Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Do tematu Był sobie Grześ


Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisałem posty i normalnie włączałem się w tematy żaden z nich nie był pisany bez sensu jak twierdzi dr.big proszę o wyjaśnienie który z moich postów był bez sensu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i gdzie w regulaminie pisze że nie mogę włączać się w tematy. Dziękuje administratorom za zrobienie ze mnie idioty.Pozdrawiam Grześ.

A może wystarczyło by do mnie napisać o co panu chodzi pisząc w jedną noc tyle postów, rgulaminie zeby wystawić skuter na sprzedaż trzeba mieć 30 postów więc pisałem ale wszystkie z sensem.Później mnie zawiesili za co ? za normalne włącznie się do rozmów.

Odnośnik do komentarza

Lubię jasne i wyjaśnione do końca tematy, dlatego zadam sobie trud i odpowiem na Twój post, pomimo tego, iż sądzę, że odpowiedź widać jak na dłoni w Twoich postach sprzed zablokowania.

"Wyprodukowanie" dużej ilości postów w kilka godzin nocy nie jest najlepszym rozwiązaniem na poprawienie sobie stanu licznika prowadzącego do włączenia się funkcji działu sprzedaży. A jesli w postach, gdzie inni są w stanie napisać dość dużo tekstu czy wkleić zdjęcia widzę np. Twoje posty w stylu: "Przydają sie te tematy", to decyzja moderatorska może być tylko jedna: akceptacja napisanych postów.

W Nowym Roku życzę dlatego więcej zacięcia w pisaniu tekstów i mniej spamowania naprawdę dobrych i pomocnych tematów.

Mam nadzieję, że temat się tym samym wyczerpał, wszyscy się czegoś nowego nauczyliśmy i nie będę już musiał tracić czasu na, wydawało by się, oczywiste sprawy :wink32: .

Pozdrawiam i życzę spokojnych Swiąt i zdrowego Nowego Roku.

PS. Dziękuje ArtCho za zamieszczenie screena obrazu jaki zobaczyłem po porannym odpaleniu forum (wszystkie posty użytkownika "Grześ" były, że się tak wyraże, dość monosylabowe, w stylu: "tak jest", macie rację", "popieram" itp. itd.). Dodam, że screen został zrobiony już po skasowaniu paru najkrótszych "wpisów Grzesia" przez innego admina np. z działu technicznego. Chętnych wątpliwej "wiedzy" odsyłam tu: http://www.forum.bur...yl-sobie-grzes/ Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...