Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Montenegro-Majówka 2013


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Zima w pełni,ale na szczęście nie wszędzie.Mam nadzieję,że po drodze nie będzie zasp :frusty:

Na podstawie wieloletnich obserwacji wiem,że jeżeli temperatura w prognozie jest przynajmniej 20-22 to w pełni można plażować :)

http://pogoda.onet.p...,bar,10296.html

a tu kamerka w pobliżu:

http://www.utjeha.me/en/multi-media/campanoramaweather.html

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widoki przecudowne... Mam nadzieję, że od zabijania komórek, pamięć długotrwała nie ucierpiała ;) Zazdraszczam...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zibi jeszcze raz dzięki za pomoc i opiekę na miejscu. Jestem ci za to coś winnien !piwko . Mam nadzieję że nie długo znów się spotkamy. Szerokości kolego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widoki przebajeczne!

A i jak widać gardło i żołądek też były zadowolone!

Gratuluję wyprawy.

Odnośnik do komentarza

widoki super, Zibi może wstawisz mapkę z trasami które odwiedziliście, temat będzie mógł służyć jako przewodnik dla osób wybierających się w tamte strony.

Odnośnik do komentarza

Przyznaję rację Grzechocnikowi - widoki - !OKK - bardzo ciekawe są ujęcia w czasie jazdy, razem z zegarami. Oglądając je człowiek czuje się jakby sam jechał.

Mam pytanie natury technicznej - jak dajesz radę obsługiwać aparat lewą ręką?, u mnie przycisk spustowy migawki jest z prawej strony aparatu, nie dałbym rady lewą...

PS. Na jednym zdjęciu, zdaje mi się, że masz coś ze 130 km/h , wystawiając rękę poza owiewkę musiałeś mieć stalowy uchwyt skoro zdjęcie jest nieporuszone...

Odnośnik do komentarza

Nawet i 150 :fireman2: też mam migawkę z prawej na górze,po prostu trzymam aparat nachwytem w dłoni i palcem wskazującym cykam :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za wspaniałe fotki :photo: , z przyjemnością je oglądałem i podziwiałem (po cichu zazroszczę Wam takich wojaży)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...