Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czapeczki klubowe


macieklew

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć właśnie rozmawiałem z Siemkiem i można jeszcze zamówić czapeczki klubowe w Imieniem i miastem, dowiem się już niedługo jaki będzie koszt ( ostatnio to było 20 zł ) ale teraz może być ciut drożej . Jeśli ktoś chętny to szybko dajcie znać-no chyba że macie jakieś inne pomysły na oznakowanie ( niestety różowych nie mają-pytałem ;-) ) :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • macieklew

    23

  • papcioch

    18

  • smarciu

    12

  • misioooo

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

dobra , dostalem odpowiedz są po 35 zeta, jak ktoś zainteresowany to podeślijcie kasę, dam wam numer konta, na czapeczce widnieje logo burgmanii oraz nick oraz wrocław, w razie pytań piszcie wiadomości, pozdro

64 2490 0005 0000 4000 1700 7548 aliorbank Maciej Ellmann , Brzezinska 33/1, 54-018 Wrocław

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chłopczęta, a może tak własne czapki? np taka czapeczka ? Wyhaftuje się logo plus nick czy co tam będziemy chcieli i normalnie będzie super :). Maciek się trochę wstrzyma z zamówieniem i pomyślmy. Ja bym nawet był skłonny napisać do Nike o sponsoring, ale już wtedy na wszelkich spotach obowiązkowo w czapkach musimy występować.

Albo TAKA pierwsza z prawej, co by się w terenie nie wyróżniać :)

No myślcie szybciutko, bo się zima kończy. Dziewcząt się nie pytam, bo one by tylko o polityce dyskutowały.

Odnośnik do komentarza

Ta różowa jest niezła :) , tak swoją drogą to niestety nie mam kompletnie kontaktu z Siemkiem, nie pisze, nie dzwoni...pewnie znalazł inną ( a obiecał, że zadzwoni ) tak więc kasa do zwrotu a pomysł uważam za dobry, trzeba poszukać odpowiedniego modelu a z wyszyciem loga i nicku nie powinno być problemu. Teraz własnie jest pora aby odpowiednio się przygotować do nowego sezonu

a tutaj mały fragment codzienności skuterowej w Azji...

http://moda.allegro.pl/oryginalna-czapka-z-daszkiem-ranger-patrolowka-d6-i2721173988.html

http://moda.allegro.pl/fz-o712-reserved-e6578-ladna-czapka-niebieska-i2737965827.html

Odnośnik do komentarza

Jestem za bo absolutnie nie mam z nim kontaktu, przypominam, że w moim depozycie znajduje się 3x35 zeta,chciałem zainwestować w Ambergold, potem w Lotto po 50 baniek, ale zrezygnowałem tak więc kasa jest bezpieczna i do odbioru w kazdej chwili, Papcioch weż i zadecyduj cos z tymi czapeczkami bo do wiosny nic nie wymyslimy a przeca trzeba kupic no i dac gdzies do haftu czy co...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Uwaga, zaglądamy TU i na kolejnych stronach mamy czapki - patrolówki. Proszę obejrzeć, pomyśleć i zaopiniować. Różowych niestety nie mają, ale w gronie mamy kolegę co wymięka :clapping:, to można nieco złagodzić barwy godowe.

No i jakby co, to Czapeczki Sztruksowe w 6 kolorach i jest nawet błękitny oprócz różowego :).

No to myślcie szybciutko. Hafciarnia też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na walnym zgromadzeniu został ustalony model czapki obowiązujący na Dolnym Śląsku w sezonie 2013:

388.jpg

Strona sklepu KLIK

Rozmiarówka jest podana na stronie sklepu, a zamówienia zbiera Maciek. Jeszcze pracujemy na wzorkiem do wydziergania. Znaczy wstępny zarys jest, ale ... no dobra - zapisujcie się na czapki, a tymczasem temat dowałkujemy, zbierzemy potwierdzenia po zatwierdzeniu projektu i będziemy się lansować w nowych kapeluszach.

Odnośnik do komentarza

Koledzy, w prawdzie zdążyłem jeszcze zamówić ogólnoburgmaniowe czepki, ale w związku z prosperity zeszłego roku zdołam wyasygnować budżet na dwie dolnośląskie beżówki, a już widzialem oczami wyobraźni kolegę Papciocha w twarzowym różu ;)

Odnośnik do komentarza

Właściwie to może zostawimy krój, a kolor sobie każdy podbierze do oczu? - Ech, może się chłopczęta dadzą przekonać choćby do różowego logo, albo najwyżej sam sobie pompon dorobię ;).

Odnośnik do komentarza

Marecki, zmierz obwód główki albo w dowolny inny sposób ustal rozmiar czapeczki i podaj to Maćkowi. On wszystko skrzętnie notuje i kieruje tym bajzlem. Reszta robi tylko wrzawę wokół projektu, aby wzbudzić jak największe zainteresowanie :frusty:.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...