Skocz do zawartości
Forum Burgmania

serwis, warsztat Bydgoszcz


krzih.b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie do posiadaczy "zacnych" Silver Wingów z Bydgosczy i okolic gdzie gdzie serwisujecie swoje maszyny. Potrzebuje udać sie do uczciwego fachowca co powie czy trzeba wymienić rozrząd czy zawory regulować, bo coś mi postukuje na wolnych jak się maszyna rozgrzeje. Generalnie lubie sam naprawiać ale przynajmniej narazie w silniku nie bede gmerał.

Odnośnik do komentarza

pewnie będe tak musiał zrobić i własnoręcznie z problemem sie uporać. Narazie śmigam a na naprawy przyjdzie czas jak sezon się skończy. Z pilnych rzeczy wyważyłem przednie koło na ul. Toruńskiej w firmie Gumrak zapłaciłem całe 15 zł i od razu przyjemniej się śmiga ;)

Odnośnik do komentarza

Ja na serwis jezdze do Sebka w Motodream na Jagielonskiej w Bydzi. Trafilem tam z polecenia moich moto kumpli z pracy bo oni wszyscy tam serwisuja swoje 2oo.

Osobiescie jestem zadowolony z serwisu, sklepu i podejscia do moto maniakow.

Odnośnik do komentarza

Byłem w Motodream ale narazie skorzystałem ze sklepu zaopatrzyłem sie w płyny i filtry nawet były na miejscu :hoover: , a co do serwisu to pewnie skorzystam i dam znać czy wszystko ok

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w Motodream na Jagielonskiej w Bydzi wykonałem czyszczenie i regulację gaźnika .Dodatkowo zakupiłem nowe manetki (69PLN) i razem wyszło 236 PLN . Wcześniej trochę kupowałem u nich w sklepie . Obsługa i serwis na piątkę .

Odnośnik do komentarza

Witam, Motodream już się skończył bo odszedł najlepszy mechanik w tym serwisie Sebastian Pisarski. W końcu się zdenerwował i poszedł na swoje.

Otworzył firmę o nazwie Seba Garage na ul. Byszewskiej 44 w Bydgoszczy tel.695 634 850 nawet można wpisać w wyszukiwarkę opinie o nim, jeden z lepszych i uczciwych mechaniorów w mieście, sporo ludzi go szuka a nie wszyscy wiedzą gdzie jest ;) Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Witam, Motodream już się skończył bo odszedł najlepszy mechanik w tym serwisie Sebastian Pisarski. W końcu się zdenerwował i poszedł na swoje.

Otworzył firmę o nazwie Seba Garage na ul. Byszewskiej 44 w Bydgoszczy tel.695 634 850 nawet można wpisać w wyszukiwarkę opinie o nim, jeden z lepszych i uczciwych mechaniorów w mieście, sporo ludzi go szuka a nie wszyscy wiedzą gdzie jest ;) Pozdro!

Umówiłem swoją Hondę na regulację zaworów, czyszczenie i regulacja przepustnic . W czerwcu zdam relację

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odwiedziłem serwis SebaGarage i moja FJS z przebiegiem 54 tys.km miała synchronizację przepustnic . Zawory też były sprawdzone i nie wymagały regulacji . Seba pospawał też stelarz od kanapy po sobie pękł . Wielkiej różnicy na razie nie zauważyłem ,pracuje taka samo ładnie . Serwis i obsługa bez zastrzeżeń .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...