Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ciekawe czy europoseł Hołowczyc słyszał o Burgmanii ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny skuter, Dobrze że miał idealne ubranie do jazdy na maxi. ładne jeansy, koszulka no i laczki na nogach. Jakieś młodziaki obejrzą takie foty i stwierdzą że skoro Hołowczyc tak ubrany porusza się skuterem to i Oni tez mogą i nieszczęście gotowe.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziś podobno najskuteczniejsza reklama to taka... która nie wygląda na reklamę :)

Tak czy owak dla mnie Hołowczyc jest bardzo pozytywną postacią świata sportu i miło przeczytać, że wie co dobre i że mamy podobne zainteresowania :D

Ps. W Olsztynie nie powinna być blacha NO? :P

Odnośnik do komentarza

A nie zapomniałeś powiedzieć, że na taki skuter potrzebne jest prawo jazdy kategorii A?

No i kask motocyklowy oczywiście.

No chyba, że przypadkiem Pan EuroPoseł posiada. :D

Odnośnik do komentarza

w Numerze 05.2011 Motovoyagera też jest z nim wywiad, wtedy jeszcze o T-MAX-ie ani mru mru http://motovoyager.pl/index.php?ID_WYDANIE=21

(...)

Ps. W Olsztynie nie powinna być blacha NO? :D

Nie jestem pewien, czy to nie w tym właśnie artykule K.H. zdradza tajemnicę, że na jego aucie widnieje tablica rejestracyjna NO - ale zamiast cyferek dokupił sobie indywidualny podpis FEAR, co razem daje: NO FEAR - niezłe

Odnośnik do komentarza

Z niego jest taki motonita jak ze mnie kierowca rajdowy :lol2:

Za kase wsiade nawet na slonia i bede opowiadal wkolo

ze zajebiscie sie przemieszcza po miescie :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może to będzie szok dla niektórych, ale prawda jest taka, że Hołek w życiu nie przejechał więcej niż 500 m na maxi. O!

Przejechał,przejechał.To jego drugi Tmax. Nowego nawet odbieral w Wawie w Uhma-Bike.

Odnośnik do komentarza

Cóżeście się tak czepili Hołka?

Bez względu na to czy reklamuje T-maxa i bierze za to kasę, czy go rzeczywiście kupił i użytkuje rozpowszechnia tym samym ideę maxi w Polsce.

Jak dla mnie - oby więcej takich "Hołków".

A może zrobić z nim wywiad na główną stronę Burgmanii?

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie jest czysto wizerunkowe więc nie ma co się czepiać.

Co do dawania przykładu (ubiór, bezpieczeństwo itd.) wydaje mi się, że promuje je w mediach na każdym kroku.

Poza tym jest naprawdę dobry w tym co robi. Może również dzięki temu wzrośnie zainteresowani maxi :msn-cry:

Pozdrawiam ..

PJS

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe czy t-maxem.....?

Tak, tym nowym (na FB na jego profilu jest zdjęcie)... Na FB napisał, że ma tylko złamany mały palec u nogi i jest "pod wrażeniem" dziennikarzy, ubolewając, że o wypadku napisali więcej niż o różnych startach w rajdach...

Odnośnik do komentarza

Fajny skuter, Dobrze że miał idealne ubranie do jazdy na maxi. ładne jeansy, koszulka no i laczki na nogach. Jakieś młodziaki obejrzą takie foty i stwierdzą że skoro Hołowczyc tak ubrany porusza się skuterem to i Oni tez mogą i nieszczęście gotowe.

No i wykrakałeś ...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...