Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wydechy


Igor

Rekomendowane odpowiedzi

Uknuliśmy z Sababoth, że spotkamy się, żeby porównać brzmienie naszych wydechów: mojego LeoVince i Sabagotha by Edhaust.

Wstępnie ustwiliśmy się dziś na ok. 21. Miejsce do ustalenia, ja proponuję Auchan (wjazd od Geodetów, parking za rondem po prawej stronie), żeby nas mieszkańcy kamieniami nie obrzucili.

Może ktoś jeszcze podjedzie na pogaduchy ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie 21 na parkingu przy Auchan jest ok. Gdybym się spóźniał, to znaczy że jeszcze nie ogarnąłem spraw domowych i za chwilkę będę :laughing:. Ale postaram się być punktualnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to ja już wiem na 100% Odpadam. Dopiero dotarłem do domu i mam już na dziś dość, zwłaszcza że 1,5 km od domu miałem spotkanie z Misiaczkami (na 40 miałem 83 -> jak to się stało? nie mam pojęcia) . Ale mam nadzieję że zrobicie jakiś fajny materiał filmowy co by luknąć jak to wyszło z tym porównaniem.

Myślami z wami

Odnośnik do komentarza

Ajć szkoda, że taka nagła akcja. Z miłą chęcią bym dołaczył późnym wieczorem któregoś pewnego dnia by porównac i mój wydech by Edhaust.

Jak spotkanie wyszło? Jakieś filmiki?

Odnośnik do komentarza

Edhaust bardzo ładnie brzmi, a jest zdecydowanie głośniejszy od LeoVince. Przegadaliśmy ponad godzinę, z tego też powodu filmu nie zrobiliśmy, (ale zawsze można dokrecić) i wycieczki też nie było. Jak będą chętni i pogoda dopisze to za jakiś czas możmy powtórzyć.

Dzięki za miłe towarzystwo. :fireman2:

Odnośnik do komentarza

No rzeczywiście, to było dość spontaniczne. Mimo to, było nas aż pięciu. Fajne spotkanie. Dzieki :helpsmilie:.

Muszę kiedyś pojechać do Edzia i zmierzyć hałas. Coś kiedyś mówił, że może to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...