Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie przedświąteczne.


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    24

  • Patryk

    23

  • arturo-bb

    16

  • Grześ

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

plan bardzo ogólny jest taki :

  • przyjeżdżamy w sobotę wczesnym popołudniem, rozlokowujemy się ( część noclegową załatwia Patryk; możemy przyjeżdżać juz koło 12 )
  • idziemy na obiad tu: http://www.karczmaci....pl/dojazd.html - karczma jest kilka kroków od miejsca noclegu, każdy zamiawia sobie na co ma ochotę i sam reguluje rachunek
  • wracamy do "Haratka"
  • ja organizuję kolację i rozliczę Was wg paragonu ( myślę, że ok 20 -30 zeta kolacja + śniadanie ), napoje/alkohole każdy we własnym zakresie
  • bawimy się jak kto długo wytrzyma, a oprawę muzyczną zorganizuje Grzesiek
  • w niedzielę rano śniadanie i rozjeżdżamy się do domów

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przed chwilą rozmawiałem z właścicielami pensjonatu, możemy przyjeżdżać na godz. 12:00 lecz nie wcześniej, bo "doba hotelowa" zaczyna się od 15:00.

Postaram się być 5 minut wcześniej :-)))

Śniegu trochę nasypało w Szczyrku i w sobotę uruchamiane są wyciągi na Hali Pośredniej, to jeśli ktoś chce otworzyć sezon narciarski to proponuję jechać tam rano a potem przyjechać do pensjonatu.

Miro,

mam nadzieję że będziesz uczestniczył tak jak w naszych spotkaniach czwartkowych - na "Skajpeju" :-)

Umawiamy się na godz. 22:30

Odnośnik do komentarza

Ok postaram sie byc Online dzwon do mnie ... tylko nie wiem czy to nie zapozna pora dla Was, jak zaczniecie biesiadowac od popoludnia !piwko to sie z Wami nie dogadam :-) zrobie sobie drinka i bede biesiadowal razem z Wami jupi !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Menu:

Kolacja:

  • bogracz
  • barszcz z pasztecikami
  • sałatka jarzynowa
  • sałatka z kurczakiem
  • ryba w galarecie
  • pasztet z kurczaka
  • śledziki
  • wędliny
  • ser zółty
  • jajka
  • pomidory, ogórki, chleb, masło itp.
  • kawa, herbata

Śniadanie:

  • wędliny
  • ser żółty
  • ser biały
  • dżem
  • parówki
  • chleb, masło
  • kawa/herbata

Poproszę po 25 zeta od dorosłej osoby.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asiu menu wygląda fajnie ;) i to wszystko za 25 zł !OKK

Narty przygotowane dobry humor zapakowany.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja przestępuję z nogi na nogę bo nie mogę się doczekać tak że pewnie ze spania nici :confused:

Odnośnik do komentarza

Ja zabieram finlandie w biedronce niecałe 50 zł za 1 litr to się opłaca a wóda 1 klasa. To do jutra robaczki.

Dajcie znać co robimy narty ,może sanki załatwi sie jaki ciągnik i zrobimy kulik

Odnośnik do komentarza

no co z wami ???? jakies nowe wiesci by sie przydaly ... Patryk jakies zdjecia ;-) chyba nie siedzicie przy stole i sie obrzeracie !!! milej imprezy jeszcze raz zycze

Miro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my w domku.

Bardzo wszystkim dziękujemy za przemiłe spotkanko,tańce i pogaduchy.

Było zajefajnie.

Pozdrawiamy Ewa i Artur

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za spotkanie.Ekipa dojechała na imprezkę w komplecie, z zapasem sił na humor i zabawę - dzięki czemu było tak wesoło i miło.

Dziękuję specjalnie Szefowej za przygotowanie i ogarnięcie żarełka. Oprócz pysznego jedzenia dziękuję za możliwość degustacji pysznych soczków ;_) cytrynowych, pysznych ciastek.

Przede wszystkim dziękuję za miłą atmosferę.

Odnośnik do komentarza

Grześ Kasia i Wojtuś odpoczywają w domu i wspominamy super imprezke dziękujemy wszystkim było super. Jestem za imprezą karnawałową z wami wszędzie. Pozdrawiamy.

No to ruszam mam propozycje co do imprezki karnawałowej mam sprawdzony pensjonat piszcie jaka data pasuje tylko od piątku do niedzieli z zjazdami na nartach gość ma własny stok i wieczorem sobota kulig i wiele innych atrakcji http://www.wiselka.ccm.pl/ też mozemy wynajać cały pensjonat i dogadać się co do ceny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dziękuję wszystkim za super zabawę :frusty: Prezesowi za wygodne łóżko, Grzesiowi za muzykę i pyszne ciacha, Arturowi i Migowi za rewelacyjne "cytrynki" :frusty:

Odnośnik do komentarza

Spotkanie w Szczyrku wyglądało tak:

1. towarzystwo - 5

2. miejsce - 5

3. wiktuały - 5

4. degustacje - 5

Ogólne suma wychodzi na mocne 6 :frusty:.

Martyna, ja-rek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...