Skocz do zawartości
Forum Burgmania

czy warto>


Rekomendowane odpowiedzi

Umieściłem też ten wątek w temacie "ogólne"

Mój serdeczny przyjaciel chce rozpocząć przygodę z motocyklem i na pierwszy rzut chcę zapodać taki sprzęt- kawasaki ER6F rocznik 2006.

Gdyby ktoś mógł coś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego motocykla,ewentualnie w grę wchodzi (nie darmowa)oczywiście konsultacja w komisie w Rybniku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W internecie masz dużo informacji na temat tego motocykla. Tutaj raczej zajmujemy się maxi skuterami. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Campto,po to jest zalozony Offtopic,zeby wlasnie tutaj moc zapytac,popisac o sprawach poza maxi zwiazanymi i kolega Dario670 jak najbardziej ma prawo zapytac bez jakichkolwiek uwag.

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów podepnę się pod temat, i troszkę go odświeże, parę tygodni temu byłem zdecydowany aby zakupić dodatkowy 2oo i padło na Honda st1300, No i jak tak czekałem na okazję urodziły się inne potrzeby,  No i dwa dni temu kolega zapytał mi się dlaczego ST1300 a nie BMW R1200 RT  i właśnie proszę was o poradę co byście wy wybrali? Bo do diabła kolega zabił mi klina, i teraz już całkowicie zgłupiałem, oczywiście nie chodzi o nowy z salonu chodzi o rocznik 2005 do 2007 po prostu na taki rocznik wystarcza mi " czasu" hi hi z góry bardzo dziękuję za każdą poradę i opinie, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...