Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień w W-M -Przemyślenia na Nowy Rok ?


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A więc mamy Grudzień i zaraz koniec roku .Pomyślmy co by tu zrobić , żeby Nowy Rok był lepszy i smaczniejszy od poprzedniego - wpisujmy swoje sugestie i propozycje .

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że każdy ma swoje zasady, od lat już przestrzegane i nie będzie chciał ich łamać.Takie są moje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza

ja już zrobiłem krok,żeby 2013 był lepszy,zamieniłem majkę na coś większego,a czy będę zadowolony to czas pokaże... ps. Szymon zasady zasadami,ale czasami trzeba pójść na kompromis,tego życzę w 2013 roku,a na pewno będzie,tak jak maki napisał,smaczniejszy... :)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Widzę kolegów coś wzięło na głębokie rozważania i refleksje , PANOWIE i PANIE < MAJOWIE> się pomylili 21.12.2012r nie będzie końca świata....

A co przyniesie 2013r pożyjemy zobaczymy, mam nadzieję że więcej ciekawych doznań i frajdy z jazdy naszymi !scooter

Odnośnik do komentarza

Widzę kolegów coś wzięło na głębokie rozważania i refleksje , PANOWIE i PANIE < MAJOWIE> się pomylili 21.12.2012r nie będzie końca świata....

Rafał co ty gadasz...,a ja wydałem całe swoje oszczędności na burka,bo myślałem,że już koniec świata bliski,chciałem chociaż przez chwile pojezdzić czymś większym... a tu takie wieści :)
Odnośnik do komentarza

A u mnie,żeby było smaczniej:) to za fundowałem mojej suzii stelarze pod kuferki boczne:) a co do Nowego roku to myślę oby nie był gorszy od tego,to już będzie znośnie i smacznie:)

Odnośnik do komentarza

Przemo-ale o co chodzi??? Przecież ja ani słowa na temat końca świata... Proszę - nie wkładajcie nic do moich ust... Kiedyś, na jednej imprezie moi koledzy, w zasadzie to-moi byli koledzy-włożyli mi coś, nawet do ust. Od tego momentu nie zgadzam się na wkładanie niczego...

Odnośnik do komentarza

Przemo-ale o co chodzi??? Przecież ja ani słowa na temat końca świata... Proszę - nie wkładajcie nic do moich ust... Kiedyś, na jednej imprezie moi koledzy, w zasadzie to-moi byli koledzy-włożyli mi coś, nawet do ust. Od tego momentu nie zgadzam się na wkładanie niczego...

współczuje Ci Szymon,mogę tylko wyobrazić sobie jak to przeżyłeś i przeżywasz... mam nadzieje,że te wspomnienia nie wpłyną negatywnie na spotkanie w Giżycku... :(

Szymon nie bądź takim czarno myślicielem odnośnie końca świata, jedynie Pan Bóg wie kiedy to będzie

Przemku,jestem chyba ostatnią osobą ,która w takie końce świata wierzy,już kilka końców przeżyliśmy... :clapping: ,mam jeszcze zamiar swoim nowym burkiem przejechać sie na zlot burgmani w 2013 roku... pozdrawiam i do zobaczenia w Giżycku :)
Odnośnik do komentarza

ja myślę, że nie jest to pierwszy raz, gdy myli mnie ktoś z Jarkiem, poprostu jesteśmy bardzo do siebie podobni

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomyliłem się ponieważ wcześniej rozmawiałem z Marynarzem, który po jego ostatniej przygodzie ma zamaiar na stałe zrezygnować z 2oo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...