Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


Baśka13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    14

  • Bobas

    11

  • upiór

    11

  • michu

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

A było zajefajnie. Lotnisko czyli teren prywatny i zamknięty mogłem rozwinąć maxiora na przydzielonej yamaszce.. Prędkość max licznikowe cyfrowe 243km/h w zakrętach do szlifu podnóżka składanego ok. 190km/h po drodze nie stety zgubiłem tablicę rejestracyjną i jakiś mikrofon do gadania. Ogólnie fajnie ale przerażająco. Nie polecam bo spociłem się po same stringi.

Po kilku miesiącach mój skuterek trafił do łodzi. Dziś jednak nie mogę wstawić zdjęcia bo jestem lekko nie w formie.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

A co to żre i gdzie się to trzyma ? :) Legalne to jest ?

Pewnie że legalne jak masz patenta :) na takie dziwadła.A zeżre ile wlejesz czyli od 7 do 70 l/mtgh.Wszystko zależy od fantazji przy otwarciu manetki.Na szczęscie ta po pierwszym tankowaniu się znacząco zmiejsza a poza tym nie pływasz non stop cały dzień bo troszkę poopalać,pokąpać,zjeść usmażoną swieżo rybkę się też trzeba.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A było zajefajnie. Lotnisko czyli teren prywatny i zamknięty mogłem rozwinąć maxiora na przydzielonej yamaszce.. Prędkość max licznikowe cyfrowe 243km/h w zakrętach do szlifu podnóżka składanego ok. 190km/h po drodze nie stety zgubiłem tablicę rejestracyjną i jakiś mikrofon do gadania. Ogólnie fajnie ale przerażająco. Nie polecam bo spociłem się po same stringi.

Po kilku miesiącach mój skuterek trafił do łodzi. Dziś jednak nie mogę wstawić zdjęcia bo jestem lekko nie w formie.

Pozdrawiam Siemik

Oj Grzecho, martwię się o Ciebie :) .

Z takimi prędkościami po lotnisku możesz ganiać, tylko uważaj przy znacznie niższych :( !w00t .

Odnośnik do komentarza

Prędkość max licznikowe cyfrowe 243km/h

Tak, tak czytałem o tym pościgu Policji za F-16, skutek, pilot (trzeźwy) ale dowód rejestracyjny zatrzymany, teraz muszą go odebrać w Ministerstwie Sił Powietrznych w Warszawie, przyczyna zbyt duży luz drążka sterowniczego, brak kierunkowskazów itd. :helpsmilie:

Ale co tu dużo gadać, gość w F-16 nie trafił na "Byle jakie śmigło" pilot podał się do dymisji!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak, tak czytałem o tym pościgu Policji za F-16, skutek, pilot (trzeźwy) ale dowód rejestracyjny zatrzymany, teraz muszą go odebrać w Ministerstwie Sił Powietrznych w Warszawie, przyczyna zbyt duży luz drążka sterowniczego, brak kierunkowskazów itd. :helpsmilie:

Ale co tu dużo gadać, gość w F-16 nie trafił na "Byle jakie śmigło" pilot podał się do dymisji!!!

Pilot okazał się w porządku. Dowód oddałem, szkoda jednak że piloci mają cieniuteńką do procentów główkę w porównaniu do kolegów na motocyklach.

Odnośnik do komentarza

szkoda jednak że piloci mają cieniuteńką do procentów główkę w porównaniu do kolegów na motocyklach.

To jest wina tylko i wyłącznie zbyt małego śmigła !!! Co można rozumieć z "cieniutką główką" to logiczne !!!

Odnośnik do komentarza

A Wam moje Panie szkoda co ? .

No wy bidulki nie macie czym kręcić no chyba że :clapping: .

P.S.

Normalnie nam się pomału jesień robi , jakoś tak jest nie smacznie szaro buro e do bani taka pogoda .

Odnośnik do komentarza

No i popatrz, jaki to Upiór znawca kobiecych problemów się zrobił, no, no.

Oj Witek porozmawiam z kolegą w Mierzei oj porozmawiam.

A kolega umie śmigłem kręcić? że tak bajeruje tutaj ? :clapping:

Odnośnik do komentarza

Szczerze Wam powiem, że też bym śmigłem na imprezie pokręcił, ale jak widziałem Siemika to stwierdzam, że jest ode mnie znacznie lepszy technicznie.

Nie miałbym szans ....., bo mam problem z utrzymaniem śmigła w osi :)

Odnośnik do komentarza

Krzysiu, to efekt żyroskopowy...Prędkość obrotowa i odpowiednia długość robią swoje :Jumpy: :Jumpy: Dlatego podczas kręcenia nie utrzymujesz śmigła w osi.......

Odnośnik do komentarza

Może zamiast zlotów skuterowych będziemy robić śmigłowcowe ???

PS od wczoraj jestem kaleką. Żona urwała mi śmigło :):fireman2:

Najgorsze, że poszło też całe ułożyskowanie...

Odnośnik do komentarza

Może zamiast zlotów skuterowych będziemy robić śmigłowcowe ???

PS od wczoraj jestem kaleką. Żona urwała mi śmigło :clapping::helpsmilie:

Najgorsze, że poszło też całe ułożyskowanie...

Bobik miałeś trenować , ale bez przesady ...hi

Odnośnik do komentarza

Grześ,

udało mi się przekonać moją drugą połowę.

Proszę dopisać do Bobasa Anię.

Do zobaczyska.

Czy Wy to widzicie ?

Chyba w pokucie pójdę na Mierzeję na pieszo !!!

Bobas, Ania się zgodziła, chyba za to urwane śmigiełko !!! :hammer:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O matko, co ja czytam - Bobas z Anią, Upiorek z Manią :) . :) .

Arek - chyba pójdziemy razem z buta na Mierzeję, my kawalerowie :hammer: .

Żeby zdążyć proponuję wyruszyć w poniedziałek 8 października, może Bogdan do nas dołączy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...