Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piknik motocyklowy na Ursynowie 1.09.2012 w godz.11:00-21:00


STRAŻAK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam

Jako że jestem mieszkańcem Ursynowa natknełem się na plakat z informacją o pikniku motocyklowym pod hasłem

"Jeden ślad,jedna droga,jedno życie" Bezalkoholowy piknik motocyklowy na Ursynowie

W programie pikniku m.in. parada motocykli ulicami Ursynowa, prezentacja i wystawa zabytkowych jednośladów, widowiskowe pokazy stuntu i trialu motocyklowego, pokazy sztuk walki. Główną ideą pikniku jest promowanie trzeźwości i bezpieczeństwa na drodze – nie tylko motocyklistów, ale także innych uczestników ruchu drogowego........

A tutaj dla zainteresowanych link do strony http://ursynow.pl/page/index.php?str=425&id=3813

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i super, jak nie będzie lało to melduję się 200 a jak będzie to 400 o 11.00 na Ursynowie ;)

Poniżej pogoda zapowiadana

http://www.weatheronline.pl/weather/maps/city?PLZ=_____&PLZN=_____&LANG=pl&CEL=C&SI=kph&CONT=plpl&LAND=PL&REGION=0001&WMO=12375&LEVEL=52&R=0&NOREGION=1

Odnośnik do komentarza

No Ja też się zgłaszam jeśli nie będzie padać :ninja: a jak będzie to sprawa do zastanowienia czy 4oo czy relacja zdjęciowo filmowa Burgmaniaków ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie, można będzie się spotkać i zobaczyć ilu nas, Burgmaniaków jest na Ursynowie. Co prawda na sobotę mam zaplanowany wyjazd, ale postaram się go opóźnić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My z Pinem umówiliśmy się pod Toyotą Chodzeń na Puławskiej o 10.30 i ruszamy do Strażaka na Ursynów, przestało padać więc jedziemy. :) chętnych zapraszam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byliśmy z Roberto & Strażakiem i w paradzie reprezentowaliśmy Burgmaniaków, i tu pojawia się pytanie czemu, mimo wcześniejszych deklaracji, było nas tylko 3+1plecak? Przecie nie padało i nawet ciepło było. Roberto zapodaj fotki swoje i od dziadka :clapping: ja dziwnym trafem nie cyknąłem kompletnie nic, pewnie to, przez te plecy ;( -> ketonal odpuszcza "ałłłłł"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też dziękuję i :

przyłączam się do pytania czemu tak mało nas było ?

PS

byliśmy na Ursynowie na paradzie :clapping: , potem pojechaliśmy na Bemowo, potem odwiedziliśmy kolegę i jego żonę i synka ( pozdrawiamy i dziękujemy za super kawusię ), potem pod C66 gdzie był festyn amerykańskich samochodów, no i na starówkę na lody i po lodach na Cargo popatrzyć na samoloty.

Spędziłem super dzionek w miłym towarzystwie, nastukałem prawie 200 kilosów i teraz odpoczywam. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Ja ze Swojej bardzo przepraszam z Swoja nie obecnosc dzisiaj. Rano nie dobrze sie czulem i wybralem opcje jako paszer w puszczce i pojechalem z bratem na ta impreze zorganizowana przez Inter Cars na bemowie. Relacje zdjjeciowo filmowa przedstawie w temacie http://www.forum.bur...-wrzesnia-2012/

Ale troszke pozniej bo tez odpoczywam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorki Chłopaki, ale niestety nie udało się. Siła wyższa - wyjazd rodzinny.

Pozdrawiam

Piootr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na mnie chlopaki mozecie zawsze liczyc i staram sie nie odpuszczac zadnej okazyi :) ale... wtajemniczeni wiedza,ze jestem chwilowo jeszcze wyjety z zycia przez prace :pizza: ale tu tez dobra wiadomosc: koncze zlecenie i smigamy w gory!!! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja bez wcześniejszej deklaracji udziału w imprezie, po ogarnięciu domowych obowiązków udałem się na sygnale bezpośrednio na Ursynów na piknik przy ul. KEN 61 o godz. 12.40 licząc na spotkanie z forumowiczami, ale tylko zastałem samych biegowców, nie było skuterów, nikogo z burgmanii ... po około 20 min ze spuszczoną głową wróciłem do domu :).

Przy najbliższej okazji musimy wymienić się numerami telefonów komórkowych.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja bez wcześniejszej deklaracji udziału w imprezie, po ogarnięciu domowych obowiązków udałem się na sygnale bezpośrednio na Ursynów na piknik przy ul. KEN 61 o godz. 12.40 licząc na spotkanie z forumowiczami, ale tylko zastałem samych biegowców, nie było skuterów, nikogo z burgmanii ... po około 20 min ze spuszczoną głową wróciłem do domu :).

Przy najbliższej okazji musimy wymienić się numerami telefonów komórkowych.

Byliśmy, o 12.00 ruszyła parada przez Ursynów i trwała chyba około 3o minut. Po paradzie stwierdzilismy że nikt więcej nie przyjedzie i pojechaliśmy na Bemowo na drugą imprezę. Minęliśmy się Miętus :) . Trudno, nie raz jeszcze pojedziemy razem :)

PS

ale z tego co kojarzę masz numer do mnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie, teraz już wiem po czym te plecy :D Żółte coś na starcie 0:23 :)

Dzięki za filmik, szukałem jakiejś relacji z tej soboty i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ja tez bylem, ale metrem - dzieciakom pokazac impreze - mysle, ze burmistrz powtorzy w tym roku impreze, to moeze bedzie wiecej czasu, zeby sie przygotowac i pokazac :) swoja droga, zastanawialem sie, czy sie nie pokazac na skuterze, ale na miejscu okazalo sie, ze nie bylo zadnych skuterow, tylko same motocykle, a ze nie wiedzialem i nie wiem do tej pory, jakie sa relacje miedzy tymi dwoma grypami, to wolalem sie nie wychylac :) zalapalem sie na wyscigi, kto wolniej pokona odcinek, jakis kolo spalil gume po tym jak wygral, na fajna impreze pianowa i tyle pamietam :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...