Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piotrków i okolice


voy-ciach

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele jest fajnych miejsc w okolicy, a nasze dogadywanie się na forum na wspólne wyjazdy czasem szwankuje, dlatego trzeba spróbować inaczej. Proponuję spotkania w Piotrkowie Trybunalskim w czwartki o 18:30 przy McDonald w centrum miasta. Na wzór łódzkich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli o mnie chodzi, to wiele spraw wyjaśnia się właśnie po południu, co nie znaczy że nie będę próbował.

Wojtek :afro: za pomyślunek. Zleciały prawie trzy miechy od burgmanii, a Twoje gadżety cały czas są u mnie.

pzdr Roni

Odnośnik do komentarza

Czyli mamy jeszcze jeden powód, żeby jechać do McDonald

:thumbs_up:

podsumowanie:

było nas dwóch, czekaliśmy 45min. i zrobiliśmy rundkę po mieście i okolicy. W Piotrkowie widzieliśmy jeszcze czarnego burgmana 650 i szarego 250 ujeżdżanego przez jakąś kierowniczkę. W przyszły czwartek ruszamy spod McD do Kamieńska.

Odnośnik do komentarza

.Jako że latem mieszkam w okolicach Tuszna to łatwiej mi dojechać do Piotrkowa niż do Łodzi i w zeszłą sobotę zwiedziliśmy z Beatą właśnie Piotrków.

No i jako piwosz zapisałem się na zwiedzanie browaru Cornelius, jutro o godz 12, są chyba jeszcze wolne miejsca:

Info na www.cit.piotrkow.pl :

"W sobotę, 25 sierpnia br. zapraszamy na drugą część spaceru Tradycje piwowarskie. Tym razem podczas zwiedzania Browaru Cornelius dowiemy się co to jest brzeczka i jak powstaje najlepsze regionalne piwo. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzimy zapisy na spacer. Pierwsza grupa spacerowiczów zwiedzi browar o godz. 11:00 (lista uczestników zamknięta). Druga grupa rozpocznie zwiedzanie o godz. 12:00 - zapisy w CIT, tel. 44 732 60 50. Zbiórka spacerowiczów przed Browarem, ul. Browarna 5."

Odnośnik do komentarza

Piotrków to moje drugie życie, bo tam właśnie częściowo pracuje. Przez te 14 lat codziennych rannych dojazdów, zdążyłem dobrze poznać całą ziemę piotrkowską i muszę stwierdzić, że jest wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia.

Odnośnik do komentarza

W Piotrkowie byłem, browar zwiedziłem, VOY-CIACHA z żonką spotkałem (pozdrawiam raz jeszcze). :frusty:

Produkty nabyte na wycieczce chłodzą się w lodówce...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...