Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kurtka Adrenaline Summer Air-Flo przymierzyć chcę XL,XXL


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Potrzebuję przymierzyć rozmiar XL lub XXL. Przez Internet można kupić teraz w atrakcyjnej cenie, ale nigdzie w Wawie nie znalazłem egzemplarza, który mógłbym przymierzyć. Zawsze mam problem z dobraniem rozmiaru kurtki - jak w barach dobra, to rękawy za długie, dlatego nie chcę kupować bez przymiarki.

Może ktoś mógłby udostępnić do przymiarki w czwartek na spocie?

Odnośnik do komentarza

W intercarsie można przymierzyć ,2xl jest do zamówienia z dnia na dzień a xl około 3 dni sprawdziłem dostepność ,fajna kurtka na lato sam taką posiadam w tamtym roku na wyprzedaży w intercasie zapłaciłem 210 zł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przez Internet można kupić teraz w atrakcyjnej cenie, ale nigdzie w Wawie nie znalazłem egzemplarza, który mógłbym przymierzyć.

Jacku... a jak myślisz dlaczego nie znalazłeś?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Musze sprawdzić jaki moja ma rozmiar i nie będzie problemu.

Ha, ha! Wiesiu, może z dwóch Twoich dało by się skroić jedną na mnie :D

Jacku... a jak myślisz dlaczego nie znalazłeś?

Mariusz - Zagadkowy Don Pedro :msn-cry:

Myślę, że to dobre kurtki za rozsądną cenę, a jest już po sezonie. Zapasy wyprzedane, nowych nie sprowadzają. Ot, filozofia... sorry: ekonomia!

Nie mam ciśnienia, ale jak by się dało zrobić dobry zakup w jeszcze lepszej cenie, to czemu nie.

Odnośnik do komentarza

Na a już chciałem napisać, że szwalnia w Tuturlistanie :msn-cry: wykonała robotę na sezon 2012 i teraz sprzedawcy sprzedają głownie "gołabka na dachu".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ha, ha! Wiesiu, może z dwóch Twoich dało by się skroić jedną na mnie :)

Jack, nie do końca. Te kurtki mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Myślałem coby

kupić L albo XL, ale jak pomierzyłem to kupiłem M, a do najmniejszych przecież

nie należę :photo: Jeżdżę już 3 sezon i kurtka trzyma się całkiem nieźle.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jack, już miałem pisać ze mam XL i będziesz miał możliwość zmierzyć moją. Sprawdzam metkę a tu ... L.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak bierzesz na Bieszczady, to przymierzę, a jak nie to kiedyś przy okazji. W końcu jesteśmy podobnej postury. Morze rzeczywiście, tak jak pisze Szorstki, L-ka będzie dobra.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wzrost 177, waga... pewnie ok. 103-105. Ogólnie jestem "grubej kości" :) Większość ubrać jest na mnie albo za długa, albo za ciasna ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...