Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Auto dla klubu Burgmania?


matrixclan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W takim stanie w zyciu tego auta nie sprzedadza. Wystarczylo by wsadzic w nie jakies 20-30 tys i auto wygladalo by jak cukierek. Wtedy mozna krzyczec i 100 tys $. Ehh pazerni sa ci ludzie zeby w takim zlomiastym stanie sprzedawac.

Odnośnik do komentarza

Nie to, zebym byl jakims fanem Karola Wojtylly ale, kurde robienie kasy na nim i pamieci o nim jest w/g mnie poprostu nie moralne.

Jeszcze tak sie zaafiszowac z tym. Poprostu nieladne. !tut

Odnośnik do komentarza

strzalka

Nie to, zebym byl jakims fanem Karola Wojtylly ale, kurde robienie kasy na nim i pamieci o nim jest w/g mnie poprostu nie moralne.

Jeszcze tak sie zaafiszowac z tym. Poprostu nieladne. !OK

no tak ale co wtedy z wszystkimi durnostojkami na targach ??? na swietych od wiekow robilo sie kase teraz tylko Vatykan nie ma juz monopolu :P ale masz racje nie ladnie tak (kuzwa czemu ja nie mam tego auta !tut )

pa arek

Odnośnik do komentarza

Durnostojki byly, sa i beda. One sa osobonym rozdzialem zycia wiary watykanskiej !tut

Ale sprzedaz owego samochodu bylaby mniej irytujaca, gdyby sprzedajacy pominal cala ta pompe z wszelkimi danymi itp. itd.

Rozumiem, chcial pokazac, ze to fura orginalna. Ale wszystko ma granice dobrego smaku.

Pozatym majac taki samochod oddalbym go raczej do jednego z polskich muzeow (ale nie koscielnych!!) za symboliczna zlotowke.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że remontować może jaki? kolekcjoner na własn? rękę. W tej zabawie chodzi pewnie o to aby auto było w takim stanie w jakim je nasz |więty pozostawił. Przypuszczam, że oryginalny bałagan też byłby cenny.

Swoja drog? jestem ciekaw jaka cena zostanie osi?gnięta. Już jest prawie 100000$

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...