Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co można zrobić z Silver Wing 'a


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czy z Silver Winga można zrobić zadaszoną trike?

Pewnie! Wystarczy sprawny napęd i trochę wolnego czasu... ach ci amerykanie :)

ombouwen2.jpg

ombouwen3.jpg

Ombouwen4.jpg

ombouwen5.jpg

Ombouwen6.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A prońcie bardzo!

silver_wing_front.jpg

a_Gespann_siwi_wolfr_WEB.jpg

A tu jeszcze inne ciekawe wersje trike SW :)

tri.jpg

tyu.jpg

Sw5_WEB.JPG

Sw1_WEB.JPG

DSCN2209_WEB.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bardzo fajne, ciekawe kto w PL by zrobił coś takiego? :blush:

Zrobić to byłoby komu. Ja mam lepsze pytanie: kto w PL zapłaciłby za coś takiego? :blush:

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne, ciekawe kto w PL by zrobił coś takiego? :blush:

Czarek prosze bardzo http://www.mmt.com.pl/st/uslugi_wozek-boczny-produkcja01.php w Ostrowie Wlkp. jest fachowiec który przyczepi wózek do każdego motocykla. Byłem widziałem pełen profesjonalizm. Masz odrazu homologacje, wózek wbity w dowód także tylko dutki szykować....

Odnośnik do komentarza

Te trajki z silver wing'a wygladają 100 razy lepiej niz po-chopperowe produkcje !

Zgrabne , elegnacje, nowoczesne, kanapa wuglada jak na zamówienie - super !!

Dajcie diaxa !! - ide pociąć moje Piaggio :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piękne te Trojki zrobione z Silver Winga, moze był bym zainteresowany taką przeróbką jak kupię następną Zacną, ułatwiło by mi to podróże i spotkania z Wami :tabletalk: , przy okazji pozdrawiam Was kochani, jesienią zacznę rozgladać się za następną Zacną :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzwoniłem dziś po informację do producenta bocznych wózków i on poinformował mnie, ze jeszcze do Hondy Silver Wing nie robił koszy ale jak podał mi przyblizoną cenę wózka bocznego to zrobiło mi się ciepło czyli ok. 10000 zł ... , do choperów juz wykonywał takie kosze i ma dużo zamówień ...

Odnośnik do komentarza

Przemek a może uda się załatwić jakieś dofinansowanie z PEFRON-u ? W końcu do przeróbek aut dokładają kase a skuter z wózkiem spełnia podobną funkcje.

Odnośnik do komentarza

podał mi przyblizoną cenę wózka bocznego to zrobiło mi się ciepło czyli ok. 10000 zł ...

dwa razy sprawdziłem ilość zer ... budowa trajki nie byłaby duzo bardziej kosztowna ( oczywiscie nie liczymy kosztu skutera )

Odnośnik do komentarza

A może warto kupić wózek we własnym zakresie i zlecić tylko podłączenie. Używany wózek Velorex np. od Jawy jest prawie identyczny z tym który produkuje od podstaw firma z Ostrowa.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzwoniłem dziś po informację do producenta bocznych wózków i on poinformował mnie, ze jeszcze do Hondy Silver Wing nie robił koszy ale jak podał mi przyblizoną cenę wózka bocznego to zrobiło mi się ciepło czyli ok. 10000 zł

Wcale nie powiedział dużo. Parę lat temu kolega Kefir dorabiał wózek do Bonneville'a i pamiętam, że profesjonalna robota wyszła ok 20 tpln. Wartość widać także w używanych sprzętach np. w Niemczech.

Pierwszy lepszy z brzegu przykład skutera, który solo ma wartość cirka 1000 eur > KLIK.

Krótko mówiąc- to nie są tanie rzeczy :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...