Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Pozwolę sobie rozpocząć nowy miesiąc w W-M Nadszedł czas na odstawienie naszych MAXI do garażu i rozpoczął się okres podsumowania minionego sezonu , a tym samym plany na przyszły 2013r.

z pozdrowieniami Bartheez......

Odnośnik do komentarza

ja chyba też będe brał sie za przygotowanie sprzęta,z tego co wiem dużo roboty nie będzie... w sobote będe miał fotki... tylko trzeba będzie zrobić wycieczkę pod poznań... :)

Odnośnik do komentarza

ja chyba też będe brał sie za przygotowanie sprzęta,z tego co wiem dużo roboty nie będzie... w sobote będe miał fotki... tylko trzeba będzie zrobić wycieczkę pod poznań... ;)

czy to znaczy, że wreszcie przyjeżdża ten "legendarny sprzęt z Francji", o którym wspominałeś? czy namierzyłeś coś innego?

Odnośnik do komentarza

tak właśnie "żabojad" jest już w Polsce,nie jest to ten z 2010 roku o którym mówiłem,bo tamten był mocno skasowany,tylko 2008 wersja EX.,lekko uszkodzony , dzisiaj będe miał zdjęcia, no i musze go odebrać z okolic poznania, jak to mi powiedział kolega, który go sciągnął, igiełka... ;) zobaczymy co to za igła... :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mniemam , iż wersja lekko uszkodzona posiada silnik i skrzynie :)

A to że DWA ślady będzie zostawiał to już mały szczegół :)

Akurat oglądałem zdjęcia tegoż Japońskiego Żabojada i muszę przyznać że jak na takie uszkodzenia to raczej za taką ,, kaskę " na razie jest wart , a dwa ślady to rzeczywiście zostawił , ale po spotkaniu 3-go stopnia ( przy prawym podnóżku kierowcy i pasażera) , a tak to reszta do przetestowania ( jazda , i obejrzenie na własne ślepia ).Myślę że wart jest tej kasy ...?? A jakiej to niech Zainteresowany napisze .

Odnośnik do komentarza

Jarek, zobacz i kupuj jak sprzęt będzie godny

Witajcie .

Pozwolę sobie zabrać głos w tym temacie .

Jaro chłopie najwyżej zrobisz sobie wycieczkę .

Ale jak to powiadają nauka kosztuje .Powiem Ci zima jest długa , a skoro kasiora się zgadza to może po czekaj . Może za jakiś czas trafi się coś lepszego . :)

Pozdrawiam i trzymajcie się . upiorek

Odnośnik do komentarza

Witajcie .

Pozwolę sobie zabrać głos w tym temacie .

Jaro chłopie najwyżej zrobisz sobie wycieczkę .

Ale jak to powiadają nauka kosztuje .Powiem Ci zima jest długa , a skoro kasiora się zgadza to może po czekaj . Może za jakiś czas trafi się coś lepszego . :)

Pozdrawiam i trzymajcie się . upiorek

Hej,napiszę tak,ja szukam czegoś uszkodzonego,a wydaje mi sie,ze ten nie jest mocno zniszczony,mozna wracac nim na kolach... To co bedzie trzeba to przez zimę zrobie... Jeden plus tego sprzeta,to to,że przyciąga mi go " znajomy" ten co ściągnął mi majke,z ktorej bylem zadowolony,a teraz,cieszy sie kolejny burgmaniak... Także technicznie nie mam obaw... Podsumowując, nie jest to sprzęt ściągnięty przez pierwszego lepszego handlarza z netu,jak bedzie na żywo,zobaczymy,ale myślę,że będzie ok.
Odnośnik do komentarza

Hej,napiszę tak,ja szukam czegoś uszkodzonego,a wydaje mi sie,ze ten nie jest mocno zniszczony,mozna wracac nim na kolach... To co bedzie trzeba to przez zimę zrobie... Jeden plus tego sprzeta,to to,że przyciąga mi go " znajomy" ten co ściągnął mi majke,z ktorej bylem zadowolony,a teraz,cieszy sie kolejny burgmaniak... Także technicznie nie mam obaw... Podsumowując, nie jest to sprzęt ściągnięty przez pierwszego lepszego handlarza z netu,jak bedzie na żywo,zobaczymy,ale myślę,że będzie ok.

swego czasu jednemu mojemu znajomemu "kolega" polecił przywiezionego z zagranicy nissana almerę (nówka sztuka prawie nie śmigana, oczywiście po dziadku, który jeździł nim tylko w dni słoneczne, bez deszczu, przy temp. plus 27 - tak twierdził). Znajomy rzeczony pojazd nabył (sprzęt był leciwy, ale na więcej nie miał) i śmigał.... Może i ze 2 dni, do momentu kiedy pokazał nam oponki które sprzedający zachwalał jako jeszcze całkiem całkiem. Radziu! krzyknęliśmy - jeśli ci życie miłe czym prędzej inwestuj w obuwie bo to na czym przyjechałeś to pamieta chyba jeszcze czasu gdy nissan był datsunem. Potem było już tylko lepiej: niedziałała elektryka, lakier schodzi płatami, o szczegółach typu brak hamulców nie będziemy wspominać, cóż.... jak wspominał Balcerek w "Alternatywie" "uczciwych ludzi jest dzisiaj sporo...".

Jednak muszę dadać że ni c tu nie sugeruję - sprzęcior pewnie będzie że "paluchi lizać", tylko go Jaro dokładnie oblukaj... :)

Odnośnik do komentarza

Hej,napiszę tak,ja szukam czegoś uszkodzonego,a wydaje mi sie,ze ten nie jest mocno zniszczony,mozna wracac nim na kolach... To co bedzie trzeba to przez zimę zrobie... Jeden plus tego sprzeta,to to,że przyciąga mi go " znajomy" ten co ściągnął mi majke,z ktorej bylem zadowolony,a teraz,cieszy sie kolejny burgmaniak... Także technicznie nie mam obaw... Podsumowując, nie jest to sprzęt ściągnięty przez pierwszego lepszego handlarza z netu,jak bedzie na żywo,zobaczymy,ale myślę,że będzie ok.

Jarek,

jedź i oglądaj a jak będzie wart uwagi to kupuj.

Powodzenia!

:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, powoli pobyt w gołdapskim sanatorium dobiega końca, po powrocie do domu zajmę się przygotowaniem nowej Zacnej do snu zimowego i zrobię pare poprawek lakieru oraz ogólną kosmetykę

Odnośnik do komentarza

a ja już 3 tydzień przymierzam się do wyjęcia akumulatorka "na zimę" - przypominam o tym sobie ok. piątku z twardym postanowieniem, że wyjme go w weekend i ........ przypominam o tym sobie ok. piątku z twardym postanowieniem, że wyjme go w weekend i ........ ;)

Odnośnik do komentarza

ja też wyjmowałem, i w zimie ze dwa razy potraktowałem go prądem, w środku zimy, i prze sezonem, moim zdaniem jak maszyna długo stoi nie odpalana,to lepiej ,żeby akumulator w niej nie siedział, no i jak masz zimno w garażu, to niech lepiej w ciepełku stoi... kiedyś gdzieś widziałem jakiś program,jak przezimować motocykl, wyjąć akumulator, umyć skuter, i dobrze jest zatankować, przynajmniej połowe zbiornika... to tak robie... :clapping: na wiosne nigdy nie miałem problemu z odpaleniem...

Odnośnik do komentarza

A po co wyjmujecie akumulator? Ja do tej pory tylko raz ładowałem po zimie nie wyjmując. a mam skutery już parę lat.

Hej, ja w zeszłą zimę tylko raz ładowałem, a na wiosnę... spokojnie musiałem zakupic sobie nowy aku :clapping: - Yukasa...

Adaś, wyciągac to pewnie nie trzeba koniecznie, zwłaszcza jak w garażu masz dodatnią temp, ale ładowac co 1 miesiąc to Ci radzę - z mojego własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...