Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XII Rajd Katyński...


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

...wystartowała wczoraj przed Grobem Nieznanego Żołnierza Pani Generałowa Błasik. Nie zaobserwowałem Maxiskuterów, ale jeden exskuteromaniak jedzie na beemce ;).

Polecam się życzliwemu wsparciu Koleżanek i Kolegów z Burgmanii. Duchowemu oczywiście :).

Odnośnik do komentarza

Marku szerokości i pogody .

Trzymak kciuki za szczęśliwą jazdę , wracajcie bogatsi o dodatkowe doświadczenia .

Powodzenia !OKK .

Odnośnik do komentarza

Trzymaj się mocno Beemki a wszystko będzie dobrze :msn-wink: Za udaną i szczęśliwą wyprawę trzymam kciuki.

A tak przy okazji, fajnie że jesteś bliżej niż dalej :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Księze Marku błogosławieństwa Bozego dla Was i opieki Maryi na każdy przejechany kilometr oraz dobrej pogody, dróg szerokosci oraz na nich dobrej przyczepnosci, trzymamy z Mamą za Was kciuki żebyście bezpiecznie wrócili do kraju pamiętajacy o Waszej dobrej misji pamiętajacy o Was w modlitwie Przemek "Doktorek" z Mamą

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatni sygnał odebrałem 16.09.12 wieczorem. Pozwolę sobie zacytować.

"Jeździmy po Ukrainie. Drogi dziurawe, ludzie życzliwi, czyli ..... jak zwkle :laughing: no to jedziemy dalej.

I tak jeszcze sześć dni. Beemka sprawuje się bez zarzutu"

Odnośnik do komentarza

Wróciliśmy wszyscy szczęśliwie - kilku z nas miało "przygody", ale mieszczące się w określeniach "kontuzja" i "awaria do ogarnięcia".

W sobotę 22 września nastąpiło oficjalne zakończenie rajdu na pl. Marszałka Piłsudskiego w Warszawie; dla mnie pozostawało jeszcze dotarcie do domu (czyli do Lęborka). I tak zamknąłem tę niezwyłą przygodę cyfrą 7.085 km.

Po ogarnięciu fotek - dam znać gdzie będzie można je zobaczyć.

Dziękuję za wparcie modlitewne i dobre życzenia od Burgmaniaków. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...