Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa POŁUDNIOWA


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam, zakładam temat maj?cy służyć ludziom wyjeżdżaj?cym z południa do Wawy na zlot do umówienia się na trasie, celem wspólnego dojazdu do celu.

PO zlocie temat usuńcie, żeby bez sensu nie gracił...

A więc tak...

w Pi?tek(16.06.06) wyjeżdża grupa z Krakowa.

Na 100% jadę Ja i Zenek.

Wyjazd z Krakowa planowany na godzinę 08.00

Następnie godzina 08.30 doł?czam się Ja w Trzebini.

Dalej jedziemy przez Jaworzno i sosnowiec, gdzie wjeżdżamy na trase wiod?c? na Częstochowę... Aż do Warszawy jedziemy tras? Katowick?.

My?lę, że z mieszkancami Katowic i okolic, możnaby się spotkać np. pod Fashion Fousem w Jaworznie(sosnowcu), koło godziny 09.00

Następnie w częstochowie koło 10-10.20 w jakim? miejscu(je?li kto? się zdecyduje tam dołaczyć, to niech napisze GDZIE się spotkamy).

PóĽniej po drodze możemy się gdzie? na trasie umówić z mieszkańcami łodzi...(którzy wyjechali by na Nasza trase w jakim? momęcie i czekaliby na Nas).

Prędko?ć dostosowana do możliwo?ci każdego.

Musze pogadać ze Scottim i Wojtkiem z Krakowa, czy jednak pojechaliby z Nami, bo razem raĽniej. W takim wypadku prędko?ć przelotowa wyznaczona na poziomie 100-110km/h(ze względu na Wojtka, który pojedzie JoyRide'm). Jest to bardzo przyjemna prędko?c dla Nas wszystkich i my?lę, że nikomu nie będzie przeszkadzała...

Stwarzam listę uczestników, którzy się wybieraj?.

Każdego kto się zgłosi, prosze o wpisanie miasta gdzie się doł?czy i mniej więcej miejsca gdzie ustali spotkanie po drodze...

Lista uczestników:

1) Zenek(ZR7S)-->Kraków

2) Zyzio(AN400K1)-->Częstochowa

3) Scottie -->Kraków

4) Wojtek -->Kraków

5) Rafałek13C-->Katowice

6) ??

Czekam na Wasze propozycje.

Pozdrawiam, Kuba !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zyzio rezerwacja nie jest problemem , nikt pod chmurk? kimać nie będzie.

Ja narazie nie deklaruje godziny i miejsca spotkania,wszystko roztrzygnie się w ostatniej chwili.

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zyzio... JedĽ z Nami w pi?tek... NAPEWNO znajedziesz kawałek podłogi bez problemów... A przynajmniej będziesz dłużej a noc Pi?tkowo-Sobotnia jest NAJLEPSZA... :lol:

Tak więc decyduj się na wyjazd w pi?tek i nie pitol...

Paweł, spokojnie z umówieniem się niema problemu. jesli tylko będziesz chciał z Nami jechać(super) to powiedzmy,że dojdziemy do consensusu... :P

Pozdrawiam, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
Zyzio... JedĽ z Nami w pi?tek... NAPEWNO znajedziesz kawałek podłogi bez problemów... A przynajmniej będziesz dłużej a noc Pi?tkowo-Sobotnia jest NAJLEPSZA... whist

No tak tylko, że nie wiem czy mi się uda załatwić urlop w pi?tek a druga sprawa to to, że nie jadę sam tylko z Agnieszk? więc nie wiem czy kawałek podłogi dla dwóch osób bedzie hehe. No ale nic to, w poniedziałek się zorientuję jak z urlopem i gdyby było ok to zadzwonię do Ryni i zapytam czy ten nasz pokój nie bedzie wolny noc wcze?niej. No bo niby kto miałby go rezerwować tylko na noc pi?tkowo-sobotni??

A jak nie to najwyżej :D i podłoga :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako ze grupa poznanska postanowila nie jechac a rezerwowali wczesniej mase miejsca to mysle ze bedzie, tylko trzeba by sie dowiedziec ile zwolnili miejsc.

Odnośnik do komentarza

Chwila chwila Art :D Grupa Poznańska jak najbardziej jedzie i już się doczekać nie może :D , a że będzie do?ć nieliczna, to już nie moja wina. Po prostu szefostwo naszego klubu ma duż? moc przyci?gania i tam gdzie oni, tam większo?ć klubowiczów. Ale ja i kilku innych "wykolejeńców" się odł?czyli?my i pędzimy spotkać się z Wami whist

Po decyzji o "bojkocie" Ryni przez City Raidera, ja postanowiłem troszkę zainteresować się tematem od strony organizacyjnej i skontaktowałem się z mił? pani? Elżbiet? z O?rodka i przepisałem cał? rezerwację z nazwiska Madzi na swoje.

Wygl?da to tak: mamy zaklepane 5 pokoi 3-osobowych w pawilonie, a z tego co na dzień dzisiejszy się orientuję to jedziemy w składzie:

- Majkel z żonk?

- Marych z prawie żonk?

- M@rkiz z Wrocławia ( nie wiem czy solo czy w duecie)

- prawdopodobnie Cappo ( nie wiem czy nocuje w naszym pawilonie czy zaklepał co? innego)

- moja skromna osoba ( jak się uda to z żonk? )

- i może jeszcze maxymalnie ze dwie osoby

Tak więc pełnego obłożenia naszych pokoi raczej nie będzie , ale jak to będzie wygl?dało ostatecznie dowiemy się w Ryni.

Mimo powyższego, dogadałem się z Pani? Elżbiet? że podtrzymuję wszystkie miejsca wcze?niej zarezerwowane, a tym co zostanie bardzo chętnie podzielimy się z innymi zlotowiczami, którzy nie maj? nic zaklepane.

TO TYLE na dzień dzisiejszy ! Narka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zyzio niemartw się ! Agnieszka miejsce będzie mieć na bank a TY najwyżej skuterów popilnujesz koleg? whist:D:D

Ja w tamtym roku też dojechałem dopiero w sobotę ,drugi raz tego błedu nie zrobię

Szykuj się na pi?tek

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zyzio... Wynajmujemy willę, więc miejsca na podłodze jest pod dostatkiem... W tamtym roku nocowali?my Qwakiego z Pawłem87... I nie nażekali na wygodę...

Jednak niema problemu... Na łóżku znajdzie się miejsce dla Agnieszki, pomiędzy Mn? i Scottim whist ( :D ). A Ciebie wygodnie położymy na posadzce...

A tak serio, to miejsca będzie sporo i jak się nie znajdzie wolny domek, to zapraszamy...(reszta domowników napewno sie zgodzi).

Załatw tylko urlop(je?li nie masz wtedy wolnego) i jedĽ z Nami...

Paweł czekamy także na Twoj? deklarację, co do wspólnej jazdy... Poza tym, nie dotrzymujesz co? słowa(co do wspólnj przejażdżki PRZED Ryni? :D ).

Czekamy dalej na deklarację RESZTY południowców...

Rafałek??(pewno jest w czechach), Ja-rek?? Po drodze Matador?? I reszta którzy narazie na my?l Mi nie przychodz?...

Pozdrówki i mam nadzieję, że grupka fajna się Nam uzbiera...Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kubonarazie nic nie deklaruje bo godzina wyjazdu zależna będzie od czynników wyższych(w pi?tek raniutko będę miał dużo pracki po ?więcie).

...co do jazdy przed Rynia to dopiero wczoraj wymieniłem klocki z przodu i gumę z tyłu .Czekałem na ni? 2tygodnie,całe szczęcie u nas nonstop lało i wiało

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza

Urlop na pi?tek załatwiony na 99% B)

1% zostawiam na wypadek jakiego? poważnego tsunami w pracy. Co prawda nie jestem tam niezast?piony ale z tym, że nie zawsze B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zyzio... W takim razie umawiamy się na godzinę 10.15-10.30 w Częstochowie. Miejsce? Wydaje mi się, iż dobre i znane miejsce, którego nie trzeba wyszukiwac, to np. McDonald, na takim duużym skrzyżowaniu jad?c na warszawe.(charakterystyczne skrzyżowanie, bo po obu Jego stronach s? MC Donaldy, kojarzysz?).

B?dĽ tam wstepnie o 10.15... S?dzę że się do tego czasu wyrobimy... Jednak wiadomo, delikatne opóxnienie może być(jak co? to kontakt mam).

Z Krakowa rusz? o 08.00, do Mnie dojad? koło 08.30. Więc w okolicach Katowic(je?li kto? z tamtych terenów doł?czy) będziemy koło 09.00.

Mam nadzieję, że jeszcze się kto? do Nas dołaczy... Dalej liczę na Rafałka, Jarka, Pawła883 i może jeszcze kto? się zgłosi... B)

Pozdrawiam a Ciebie Zyzio dopisuje...Kuba B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja widze jestem na li?cie już B) , ale tego nie zaprzeczam. Mam nadzieje ze pogoda dopisze i towarzystwo B) ... i tu liczę na Scottiego i Wojtusia z Krakowa jak i kolejny towarzyszy podrozy ktorzy dolaczyliby ewentualnie po drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe Rafałek, ożesz co? bliżej wytłumaczyć gdzie to jest? Chodzi oto, żeby się umówić po drodze gdzie?... A ja niezbyt kojarze gdzie tam po drodze jaki? zalew jest B) . NaprowadĽ Mnie gdzie mniej więcej to jest i Ci powiem czy 09.00 w tamtym miejscu pasi. Ja narazie stoje pod znakiem zapytania wyjazdu w pi?tek, gdyż dostałem propozycje przybycia we czwartek do Wawy, któr? musze przemy?leć... Niemniej jednak reszta grupy jedzie i normalnie dalej sprawa umawiania jest aktualna...

Pozdrawiam, Kuba B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rafałek, dobra miejsce OK. Wstępnie umawiamy się tam ok. 09.10(choc lepiej b?dĽ ok. 09.00, bo lepiej poczekać chwile dłużej a niewiadomo dokł?dnie o której będziemy).

Gdzie tam dokładnie będziesz stał? jaka? stacja benzynowa? Czy co? Żeby chłopaki wiedzieli gdzie będziesz... I gdzie maj? zjechać na bok... Bo ja szczerze przyznam, że nie kojarze miejsca B) .

Ja raczej się wypisuje z listy, bo na 90% pojadę we czwartek B) ...

Jednak dopne do końca sprawy wyjazdowe żeby?cie wszystko wiedzieli i bez problemów pojechali... Daj do siebie jaki? namiar, coby przekazać Go Scottiemu i Zenkowi.

Pozdrawiam, Kuba B)

Odnośnik do komentarza

To bardzo charakterystyczne miejsce. Jak się zobaczy wodę to po prawej stronie rónież zobaczy się duuuży parking a na nim raczej więcej niż jedna Ypka nie będzie stała. Wszystko widać z drogi głównej jak na dłoni.

Moj numer 606 497 174

Odnośnik do komentarza

Jade w pi?tek jednak na 100% :blink: Nocleg zarezerwowałem z pi?tku na sobotę też więc jest git.

Będę czekał pod McDrivem w Cz-wie przy trasie w strone Wa-wy od ok 10.15 Wiem że Kubo nie jedzie z wami więc podaje namiar do siebie dla grupy południowej co by dała znać w razie jakiej? obsuwy.

601 53 35 26

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...