Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mój własny test skutera


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na stronie głównej testy skuterów napisane przez Was. Natchniony tymi tekstami postanowiłem stworzyć również własny.

Z kim się skontaktować aby sprawdził go i ew. umieścił na stronie?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem na który adres pisałeś ale generalnie poczta ze wszystkich skrzynek dociera do mnie każdego dnia.

Sugeruję w takim razie wysłać PM.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Poszło PM, proszę o odpowiedź, czy się moje "wypociny" do czegoś nadają czy nie :)

Po małych korektach "wypociny" są na stronie głównej :)

Przy okazji przypomniałem sobie test sprzed kilku lat innego wołka roboczego> Spacy 125

Odnośnik do komentarza

No właśnie niedawno testu "Spacetki" szukałem :) i znaleźć nie mogłem - dzięki Mariusz.

Przydałby się na pewno na stronie test Helixa - tu ukłon w stronę Mariusza :).

Ja mógłbym coś wydłubać na temat babuleńki Halixa, czyli Elite 250 - niech "młodzież" wie skąd się maxi wzięło, a nie tylko składane lusterka, grzane manetki i siodełka masujące pośladki w głowie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przydałby się na pewno na stronie test Helixa - tu ukłon w stronę Mariusza :).

Ja mógłbym coś wydłubać na temat babuleńki Halixa, czyli Elite 250 - niech "młodzież" wie skąd się maxi wzięło, a nie tylko składane lusterka, grzane manetki i siodełka masujące pośladki w głowie.

Geni... ostatnio poważny brak czasu na hobby ale jakoś na jesieni w wolnej chwili z pewnością się tym zajmę bo to aż się prosi (od lat). Na tą chwilę ciągle nowe testówki parkują pod domem (jeszcze BMW nie skończyłem a już kolejne maxi stoją w kolejce) :) .

Jeśli czujesz się na siłach i chciałbyś pomóc skrobnąć taki test/ opis to dołączę się tekstowo i coś wspólnie spłodzimy fajnego ;). Zdjęcia Helixa mam, video zrobię... :) Poza tym kolejny opis Elite 250... mmhhh... to byłoby coś! :)

Odnośnik do komentarza

Brak czasu to problem nas wszystkich, ale cel jest zacny, podobnie jak maszynki o których mówimy. Elita i dwukołowy Cadillac_de_Ville vel Helix są warte poświęcenia odrobiny czasu.

Odnośnik do komentarza

Na tą chwilę ciągle nowe testówki parkują pod domem (jeszcze BMW nie skończyłem a już kolejne maxi stoją w kolejce) :) .

ale ja juz pedzę pomóc !!! gdzie, kiedy ? przyniose słone paluszki !! :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To ja też, ja też chętnie potestuję :)

W czym problem? Bardzo chętnie przeczytam Twój test Atlantica :) Rób fajne zdjęcia, video i podsyłaj do mnie to zamieścimy.

Odnośnik do komentarza

To może i Ja coś na skrobie za jakiś czas coś o Swoim :) Bo w sumie są dwa albo trzy artykuły na temat NewDinka w sieci :) A parę osób już Mi powiedziało że jest to fajny skuter miastowy :) Tylko najpierw muszę w photoshopie po pracować żeby te "ubytki" lakieru zakryć ;)

A na test Helixa czekam z niecierpliwością :msn-cry: Widzialem go raz w życiu :) I choć słabego stanu wizualnego bardzo Mi się podobał :D a hamulec w nodze to coś nie spotykanego w skuterach :) I to naprawdę był pierwszy MAXI wyprodukowany??

Odnośnik do komentarza

Opierając się na definicji, że o maxi mówimy przy pojemności od 125ccm w górę, to w dużym skrócie - nie był pierwszy :msn-cry: i to nie tylko rozważając sprawę ogólem, ale nie był też pierwszym modelem maxi od Hondy, ale o tym więciej przeczytasz jeżeli zbiorę się do roboty, bo materiałów trochę mam.

Odnośnik do komentarza

(jeszcze BMW nie skończyłem a już kolejne maxi stoją w kolejce) :msn-cry: .

A jakie to maxi mogą tam stać? BMW to już chyba ostatni z nowości co nie był na testach.

Odnośnik do komentarza

Opierając się na definicji, że o maxi mówimy przy pojemności od 125ccm w górę, to w dużym skrócie - nie był pierwszy :)

No chyba że tak :) Ale przynajmniej dla mnie MAXI to nie tylko pojemność ale też i budowa skutera :) ciężko Mi nazwać małą Vespe czy Kymco Agality 125 Maxi skuterem :) ale to tylko mój pogląd :) I nie wdawajmy się w dyskusję dalej bo zaraz polecą karne punkty że piszemy nie na temat :msn-cry:

Ja czekam na test Helixa jak narazie i powolutku będę montował jakiś tekst o Swoim :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...