Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Obstawa skuterowa do ślubu


szamot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Robson, łańcuchowych, chciałeś powiedzieć !!!!

W temacie napisane jest wyraznie "obstawa skuterowa", nie żebym miał coś do innych motocykli :confused: .

Odnośnik do komentarza

W temacie napisane jest wyraznie "obstawa skuterowa", nie żebym miał coś do innych motocykli :) .

Pisałem że przyjadę ,wezmę Zipp-a Quantuma :confused: (może być?).Zabrałbym innego ale skoro.... :confused:
Odnośnik do komentarza

Krzysiek to są żarty i jaja, przecież nas znasz. :)

Mam nadzieję, że się nie obrażasz !!!

Tylko niech ten łańcuch za dużo nie smaruje bo całą Bydzie zapaskudzi hi hi hi :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Krzysiek to są żarty i jaja, przecież nas znasz. :photo:

Mam nadzieję, że się nie obrażasz !!!

:ninja: Strasz nie się sfochalem,nie mogę sobie miejsca znaleźć :blush: ,W tej desperacji przeglądam ogłoszenia.Może jakaś ze"ś.ry.." sie gdzieś komuś poniewiera.

To bym ją spalił na ognisku :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

krzys-68 no i po co jad sączysz :)

Arkadiusz napisał wyraznie, ale widocznie nas nie znasz, a i na żartach też chyba nie za bardzo.

Nie musisz odpowiadać - koniec przekazu !YES .

Odnośnik do komentarza

Tak dla potwierdzenia - zbiorka godz. 16 rondo Grunwaldzkie Mc Donalds? Czy ktos moglby podac na PM nr tel. tak w razie potrzeby. Thx

Sorry Fundi to przez starosc nie zwrocilem uwagi zes na liscie :) dzieki za telefon :(

A tak na marginesie to zebranie obstawy powinno odbyc sie juz dzisiaj gdzies w Agro i jutro na 16 spokojnie bysmy do siebie doszli :(

Ale nic straconego za tydzien jedziemy na kajaki do Swornychgaci w sobote i powrot w niedziele moze komus z Was bedzie pasowac. Bedzie okazja do szczegolowego omowienia jutrzejszej Obstawy :afro:

Odnośnik do komentarza

Witam no co ja mam zrobić , nie miałem nawet odwago do Kiera zadzwonić , w tym czasie na pewno miał sto innych spraw na głowie .

P.S.

Takie życie nic na to nie poradzimy . :clapping: .

Chłopaku jest mi bardzo ale to bardzo przykro z tego powodu .

Odnośnik do komentarza

Ja już dotarłem cały i zdrowy, bogatszy o doświadczenia z ostatnich 300 km.

Impreza była świetna, myślę, że młodzi byli zadowoleni z obstawy bo my na pewno.

Dizęki dla Emila i Arka za towarzystwo do i z Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza

nie miałem nawet odwago do Kiera zadzwonić , w tym czasie na pewno miał sto innych spraw na głowie .

No coś Ty, Stefan to po prostu ostoja spokoju, uspakajał młodą parę a i dla Burgmaniaków miał czas,

Ale Upiorek, nie martw się, pomodliłem się za Ciebie, klęcząc i oglądając pod kościołem felgi burgmanów,

Nawet jeden co ostatnio rozbił komarka, Zacną przyjechał, oj jak pięknie on wyglądał,

Parada superowa !!!

Podziękowania za tak ZACNE przyjęcie itd.

No i trasa niesamowita,

Ps. Wy w tej Bydgoszczy to w ogóle ruchu ulicznego nie mata ? :clapping:

Wiocha normalnie, o zwijanych dywanach nie wspomnę !!! (żart)

Jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie, no i ucztowanie !!!

Odnośnik do komentarza

No coś Ty, Stefan to po prostu ostoja spokoju, uspakajał młodą parę a i dla Burgmaniaków miał czas,

Ale Upiorek, nie martw się, pomodliłem się za Ciebie, klęcząc i oglądając pod kościołem felgi burgmanów,

Nawet jeden co ostatnio rozbił komarka, Zacną przyjechał, oj jak pięknie on wyglądał,

Parada superowa !!!

Podziękowania za tak ZACNE przyjęcie itd.

No i trasa niesamowita,

Ps. Wy w tej Bydgoszczy to w ogóle ruchu ulicznego nie mata ? :clapping:

Wiocha normalnie, o zwijanych dywanach nie wspomnę !!! (żart)

Jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie, no i ucztowanie !!!

Dzięki Arek za dobre słowo ale co za nami nigdy nie będzie przed nami .

Szkoda gadać , Bobasek powiada będzie dobrze zobaczysz , głowa do góry . :)

Odnośnik do komentarza

Też dziękuję za super spotkanko . Co do Zacnej to super maszyna ale nie dla mnie troszkę jakoś mała, Muchy dzięki za maszynie. Arek to którędy wy jechaliśmy że wam asfalt zwineli? Jeszcze raz wielkie dzięki. Kiero super pomysł no i poczęstunek zaj ... no i ten masz weselny z Zybexowej maszyny fajnie się jechało. Upiorku nie pękaj

A tu kilka fotek

https://plus.google.com/photos/103531286778536441191/albums/5778354692621312097?authkey=CMOWuf7p-bWS2AE

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziękowania dla Gospodarza za wspaniałe przyjęcie obstawy ślubnej i poczęstunek. Przy okazji mieliśmy świetny spot. A z Arkadiuszem to pierwszy spot w ogóle :thumbs_up: Było super. Kilka fotek.

xf50ve.jpg

yq7sj9.jpg

13prnw.jpg

9fchdi.jpg

aw7bzv.jpg

qniwm4.jpg

q1d74a.jpg

A tu to chyba wyłapałem wszystkie muchy Kujawiaków :rolleyes: Fota zrobiona po powrocie ;)

mqyt5f.jpg

Odnośnik do komentarza

Szamot przecież wiesz, że nie mogliśmy zostać na deserze bo zaczeli polewać :thumbs_up: A Zybex już do domu dzwonił, że wróci jutro :rolleyes: Ale faktem jest, że w pewnym momencie stwierdziłem kurde słabo widzę ;) Dopiero po zdjęciu kasku obaczyłem dlaczego ;) A Zybex mówi do mnie, na zwężeniu drogi gdzie jechaliśmy wolno, ty ale much dzisiaj B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...