzory z tym że droższe ale na czasie .Jestem otwarty na różne propozycje - kolor kurtki np.byłby inny a logo grupy można by było pociągnąć kolorem pomarańczowym - co wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Brać W.M. a może by i spodnie do tego? bo tak patrzę i widzę że to kurtka przeciwdeszczowa,więc fajnie by pośiadać komplet ( Kurtka spodnie :D ale to moje tylko spojrzenie na sprawę,na spodniach można by było też zrobić małe klubowe logo ;)

Odnośnik do komentarza

Może pozostańmy przy samych kurtkach. Kolor jak najbardziej Zacny ,,pomarańcz,, jak by nie patrzeć barwy W-M.

Ponadto kwestia bezpieczństwa też w temacie jest ujęta , gdyż będziemy w nich nardzo widoczni na swoich 2oo.

Dla mnie jedną sztukę XL męską ( logo i szblon można skopiować z polarów) ewent. dorzucić nick forumowy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a może by i spodnie do tego?

No niestety przejrzałem całą stronę i nie znalazłem spodni o podobnym kroju lub kolorze ,ale jak coś to zadzwonię i spytam się .

Dla mnie jedną sztukę XL męską

Nie ma takiego rozmiaru - poniżej strony jest tabela i jest tam XL/7 lub XL/8

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W związku z małym zainteresowaniem kurtkami - temat zamykam , a do Rafała i Przemka wysłałem PM .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...