Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwszy Klubowicz w Łodzi


pazdzioch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak to czym? Postawą i umiłowaniem skuterów i podróży!

Każdy może, wystarczy tylko troszku ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ależ tu każdy kocha skutery, a klubowiczów niewielu...troszku czego reszcie brakuje?

Maćku gołym okiem widać - " Króla brakuje ... " hi hi hi :Jumpy:

Zdun,

Gratuluje :xmas:

Odnośnik do komentarza

cześć wszystkim

Nie odzywałem chociaż jestem z Łodzi. Po 5-ciu latach jeżdżenia 50-tkami dogadałem się w sprawie zakupu Majki 250.

Do zobaczenia wiosną na trasie w okolicach Łodzi

Szczęśliwego nowego roku

Odnośnik do komentarza

Gratulacje!! A czym to kolega Piotr zasłużył sobie na ten zaszczyt? ;-)

I Ty możesz zostać Klubowiczem!

Zduna znam od lat spotkaliśmy się wielo krotnie na wielu spotkaniach i zlotach. Nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Gdzie godnie reprezentował swój rejon.

Napisz, co zrobiłeś dla Klubu, regionu i propagowaniu skuterów. Może zostałeś niezauważony.

Ja nie mogę sobie przypomnieć gdzie się spotkaliśmy?

Zdunie > gratulacje!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
:tabletalk: Wszystkim którzy dobrze mi życzą. Jacku a tobie za tel. z tą dobrą wiadomością. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.
Odnośnik do komentarza

Ho ho gratulacje Zdunie jesteś pierwszy ,ale napewno nie ostatnia z naszego pięknego regionu. Dla Ciebie i wszystkich Burgmanowiczów Najlepszego Śmigania w 2013r.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odpowiadam tym co nie wiedzą.Był jednym z pierwszych który ruszył region,uczestniczy w większości wydarzeń Burgmanii,kupił króla i ma na nazwisko Król,poza tym ma kolegów :)

Odnośnik do komentarza

do Mareczka: fakt, jeszcze się nie spotkaliśmy, do Żywca niestety nie mogłem przyjechać, nad Soliną Ciebie nie było, na następnej Burgmanii też się nie spotkamy, bo cały czerwiec mam zamiar zwiedzać Płd. Europę skuterem, ale jak znajdę tylko czas to obiecuję odwiedzić też pomorze i trójmiasto.

Tylko z wątrobą u mnie gorzej ;-)

Odnośnik do komentarza

Odpowiadam tym co nie wiedzą.Był jednym z pierwszych który ruszył region,uczestniczy w większości wydarzeń Burgmanii,kupił króla i ma na nazwisko Król,poza tym ma kolegów :)

Potwierdzam

Odnośnik do komentarza

Piotrek Gratuluję. Trzeba to będzie jakoś uczcić :) A, tak przy okazji Szczęsliwego Nowego Roku. Pozdrowionka dla wszystkich burgmaniaków i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...