Skocz do zawartości
Forum Burgmania

gdzie w gdańsku?:)


noticmen

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ja serwisuje w Sopocie. Na wysokoci Sopot wyscigi /jadac w kierunku Gdyni/ w prawo, tak jakbys na hipodrom sie kierowal . Jakies 20-30m za skrzyzwaniem, po lewej stronie jest serwis. Moge polecic Serwisuje tam od 2 lat.

Wyslane z mojego GT-I9100 za pomoc Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Zapewne mówisz o Eryku. Ma warsztat w małych garażykach.

Ja polecem super gościa, który naprawia motory od 25lat. Jak Pomirski nie może sobie poradzić to wysyła motory do niego. Tak samo serwis ducati, ganda z Rumi. Jest to Pan Jasiu i mieszka 25km od Trójmiasta w Grzybnie. Solidna osoba i nie naciąga. Zresztą możesz podjechać i zobaczyć jak gość wygląda i jego warsztat. Czyściutko, poukładane jak w domu. Nie jest to żaden paźlak. Serwisuje mi motory od 1994r. Wówczas już jeździł na suzuki katana i Jamaha yzf.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa Jacka - na temat Eryka w Sopocie od lat słyszę i czytam pochlebne opinie, choć sam tam nigdy z moim skuterem nie byłem.

Osobiście, bez względu na to, czy chodzi o 2oo czy 4oo staram się korzystać z serwisów specjalizujących się w konkretnych markach. Łatwiej wtedy o wszystko - wiedzę, doświadczenie i dostępność części.

Ponieważ posiadam Hondę i drugi skuter z silnikiem Hondy (Piaggio Hexagon GTX 250), serwisuję sprzęty u Pomirskiego. Jestem bardzo zadowolony, ceny przystępne i terminy przyzwoite, nawet w sezonie. Zdarzyło mi się za "mały" przegląd zapłacić więcej w nieautoryzowanym (znanym) serwisie niż za "duży" w autoryzowanym serwisie Honda Pomirski. Dlatego trzymam się tego serwisu od lat. Ma też autoryzację na Kymco.

Odnośnik do komentarza

Pawełku dzięki bardzo za uznanie :fish: Wiesz dobrze, że ja tylko na papierze mechanik :)

W rzeczywistości coś tam czasem pogrzebie w Hexie, ale SW boję się dotknąć, aby czegoś nie zepsuć :clap:

Odnośnik do komentarza
Dnia 26.08.2012 o 14:49, donio napisał:

Zapewne mówisz o Eryku. Ma warsztat w małych garażykach.

Ja polecem super gościa, który naprawia motory od 25lat. Jak Pomirski nie może sobie poradzić to wysyła motory do niego. Tak samo serwis ducati, ganda z Rumi. Jest to Pan Jasiu i mieszka 25km od Trójmiasta w Grzybnie. Solidna osoba i nie naciąga. Zresztą możesz podjechać i zobaczyć jak gość wygląda i jego warsztat. Czyściutko, poukładane jak w domu. Nie jest to żaden paźlak. Serwisuje mi motory od 1994r. Wówczas już jeździł na suzuki katana i Jamaha yzf.

Czy ten warsztat w Grzybnie nadal funkcjonuje? Jeśli tak czy mogę poprosić o jakieś namiary bo w sieci nic nie znalazłem? Byłby to najbliższy mego miejsca zamieszkania serwis. 

Odnośnik do komentarza

U Eryka stoi teraz moje Kawasaki J300. Kombinuje z próbami różnych rolek i może wymienię wariator...
Warsztat mały ale schludny.
Ma ktoś może namiar na zakład gdzie można wymienić opony w skuterze w Gdansku?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki Jankes. Spory kawałek z centrum ale widzę, że do 22 maja otwarte

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 18.07.2018 o 19:45, Corleone napisał:

U Eryka stoi teraz moje Kawasaki J300. Kombinuje z próbami różnych rolek i może wymienię wariator...
Warsztat mały ale schludny.
Ma ktoś może namiar na zakład gdzie można wymienić opony w skuterze w Gdansku?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Maevel ul. Żaglowa

Odnośnik do komentarza

Cześć, gdzie serwisujecie Burgmany 650? Od ostatniej dyskusji może pojawił się jakiś nowy pewny adres. Chciałbym sprawdzić sobie synchronizacje przepustnic przed sezonem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...