Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Problem z powiadomieniami e-mail


kriso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem zapytać innych użytkowników forum, czy też macie problem z polskimi znakami w powiadomieniach e-mail. Na forum BMW czy Suzuki, na których jestem zarejestrowany (ta sama wersja forum) wszystko jest w porządku, a na Burgmanii jest problem z kodowaniem znaków. Często będąc w trasie dostaję powiadomienie e-mail na telefon i muszę się domyślać, co kto napisał, albo wchodzić na forum i ręcznie szukać tematu, bo link do tematu z maila zawsze prowadzi do strony głównej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Możecie mi wrzucić na na PM treść tych powiadomień (dokładnie kopiuj/wklej)

U mnie np w firefoksie jest ok. natomiast na telefon dostaje krzaki - stwierdziłem że to wina ustawień języka w telefonie i sprawę olałem.

W Firefox'ie znaki ustawione mam na UNICODE (UTF-9)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na koncie pocztowym onetowym oglądanym przez www są polskie litery ładnie widoczne.

Za to jak ten sam mail oglądam pod programem Firebird to widać wieloznakowe kody zamiast polskich liter.

No i teraz pytanie, co jest poustawiane niepoprawnie?

Przyznam się, że jeszcze mi to nie dopiekło na tyle, żebym się zaczął interesować poprawą. Ale innych odbiorców takich maili rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal dostaję NIEPOPRAWNE linki :lightbulb:

Przyklad:

Jerry_R,

czaro69 odpisał na temat który obserwujesz "Nowe Forum".

Czy można dodać na listę przy wyborze skutera w profilu Integrę? jakoś to głupio wygląda, że nie ma nowego modelu Hondy

Temat możesz znaleźć tutaj:

http://www.forum.bur...view=getnewpost

Jeśli wybrałeś w panelu kontrolnym natychmiastowe powiadomienie o odpowiedzi, możesz otrzymać e-mail dla każdej odpowiedzi w tym temacie.

W przeciwnym wypadku, tylko 1 e-mail jest wysyłany z forum dla każdego obserwowanego tematu.

To jest po to, aby ograniczyć liczbę maili jaka jest wysyłana do Ciebie.

Przerwij subskrypcję:

Kolejny:

Jerry_R,

mafik odpisał na temat który obserwujesz "MSZA".

Kolego coś mi się wydaję że pomyliłeś spotkania.

W tym wątku ludzie nie umawiają się na wyjazd do Częstochowy.

No chyba że ja się pomyliłem i chcesz się pojawić również na otwarciu sezonu, regionu Mazowieckiego

A na co w Takim razie? Bo 7 rano jedynie na wyjazf do Cz-wy podchodzi, a ze ogolnoe OT, to inna pata kaloszy.

Temat możesz znaleźć tutaj:

http://www.forum.bur...view=getnewpost

Odnośnik do komentarza

no i dostałeś linka do "wszystkich pozostałych", znaczy się zadziałało w 100% :clapping:

A tak bardziej serio, to faktycznie link do konkretnego wątku byłby właściwszy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, żeby nie zakładać nowego wątku, napiszę tu.

Ustawiłem sobie subskrypcję kilku tematów i natychmiastowe powiadamianie na e-mail. Pocztą email przychodzi wiadomość, że ktoś odpowiedział w danym temacie. W wiadomości tej jest również zamieszczony bezpośredni link do wiadomości, która pojawiła się od ostatniej mojej wizyty. Tymczasem po kliknięciu w link, który znajduje się w wiadomości e-mail, zostaję przekierowany na stronę główną forum, a nie do tematu i posta, którego ktoś napisał. Proszę uprzejmie o sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza

Ja caly czas dostaje niepoprawne linki, jak kilka postow wyzej pisalem.

Nic sie nie zmienilo. Np. ten:

KriSSo odpisał na temat który obserwujesz "Problem z powiadomieniami e-mail".

Witam, żeby nie zakładać nowego wątku, napiszę tu.

Ustawiłem sobie subskrypcję kilku tematów i natychmiastowe powiadamianie na e-mail. Pocztą email przychodzi wiadomość, że ktoś odpowiedział w danym temacie. W wiadomości tej jest również zamieszczony bezpośredni link do wiadomości, która pojawiła się od ostatniej mojej wizyty. Tymczasem po kliknięciu w link, który znajduje się w wiadomości e-mail, zostaję przekierowany na stronę główną forum, a nie do tematu i posta, którego ktoś napisał. Proszę uprzejmie o sprawdzenie.

Temat możesz znaleźć tutaj:

http://www.forum.bur...view=getnewpost

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...