Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zawody w jeździe zręcznościowej MOTO CHALLENGE 2012 Puchar Katanki 11-12 sierpnia Kraków pod M1


Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie. W Krakowie szykuje się fajna impreza: http://moto-challenge.com/

ZAWODY W JEŹDZIE ZRĘCZNOŚCIOWEJ MOTOCYKLEM MOTO CHALLENGE 2012

Organizuje Katanka, czyli Monika Jaworska: http://www.monikajaworska.com/

Oczywiście nie chodzi o same zawody, tylko o to, że od 10-15 w ciągu tych dwóch dni można na swoim własnym sprzęcie doskonalić umiejętności techniczne w jeździe - co jak wiadomo procentuje i bardzo się przydaje potem w jeździe ulicznej.

Ja jestem wprawdzie wtedy w Zawoi na wakacjach, ale specjalnie przyjadę do Krakowa na tę imprezkę. Jeszcze w tym sezonie nie ujeżdżałam naszego B650, więc to świetna okazja żeby usiąść w końcu za sterami - nie ma to jak dobra motywacja. :) Znowu się czegoś nauczę i "oswoję" sprzęta, którym wstyd się przyznać ale boję się wyjechać z garażu... Na pewno będzie świetna zabawa! :clapping:

Jakby ktoś z regionu się wybierał niech da znać.

Jakby ktoś spoza regionu miał ochotę przyjechać to niech też da znać. Wszyscy z domu gdzieś wtedy wyjeżdżają, więc będę mieć dużo miejsc noclegowych - chętnie ugoszczę (a tak naprawdę przydałaby mi się pomoc przy parkowaniu prawie 300 kilowego skutera w garażu, gdzie jedyna opcja to wjazd tyłem z rozpędu - jeśli chcę potem wyjechać z niego sama... :clapping: - żartuję, to przy okazji :clapping: ) Znając życie i frekwencję w tego typu imprezach skończy się na proszeniu o pomoc sąsiada, ale naprawdę serdecznie zapraszam. :Jumpy:

Na zachętę dodam, że przejazdy będą przez organizatorów kręcone profesjonalną kamerą, więc będzie można się zobaczyć na filmiku i samemu ocenić, jak to wygląda w naszym wykonaniu. Trudno poprawić błędy, których się nie widzi - tu będzie łatwiej, a to chyba jedyna impreza, gdzie ktoś to zaoferował zawodnikom. No i będzie fajna pamiątka! :blush:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...