Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majesty 250 a MBK Skyliner 250


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

To mój pierwszy post, więc: obecnie mieszkam i pracuje w Krakowie, z 2oo od małego mam styczność z różnymi przerwami, poprzednio jeździłem fazer fzs600, teraz zaraziłem się i jestem "na gorąca" przy zakupie skuterka, konkretnie Majesty 250, ogladałem i bardzo mi się spodobał MBK Skyliner 250-w dowodzie jest Yamaha Majesty, na skuterku logo Yamahy tylko na wydechu, pozostałe logo jak w linku,

http://www.google.pl...r:3,s:136,i:145

Podobno to yamaha? Tylko że produkowana na Hiszpanie?, Warto kupować taki skuter, ile to ma wspólnego z yamahą??

z góry dziękuje za odpowiedz:)

pozdrawiam

szerokości i przyczepności:)

Odnośnik do komentarza

MBK to Yamaha produkowana we Francji, od oryginału rożni się jedynie oznaczeniami marki i modelu oraz paletą kolorów.

Jedyna trudność polega na zakupie plastików, w ASO Yamaha prawdopodobnie nie dostaniesz plastików w oryginalnym kolorze w jakim wyszło MBK.

Reszta bez różnic.

Odnośnik do komentarza

Hmmm mnie zastanawia to ze w dowodzie jest Yamaha a nie MBK, wyglada na to ze byla Yamaha miala dzwona i zlozono z niej MBK.

Ja bym to omijal szerokim lukiem.

Odnośnik do komentarza

dziekuje bardzo Panowie za odpowiedzi, sprawdzę dokładnie jeszcze raz czy nie bylo jakiejś gruntownej reanimacji co by nie podejmowac decyzji pochopnie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie przejmował bym się też zbytnio wpisami w dowodzie...

Znajomy miał kiedyś Yamahe Aerox 50cc i miał wpisane 140kg wagi własnej... drugi zaś też Aeroxa miał 80 parę kilogramów :) więc spokojnie :(

Tak jak koledzy napisali wyżej. Z dostępem części nie będziesz miał problemów no i obyś nie potrzebował nigdy wymiany plastików :P

Odnośnik do komentarza

Skuter juz nabyłem, jak w weekend znajde chwile to wrzucę fotki, ale to już od tego inny temat. Dziękuję wszystkim za niezmiernie przydatna odpowiedz

szerokości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...