Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Klub Burgmania w czasopismach


Cormoran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Kupując ostatnio czasopismo "Motocykl " znalazłem relację z zawodów 2012 w których brała udział nasza koleżanka :laughing: .

Jak zobaczycie zdjęcia to będziecie wiedzieć o kim piszę :)

Zamieszczam link do pisma aczkolwiek zdjęcia lepiej oglądać na żywo :

Strona 100 / 101 tam są zdjęcia. Trzeba sobie przerzucić.

http://www.motocykl-....pl/nowy_numer/

PS

i ku mojemu zdziwieniu na zdjęciu ze skaczącym motorem widać w tłumie jeszcze jedną znaną nam osobę :shutup: w czapce Burgmanii.

Orzeł ty to zawsze się wkręcisz hehe.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To jeśli już powstał taki wątek to przypomnę materiał jaki ukazał się w niemieckim Motorrad po naszej obecności na zlocie w Marl :)

imgp2997.jpg

imgp2998v.jpg

Tutaj relacja z tej imprezy>>> http://www.burgmania.net/index.php?option=com_content&view=article&id=721:marl-mega-grossroller-treffen-2009&catid=11:wyprawy&Itemid=123〈=pl

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ot ciekawostka... klub maxi skuterów z Łodzi istnieje od 2 lat. :ninja:

Zlot Burgmani w Hamburgu?? :):wink1::laughing:

Nie bardzo łapię co ten artykuł ma w ogóle wspólnego z tytułem niniejszego wątku?? :frusty:

Edit: wbijam w wyszukiwarkę hasło "klub maxi skuterów z Łodzi" i brak wyników :rip1:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W tym artykule jest tyle nieścisłości, że aż oczy bolą czytać. :frusty::wink1:

Tak próbuję przeczytać ten artykuł z zamieszczonego skanu, moje oczka przez okularki niedokładnie widzą literki, i czytam:

- Klub... istnieje w Łodzi od prawie dwóch lat i zrzesza 40 przedziwnych pacjentów... !w00t

Myślę sobie - Wrzoniu, allle o co chodzi? Przecież wszystko się zgadza!

Ale nie, chyba w gazecie tak napisać, to dziwnie jakoś. I tak patrzę w ten tekst, patrzę... aha: 40 prawdziwych pasjonatów.

Ups!... Sorry! !pomidor

Autentyk! Naprawdę za pierwszym razem tak mi się przeczytało :laughing: Jeszcze raz sorry! :)

Odnośnik do komentarza

W tym artykule jest tyle nieścisłości, że aż oczy bolą czytać. :laughing::clapping:

Zgadza się, też nas oczy bolały jak to czytaliśmy. Facet wysłuchał chłopaków a i tak napisał bzdury. Dziennikarz ... :mad2:

Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie wiedziałem że jestem z Łodzi?

A widzisz jakich ciekawych rzeczy można dowiedzieć się w tego typu prasie. Ci co myśleli że byli na Burgmanii w Malborku tak naprawdę byli w Hamburgu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

cyt:" Aż trudno uwierzyć co mogą pomieścić kufry, schowki i bagażnik np. burgmana, suzuki czy hondy"

Panowie jesteśmy świadkami narodzin nowej tradycji, ot cały express.

Odnośnik do komentarza

Burgman to hm... Suzuki, więc wyszło SE takie masło maślane, jakby mieli napisać:

"Aż trudno uwierzyć co mogą pomieścić kufry, schowki i bagażnik np.Passata, Volkswagena czy Audi"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...