Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Potrzebuje rady


Gość Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzychu

Poszukuje ciekawej oferty kufrów do 400 K3 - poprzednio miałem Piaggio X9, który, jak to włoski sprzęt, przede wszystkim fajnie wygl?dał - i kuferek miał b. fajny.... Z tego co widzę to przy Burgmanie jestem skazany na czarne, plastikowe pudło?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam Krzychu.

Nie wiem sk?d u Ciebie taki napad pesymizmu ale z tego co wiem do 400 K3 masz pełn? oferte kufrów i to nie "czarnych pudeł" a bardzo ładnych odrazu lakierowanych pod kolor.

Oryginał Suzuki wygl?da bardzo ładnie i możesz go zamówić jak już napisałem od razu w kolorze karoserii.Ze stelażem również nie ma problemu.Wszystko jest dostępne...żeby nie skłamać stelaż do K3 pasuje od K2.

Inn? opcj? jest zakup kufra u przedstawiciela f-my GIVI (na www.givi.it masz pełn? oferte).

Stelaż u Givi'ego kupisz trochę taniej jak u przedstawiciela Suzuki jednak sam kufer kosztuje podobnie jak produkt Suzuki...np Givi Maxxia 52 l w kolorze karoserii kosztuje ok 1000zł.

Możesz do takiego kufra zamówić oczywiscie oparcie opcjonalne które może być bardzo cennym dodatkiem dla pasażera w czasie dalszych podróży.

Je?li idzie o boczne kufry to s? dwie opcje:

Możesz kupić stelaże w Niemczech gdzie wresji tego mocowania do 400 K3 jest klika (cena dwóch mocowań ok 100 eur) lub możesz udać się do kuĽni motocyklowej pod W-w? która specjalizuje się w robieniu stelaży czy całych relingów do wszystkich motocykli w tym Burgmanów.

Wła?nie na dniach jeden z naszych klubowiczów odbiera z tej f-my kompletne orurowanie tylnej czę?ci swojego Burgiego ł?cznie ze stelażami (fotki tego Burgera będ? wkrótce na stronie).

Je?li jeste? zainteresowany relingami b?dĽ stelażami pod kufry to podaje numer do wła?ciciela kuĽni.

MICHAŁ

gsm mobile +48 501796758

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli chciałby? oryginał to oczywi?cie możesz zamówić u mnie.

081-746 40 76, 601 247 231

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Też szukam czego? do mojej YP-ki :lol: Nie mam pojęcia jaki by pasował kuferek, stelaż jest już z ręszt? był jak j? zakupiłem, lecz nie mam pojęcia od jakiego pudelka on jest? Majesty z 1997r no i jaki? stelaż,my?le ze będe musiał zrobić fotki,i wysłac do sklepu,tam gdzie bym miał zakupić nowy kufer może oni by kapneli sie jaki to stelaż.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Kufer HONDA

Czy kto? z was orientuje się czy ten kuferek jest dedykowany do silver wing-a ? Poszukuje kufra z oparciem wla?nie do silverka - a ten wydaje się być nielada okazj? :rolleyes:

Może polecicie mi co? innego ? pomożecie? !placz1

Odnośnik do komentarza

To nie jest kufer "dedykowany" Silver Wingowi !placz1 . Wszystko zalezy od tego, czy dasz sobie rade z pojemnoscia 35 litrow.

Od siebie proponowalybm Givi V46 (wchodza 2 integrale i jest monokey), no ale cena jest wyzsza...

Kufry Simply (monolock) wydaja sie byc troche tansze, a na SW tez wygladaja dobrze :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

hmmm ale co my?lisz DR.BIG że bedzie za mały? czy chodzi Ci o prezencje skutera...(wygl?d !placz1 ) bo ten wydaje się fajnie wystylizowany...no i orginał honda jako? bardzioej do mnie przemawia niż nawet sławne GIVI . Szkoda tylko że niema stelaża i trzeba by jako? kombinować :/

A czy Honda ma wogole jaki? kufer typowo do SW ?

PS.

A co to za system MONOKEY ?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolennikiem oparć akcesoryjnych i takie polecam wybrać do Silvera a do tego kuferek Maxia poszukaj na Givi. Możesz wtedy wozic komfortowo pasażera bez kufra. Poza tym takie oparcie jest znacznie wygodniejsze i nie wywiera dodatkowego nacisku na kufer przy opieraniu się.

oparcie.

Przedstawicieli Givi jest teraz od groma więc nie bedzie problemu.

A do Burgmana K3 chyba nie jest potrzebne oparcie na kufer bo w tym modelu jest fabryczne.

Odnośnik do komentarza

Wygl?da tak, jak mój stelarz pod Givi Maxia.

Jurek przymiarka podczas najbliższego spotkania, gdzie? w północno - wschodnich rejonach ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak ta plyta jest monokey. Ja ostatnio kupilem kufer wlasnie w takim systemie z louisa pod nazwa moto detail. Jest to naprawde kappa 44l, swiadczy o tym gwarancja kappy znajdujaca sie w kufrze. Dokupilem tez reflektor (odblask) . Wykonanie jest bardzo przyzwoite i ja jestem zadowolony. Cena tez jest ok. w tej chwili widze ze jest obnizka i cena wynosi 60 euro ja jeszcze placilem 80 euro ( 320 zł u simana)

Malo tego to moge polecic z cala odpowiedzialnoscia kolege z allegro o nicku siman. Gosc sprowadza towar z louisa, sprzedaje z minimalna marza i przysyla do domu. Kupilem u niego kufer, rekawice i wspomniany reflektor poza allegro przesylajac wczesniej kase. Transakcja zostala przeprowadzona wzorowo.

Namiary na niego :

Sklep z odzież?

i akcesoriami do motocykli

www.emotos.pl

simpol@o2.pl

a tu link:

http://www.louis.de/_103e0f9fba660cfcc0cd4...tnr_gr=10025920

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co pamietam ze zlotu 2006 to na ogladanie sprzetow bylo malo czasu !tut . Ja osobiscie najwiecej sie naogladalem podczas parady ;);) i w samym Radzyminie (miejsce docelowe parady) ;) Nie mowie o testach, bo te odbywaly sie w miejscu biesiady :D

Program zlotu przygotowany przez organizatorow jest tak roznorodny i interesujacy, ze mozna zapomniec jakim sprzetem sie tam przyjechalo ;)

Ale napewno znajdziemy chwilke na poglaskanie naszych Ypek. ;)

Odnośnik do komentarza

Sadze ze moze nam sie uda znaleĽć chwilke zeby choć oko zawiescic na naszych YPkach . Musze powiedziec ze mam ja od nie dawna ale jestem z niej bardzo zadowolony jak do tej pory. Wczesniej mialem piaggio x9, ale uwazam ze Yamaha jest o niebo lepsza whist.

No i to jest oczywiscie moj pierwszy wypad do Rynii, wiec dla mnie jest to rzecz bardzo wazna zeby z wami sie zobaczyc i podac wam reke. !OKK

Niech ci sprzeta sluzy, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Temat "KUFER" wraca jak bumerang...zwłaszcza że zaczołem już z lekka przygotowania do długiego weekendu majowego ...jak już pisałem wczesniej mam chrapke na t? skrzyneczke:

Kufer HONDA

Dogadałem się z go?ciem i załatwił mi czarny - (niestety granatowego już niema) ale też chyba bedzie pasował - wkońcu to uniwersalny kolor -

mam tylko pytanie do was - gdzie i jak moge ogarn?ć temat płyty montażowej (stelaża) pod to cudeńko - może znacie jakiego? - magika który robi co? takiego z plexi i mogłby mi pomoc? a może kto? wie jaka płyta bedzie pod ten kufer pasowała? lub gdzie szukać takich info... :)

z gory dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...