Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot 2013 - kto z lubelskiego


mkapilkr

Rekomendowane odpowiedzi

szczegóły to ustalimy większą grupą udających się na zlot ,jakoś innej lepszej drogi nie widzę ,chyba że pojedziemy na Opole Lubelskie ale nie wiem jak dalej droga na Zwoleń i przeprawa promem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja się wybieram i na jeden i drugi. Ale ruszam z Wawy.

@mimik: winkle w Bieszczadach - bajka!

Odnośnik do komentarza

Panowie a był ktoś z was już na zlocie Burgmanii ?

Od razu napiszę że nie sieję fermentu dla .....

Ale na wstępie dostaję się identyfikator

Zawsze tak było?

potem zakwaterowanie ?

Czy rozdają mapki ?

Ile kosztują dodatkowo te koszulki co zamawiamy ?

Może pyt. głupie ale chodzą mi po głowie

I tylko pytam

dziękuje.

I pozdrawiam ekipe lublin

Odnośnik do komentarza

Nie był, ale patrząc na to z boku:

1) podoba mi się, że impreza zamknięta i identyfikator - zakładam, że się troszczą o bezpieczeństwo i dla mnie będzie mniej troski o zabezpieczenie skutera.

2) o ile wiem wcześniej też tak bywało (nie wiem czy zawsze) - ponad setka (czy jak teraz dwie) ludzi jest trudna do weryfikacji i upilnowania. W innym wątku czytałem ze na 100 osób rozdali 160 obiadów (prawdziwych liczb nie pamiętam ale stosunek zapłaconych do wydanych był mniej więcej taki).

3) kosztów nie podejmuję się policzyć z boku, ale przy tym nakładzie prac i skali wydarzenia prawdopodobnie jest trochę zapasu. (przynajmniej moim zdaniem powinno być - a nadwyżkowa kasa na cele statutowe - a może nawet coś o tym jest w regulaminie forum i/lub klubu?) Ogólnie wyrazy uznania, że rok do roku komuś chce się to organizować.

4) reguła opłat za całość i brak wyjątków i odstępstw też jest DLA MNIE zrozumiała - mniej roboty dla organizatorów, a przy tej skali to dość istotne.

5) koszulki są darmowe :) (wliczone w cenę)

6) a teraz spiskowa teoria: klub (albo tylko kilku organizatorów) zarabia na zlocie. Więc policzmy: niech zarobi 50zł na uczestniku (mało prawdopodobne) mnożymy przez 200 zlotowiczów i mamy 10 000zł. Przy 10 osobach organizujących zlot jest po tysiaku na lebka. Przy czym nie wiem ile osób jest zaangażowanych. Może mniej, 2,3,5 ? Mają swoje zawody i swoje dochody. Nie sądzę że dla tysiąca czy dwoch chciałoby im się robić zlot. To wynika z pasji, chęci spotkanianze znajomymi i może upicia się w doborowym towarzystwie ;):P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

TOMEK ty naprawdę wszystko wiesz.

Zamiast wypisywać głupoty sam spróbuj coś zorganizować.

Coś przeczytasz, usłyszysz i wiesz, że dzwonią tylko nie wiesz gdzie.

Organizacja zlotu to taki biznes, że ho ho.

Jak nie dołożysz to napewno nie zarobisz.

Odnośnik do komentarza

PS.: Co prawda na zlot dojadę spod Warszawy ale sercem (i rejestracją skutera :)) jestem z Zamościa (tylko się tu w lubelskim ukrywam i czytam co piszecie ;)).

Wrzoniu: przeczytaj jeszcze raz co napisałem. I spróbuj zrozumieć. Zwłaszcza końcówkę.

Przeczytaj wcześniejsze wpisy i domysły - jeżeli wiesz więcej to odpowiedz na pytania mkaplikr-a.

Ja odpisałem że zarobku na tym nie ma i ludzie robią to z pasji. Jeżeli sie z tym nie zgadzasz i robisz tylko dla biznesu "że hoho", to wyrazy uznania.

A swoją drogą: kiedyś usłyszałem, że 80% Polaków nie rozumie prognozy pogody w TV....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poprzednie wątpliwości mkapilkr-a rozwiał chyba dr Big i Lucjan. Wnoszę zatem, że jako bywalec zlotów wziąłeś na swoje barki ciężar odpowiadania na bezsensowne pytania, które dawno są wyjaśnione w wątku zlotowym.

Po twoich jakże błyskotliwych postach wnoszę, że uważasz się za jednego z tych 20%. Żyj więc dalej w tym przekonaniu. :)

Pozdrawiam.

Koniec transmisji

Odnośnik do komentarza

Wpadł, opierniczył i poleciał....

Jeżeli tak się (nie)odpowiada na pytania to się nie dziwię że one ciągle padają.

Tym razem też bez odpowiedzi i nawet "Przepraszam" nie usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mkapilrk, chętnie odpowiem na Twoje pytania chociaż nie jestem z Lublina :P :

Identyfikatory, są potrzebne chociażby dla utrzymania porządku na zlocie (udział w imprezach, wydawanie posiłków itp.) i zawsze tak było. Na każdym zlocie najpierw jest rejestracja uczestnika, a potem reszta. Jeśli masz jakiś znajomych możecie być zakwaterowani razem, jeśli jeszcze nikogo nie znasz to masz możliwość poznać ;) .

W pierwszym poście informującym o zlocie jest link Burgmania2013@wp.pl na którym możesz zadawać pytania i gwarantuje, że każde takie pytanie nie zostaje bez odpowiedzi.

Koszulki są wliczone w koszty pobytu, dodatkowe to pewnie 20-30 zł, jak chcesz znać dokładną cenę to pytaj tu Burgmania2013@wp.pl

Też kiedyś jechałam pierwszy raz na zlot :wink32:

Kolego TOMEK, na pewno nie jestem tak elokwentna na forum jak TY, zawsze jednak z wielką uwagą czytam forum, a czytając Twoje posty jestem po prostu zdegustowana :) .

Odnośnik do komentarza

Ewik: Tak rozumiem. Bronisz męża, który napisał "Koniec transmisji", po czym zjawiły się posiłki.

Koleżanko, wybacz, ale w tym momencie nie jesteś dla mnie wiarygodna w swoim "zdegustowaniu".

Chwyt poniżej pasa (może wiarygodne dla kogoś kto nie zna stosunków was łączących ale mnie jakoś przypadkowość Twojego pojawienia się w tym wątku zastanawia - a teraz widzę: "2 użytkowników czyta ten wątek" - i co? Wrzonio na liście ;-)).

Dziękuję Państwu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Łomatko...

Nie rozumiem czego się czepiliście Tomka, skoro jego wypowiedź jest zgodna z tym co

ustaliliśmy już dawno w wątku zlotowym. Czyżby dorośli ludzie nie znali pojęcia "ironia"

i rozumieli jedynie wyrwane z kontekstu fragmenty ?

Przecież fragment wpisu Tomka, oznaczony jako "spiskowa teoria" był właśnie taką

ironią, zaadresowaną do Tych, którzy wiecznie wietrzą spiski w temacie organizacji zlotu

i "zarobków" z tym związanych...

Mam nadzieje, że w końcu to g...o za oknem zmieni się w zieleń i nastroje nasze się poprawią.

A kończąc wywody pragnę nadmienić, że aktywność kolegi Tomka zupełnie mi nie przeszkadza,

a wręcz przeciwnie, powinna być przykładem dla forumowiczów. Zwłaszcza doświadczonych,

bo chyba zapominają, że właśnie aktywność merytoryczna jest wartością naszego

forum. A nie pitu-pitu w w dziale serdeczności...

dziękuję za uwagę i przepraszam koleżeństwo z Lubelskiego za mały OT ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za wypowiedzi

A nie pytałem przecież o kwestie związane z finanosowaniem imprezy

Już nic nei pytam bo wywołuje dziwne spory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...