Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ankieta - zmieniam/ nie zmieniam skuter w sezonie 2013


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

  

156 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem głos na;

[Dokupuję drugi maxi skuter (np. stricte na miasto) jako uzupełnienie )]

Jak znajdę więcej czasu zacznę poszukiwania Skutera miejskiego o wadze do 200 kg i pojemności do 300 cm^

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    2

  • Bobas

    2

  • Magda B.

    2

  • zygmek68

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nie zmieniam sprzętu, Zacna mi pasuje. Aczkolwiek od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi dokupienie Lambretty 150 LD i może kiedyś jak odczuję niespodziewany przypływ zbędnej gotówki.... Na razie próbuję to rozchodzić. ;)

Odnośnik do komentarza

Zagłosowałem na : "nie zmieniam" i tak raczej pozozstanie bo żółtek spełnia moje wymagania w pełni... Naprawdę, to będę mógł powiedzieć coś w czerwcu, ale na pewno nie będzie to nic nieśmiganego ;) ...

Odnośnik do komentarza

chcę przekazać w dobre ręce swego wiernego towarzysza burka i dosiąść używanej ale niezużytej hondziny - zobaczymy co to ta "zacna", hehe

Boochos, rewelacyjne ogłoszenie w dziale Sprzedam! Gratuluje inwencji! Ale ruch w tum dziale naprawde spory, więc ankieta chyba potrzebna.. Można się dowiedzieć, kto co lubi...

Odnośnik do komentarza

Fajny temat, bo widzę, że pare osób chce zmienić na Xcitinga...;)

Ja kliknąłem, że nie zmieniam, ale gdyby ktoś miał jakąś ciekawą ofertę na zamianę lub kupno ode mnie to mógłbym się zastanowić...:baby:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja nie zmieniam bo :

- na razie robię nie więcej jak 5 tys. rocznie

- Mówią że król bierze olej - NIEPRAWDA !! ( od momentu jak dokręciłem filtr w Żywcu na Burgmanii 2012 i jeżdżę spokojnie nie gwałtownie z pod świateł ) to Burek nie pobrał ani grama oleju , a przejechałem od tego momentu ponad 2 tys. km .

- zamontowałem w nim kufer GIVI , szybę akcesoryjną , uchwyt na nawigację oraz nówka opona tył i klocki i planuję zamontować boczne stelarze i sakwy - A za to przy sprzedaży raczej nikt dopłaci .

W związku z tym postanawiam jak wyżej .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na razie zagłosowałem "Nie zmieniam", ale do wiosny jeszcze długo. Poczekamy, zobaczymy, przejedziemy się "nowym" Królem, a potem będzie "djecezja". :shock:

Odnośnik do komentarza

Jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że nie posłuchałem rad kolegów i żony - "po co ci taki wielki skuter ...? "

i na początek przygody z maxi kupiłem silverka 600.

Megazadowolenie - to słowo chyba najlepiej oddaje stan moich uczuć. :shock:

Odnośnik do komentarza

Zmieniam.Dlugo szukalem naprawde sprzetu w dobrym stanie technicznym,niestety nie trafilem .Z powodu ograniczonych mozliwosci finansowych zamowilem nowego Maxsyma 400i W poniedzialek jak bedzie pogoda pierwsza jazda,zobaczymy co to warte.

Odnośnik do komentarza

Rok na próbę A400. Spodobało się. Nówka A400 i tak czwarty rok. Zawsze mówiłem , że zmienię jak BMW coś w automacie wypuści. I w końcu jest :) Znajomy salon , miła atmosfera , zamiar kupna , dobowe jazdy próbne ...... oddałem bo nie poczułem powodu dla którego mam dopłacić pod 40 tysia za zmianę. Dalej jeżdzę swoim a banan jakby większy niż pół roku temu ;)

PS Ale nie poddaję się , czekam na testy sportem ;)

Odnośnik do komentarza

cóż, ciąglę walczę ze sobą, czy kupić

Integrę, bardzo mi się podoba, chyba skorzystam z zaproszenia dealera i się przejadę

czy BMW C650GT

czy pozostać przy Vespie

jednak głównie jeżdżę po mieście a tutaj Vespa jest najlepsza

na małych trasach też daje radę

BMW za duży, ale ciekawe czy Integra daje radę w korkach, ale znowu brak schowków ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaznaczyłem, ze zostaję przy tym co mam, ale..... tak naprawdę, to nigdy nic nie wiadomo jaki pomysł wpadnie do głowy.

Poczekam, aż nowe zabawki będą tańsze, bo nówka nieśmigana jest obecnie poza moimi możliwościami .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...