Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2013 w Zach.-Pom.


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie było końca świata, pogoda bardziej jesienna niż zimowa, zostaje się modlić o dzień bez deszczu i pojechać na małą przejażdżkę.

Samba, żałuję że o 11 nie widziałem Twojego posta, z chęcią bym dziś wyskoczył, szkoda, trudno...

Odnośnik do komentarza

Styczniowa przejażdżka udała się wyśmienicie i miała charakter bardziej miejski. Towarzyszyła mi Zosia na plecaczka z lekkim strachem w oczach. Lansik po mieście - dwie laski na T-maxie :) Potem dołączył do nas Bilety i pojechaliśmy na pizze. Artcho z synem też jeździli, ale nie znami tym razem. Na zakupach nie byliśmy. Burgifan napisz mi na priv swój nr tel wtedy będzie się łatkiej skontaktować.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasia dzięki za wspólne popołudnie na skutach (podaj zdjecie dwie laski na T-maxie), ja dzisiaj już śmigałem lekka mżawka ale OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No nie udało sie zgrać. Poranek wykorzystałem do pracy nad moim nowym autem :)

A po południu z synem sobie trochę ponad godzinkę pojeździliśmy po NRD. Temperatura spadła po drodze do 4 stopni, ale widoki były super!

be1584ea336af10184c4f10c202690ea_zps5975509e.jpg

Odnośnik do komentarza

HAHAHA no i ktos mnie ustrzelił z żonką na wakacjach ;)

a tak z innej beczki, kupuje wlaśnie nowe oponki do moto i slyszalem ze trzeba je "rozjezdzić" ktos cos wie na ten temat? ktos mi mowil ze na zupełnie nowych oponach trzeba bardzo uwazac itd??? Ja prawde mówiąc zawsze myślałem ze na nóweczkach to mozna szaleć ile fabryka dala :) bardzo prosze o inf co bym sie nie położył przy pierwszej polatance

Odnośnik do komentarza

Tak to prawda, ze na nowych oponach nalezy jeździc ostrożniej przez pierwsze 100 km. Fabrycznie sa one pokryte cieniutką warstwą silikonu, który bywa śliski i musi sie zetrzeć.

Odnośnik do komentarza

a tak z innej beczki, kupuje wlaśnie nowe oponki do moto i slyszalem ze trzeba je "rozjezdzić" ktos cos wie na ten temat? ktos mi mowil ze na zupełnie nowych oponach trzeba bardzo uwazac itd??? Ja prawde mówiąc zawsze myślałem ze na nóweczkach to mozna szaleć ile fabryka dala :msn-wink: bardzo prosze o inf co bym sie nie położył przy pierwszej polatance

Żeby tam jeszcze silikonem, najstarsza (i najtańsza) metoda świata: czernidło....

A potem takie cyrki się dzieją...

Odnośnik do komentarza

mozna troche papierem sciernym popracowac nad opona lub szcotka druciana, ale bez przesady zeby nie przedobrzyc. ja tak robilem na stopkach i wlaczonym biegu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zosia, Marek - dzięki za miłe spotkanie. Samba, Rzelu, Burgifan - fajnie było się zobaczyć ;)

Tu znajdziecie kilka zdjęć z mojej mapki kolejowej. Ot taka zabawa :) (teatrzyk zamknięty)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też dziękujemy za odwiedziny, zawsze milo pogadać, o modelach, kolejkach, skutach i planach na wyjazdy.

Artur ja też trochę w to grałem ale.... szkoda mi było czasu, To ja też się pochwalę teraz najnowsze hobby zbierackie: http://tarcze-szkolne.cba.pl

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście również dziękuję za miłe spotkanko, popcorn rządzi ;)

Fajne macie zajawki, ja nie pochwalę się co zbieram, bo swoje zabawki musiałem sprzedać żeby kupić sobie skuter i teraz to on jest moim hobby...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzelu - "szapo ba" (że tak powiem). Obejrzałem Twoje ostfront miniatures i jestem pod wrażeniem. Ja nie miałbym tyle cierpliwości...

Odnośnik do komentarza

Panowie, kto jeszcze reflektuje na osłony rąk typu MZ? Dla wątpiących możemy zdjąć moje i przymierzyć do SW. Niestety w czwartek pracuję, więc nie wpadnę na ciastka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...