Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Naprawa kurtki - gdzie w KRK ?


Perzan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy ktoś (oby nie trzeba było) korzystał z usług jakiegoś zakładu krawieckiego w temacie naprawy kurtki ?

Mam wyrwane dwie niewielkie dziury na rękawie i brzydko to wygląda, a przy zaczynającej się jesiennej pogodzie obawiam się że mogę dojeżdżać do pracy z mokrą ręką :clapping: Kurtka ma niecałe 2 miesiące i szkoda by się z nią rozstawać z powodu dwóch małych dziurek.

Wiem że pierwszy lepszy krawiec może łatę naszyć, ale chodzi mi raczej o kogoś kto ma doświadczenie i odpowiednie materiały, przynajmniej zbliżone do oryginalnej struktury materiału. (kurtka jest podobno z jakiegoś aerotexu)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, zaglądnę tam.

:ninja:

Kurtka naprawiona bardzo fajnie i w przyzwoitych pieniądzach. Spokojnie mogę polecić ten zakład, chociaż miła pani mocno westchnęła jak usłyszała że to kurtka motocyklowa :clapping:

Odnośnik do komentarza

Odziez naprawiaja i przerabiaja Panie w budynku na Ip. przy Opolskiej obok Placu Imbramowskiego. 

Teraz Uwaga!!! 

Jezeli macie do wymiany zamek w tankbagu to jest gosc szewc na ul. Retoryka/Smolensk.

Kupil specjalna maszune do wszywania zamkow.

Tanio. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Mialem rozerwana kurtkę w okolicy prawej kieszeni - ot, po prostu fabrycznie źle zawinięty szew przy szyciu, rozlazł się od samego bycia.

Polecano mi panie krawcowe na Tomexie na Bieńczyckiej. Chwilę trzeba się było naszukać, bo do Pań wchodzi się przez fryzjera (jak u Barei :D), ale warto było.

Panie dobrały kawałek materiału i wszyły ładnie - gdyby nie różnica w fakturze, nie dałoby się poznać że coś było naprawiane.

Za naprawę zostawiłem (jeśli mnie pamięć nie myli) jakieś 40zł, na trzeci dzień do odbioru.

Mogę spokojnie polecić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...