Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maxi Skutr meeting in Czech Republik


Gość Slepejs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • rafałek

    8

  • Kubo

    6

  • Artix

    2

  • drogowiec

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Ja najprowdopodobniej jadę "+ 1". Co do rezerwacji to widze ze na stronie tego hotelu jest rezerwacja online wiec nie bedzie problemu z dogadywaniem sie :-).

Odnośnik do komentarza

Ja tez, ja tez chce.... :) Narazie Burgman na serwisie u Bolca w Trzebini i na ten weekend go niedostane (sobota na nowhuckiej niestety odpada) ale akurat wolny weekend mam i do Czech bym sie wybral.... :)

Odnośnik do komentarza
Gość Slepejs
Ja tez, ja tez chce.... :) Narazie Burgman na serwisie u Bolca w Trzebini i na ten weekend go niedostane (sobota na nowhuckiej niestety odpada) ale akurat wolny weekend mam i do Czech bym sie wybral.... :)

dobre dobre, kdy prijedes Patek/sobota ??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo...

Slepejs We will confirm our arrival a week before Meeting in Czech.Then I'll write here how many persons from club are going there in 100%.

We will reserve hotel our-selves.But We will be happy if you will do the rest what is needed to do at the meeting.

Thanks for all...Kuba :)

Mento z Marcel? zostali dopisani na listę. Chcę zrobić tak, aby tydzien przed wyjazdem potwierdzić na 100% kto jedzie do Czech, wtedy Scottie zobowi?zał się do zarezerwowania miejsc w hotelu dla tych osób(kazdy bedzie musiał Mi napisac na ile jedzie). resztę formalno?ci powinni Nam załatwić Slepejs i Petrk.

Tak więc 27-28 maj prosze o potwierdzanie przez wszytskich 100% możliwo?ci wyjazdu. Wtedy będzimey się już powoli umawiać po drodze z uczestnikami, coby razem dojechac na miejsce...

Pozdrawiam, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Gość Slepejs

Ok Kubo,

It will be great if you will come. I will wait for the list from you.

You will book the hotel by yourselves, which is good. The rest will be managed by us the first evening ( Friday).

The plan is that we will gather from all, the necessary money (entrances, fees, etc) so we dont have to wait at the entrances until every pays by him self and the ride will be more comfortable that way.

cheers

Slepejs

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

W zwi?zku z tym, że wyjeżdżam na delegację i nie będzie mnie do soboty proszę o wci?gnięcie mnie na listę chętnych, gdyby w tym czasie powstawała.

Rafał + 1

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Well, from what I see I am the certain person and Rafal + someone with him :lol:

Kubo was certain but he sold his vehicle :lol: so nobody knows if he will come.

But i guess this will be known throughout the weekend...so expect some more news soon...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hi... My wechicle is changing an owner tomorrow.

So I will buy new one soon, but I haven't got any idea, that if I'll have enougch money for this trip and this is a PROBLEM...

So now I must say, that I won't come...And If things will change, I'll write it fast.

Cu and nice day...

W takim razie wygl?da na to, że na 100% jad? Mento+Marcela, Scottie i Rafałek13C(no i Cezar z neluni? maj? się jeszcze okre?lić).

Ja jak będe wiedział, czy znajde ?rodki na ten wyjazd, to dam Wam znać, bo narazie wygl?da na to, że może być ciężko...

Pozdrówki, Kuba :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jak będe wiedział, czy znajde ?rodki na ten wyjazd, to dam Wam znać, bo narazie wygl?da na to, że może być ciężko...

No chyba sobie żartujesz . Jedn? 400 sprzedałe? za jakie? 10 k pln a wedługo opisu posiadasz jeszcze jedn? i dotego w dodatku BMW C1 - a to jest sprzęt obecnie na topie. Więc nie czaruj tutaj ziomków tylko pakój manele i w drogę :angry::o:o

Odnośnik do komentarza
Gość Slepejs

Kubo , you have a C1 I see in your profile. Take the C1 and come.

At this monent I see Scottie and Rafal+1.

I hope that more Scooterpeople from Polska will come :angry:

+420 606 621 030 to je muj komurkovy tel. :-) If any questions just call me.

Cheers

Slepejs

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Kubo is just affraid of Us right now, cause he wants to change vehicle on sthing that does not belong here very much :angry: so anyway

Count us In for sure, that means Me, Rafał + one person, Mento with his Girlfriend :o

Kubo was ment to reserve the hotel for us, so it seems we had to arrange that by Ourselves...

Odnośnik do komentarza

To co robimy z rezerwacjami? Kto? z nas rezerwuje dla wszystkich, czy indywidualnie czy poprosimy naszego czeskiego kolegę, żeby zrobił to dla nas?

Jak się spotkamy? Będziecie od Krakowa jechać autostrad?? Jeżeli tak to możemy spotkać się w katoickiej Dolinie Trzech Stawów to dokładnie na Waszej trasie. Ja potem proponuję lecieć przez Gliwice i Kędzierzyn KoĽle i przekraczać granicę w Kudowie. Wtedy z ewentualn? grup? z Wrocławia mogliby?my się spotkać w Kłodzku.

EDIT

PS

Pogoda zapowiada się gówniana

http://pogoda.onet.pl/0,298,38,miasto.html

Odnośnik do komentarza

Kapacita hotelu zatím není úpně vyčerpána, proto není problém ubytování přátel z Polska.

Capacity hotel meanwhile isn't exhaustion, therefore isn't problem accommodation kith from Poland.

_________________________________________________________________

Aktualně?

1) Kubo - rezervace

2) Scottie - rezervace

3) Rafałek13c - rezervace

4) Cezar + Nelunia - rezervace

5) Mento + Marcela - rezervace

6)??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Atualne-->

1)Scottie

2)Rafałek13C

3)Cezar+Nelunia

Ja się okre?lę co ze mn?...Jednak po prostu boje się, że funduszy nie starczy :angry: ...(a na Burgmanię musze jechać :o )

---------------------------------------------------------------------------------------------

Now I must say, that I'm not going to Czech.But if something will change, then I'll write here everything. I'm afraid that I won't have enough money for the trip...

So I'll write soon If things'll change...

Cya, Kuba

Odnośnik do komentarza
Atualne-->

1)Scottie

2)Rafałek13C

3)Cezar+Nelunia

Ja się okre?lę co ze mn?...Jednak po prostu boje się, że funduszy nie starczy :o ...(a na Burgmanię musze jechać :o )

---------------------------------------------------------------------------------------------

Now I must say, that I'm not going to Czech.But if something will change, then I'll write here everything. I'm afraid that I won't have enough money for the trip...

So I'll write soon If things'll change...

Cya, Kuba

To je ąkoda.

It is a pity.

:angry:

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

W sumie to dobre pytanie...

Ja narazie nie mam skutera :/

Nie rezerwuje hotelu, ale jak dam rade to pojade i najwyzej na zywiol gdziez pojde spac.

Eng:

I dont have my scoot right now (service)

Dont book me any hotel, if i can make it on friday i will come, and sleep wherever I can...

P.S. weather isnt very nice for nearest days :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...