Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jarmark Spalski 11-12.08.2012


ruslan007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie koleżanki i wszystkich kolegów,zbliża się kolejny Jarmark Spalski i dlatego chciałbym wam zaproponować przyjazd do Spaly koło Tomaszowa w dniu 11.08.2012 sobota.Jarmark jest przedni można na nim ogladaći zakupic wszelkiego rodzaju starocie , także wyroby regionalne np miód w 30 rodzajach. Jest to dobra okazja na zwiedzenie Spały wraz z przewodnikiem (he,he tzn. ze mną).Jak przewodnik powiedział A to i musi powiedzieć Beeeeeeeee dysponuje swoim czasem 11.08.2012 w godzinach do ustalenia najlepiej około 11:00.będzie oczywiscie szperanie w pudłach staroci ,trzymanie Żubra za stalowe dzwony ( ku pomyślności) ,najlepsze kręcone lody w okolicy , a na deser bunkier na Konewce betonowy długi i płatny.Liczę na waszą obecność bo jak nie to się sam oprowadzę.

Aha 12.08.2012 idę (jadę)do pracy więc bez niemoralnych propozycji proszę.

Odnośnik do komentarza

hey. ja jako nowy aż się ślinię na taki wypad. mam tylko 70 km i raczej będę mam nadzieje że poznam :detective: burgmaniaków na żywo

Odnośnik do komentarza

Chętnie skorzystałbym z Twojego zaproszenia, ale najprawdopodobniej będę poza Łodzią...

Gdyby miało się coś zmienić, to dam znać!!!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

A my chętnie byśmy się wybrali.

Byliśmy już parę razy ale i tak warto się przejechać - zwłaszcza że droga i okolica piękna.

Odnośnik do komentarza

od rana raczej rady nie damy, ale po obiadku tak około 15-tej postaramy się przyjechać.

Z propozycji dorzucę rybkę we fryszerce, blisko i pyszna.

Odnośnik do komentarza

https://plus.google....640850194646033

Witam w uzupelnieniu Spalskiego Jarmarku. Podaję zdjęcia w kolejności wjazdu od Tomaszowa do Spały ,wi za wi foto radaru ,jest wjazd do ścieżki pieszej przy domu wczasowym "Dzik". Tam będe w sobotę około 11:00 plus minus studenckie.Wszystkich chętnych zapraszam myślę że to będzie kolejny (sponton)j ak wczesniej.

Mało integracji - mało informacji - mało przyjaźni,,,,,,,,,a to źle.

Jest okazja Mali i Duzi zapraszm do Spały.

Spała 11.08.2012r.

https://plus.google....640850194646033

Witam w uzupelnieniu Spalskiego Jarmarku. Podaję zdjęcia w kolejności wjazdu od Tomaszowa do Spały ,wi za wi foto radaru ,jest wjazd do ścieżki pieszej przy domu wczasowym "Dzik". Tam będe w sobotę około 11:00 plus minus studenckie.Wszystkich chętnych zapraszam myślę że to będzie kolejny (sponton)j ak wczesniej.

Mało integracji - mało informacji - mało przyjaźni,,,,,,,,,a to źle.

Jest okazja Mali i Duzi zapraszm do Spały.

Spała 11.08.2012r.

no

Odnośnik do komentarza

Działkę mam niedaleko Spały, jesteśmy tam prawie co weekend. W Tomaszowie też często bywam / targ, deko-smaku /. Polecam też skansen Pilicy i niebieskie źródełka

Odnośnik do komentarza

Ja postaram się wpaść, może górni$ też się wybierze. Po 3 latach wyprawy do Tomaszowa po wiedzę Spałę też już poznałem więc mam nadzieję że będzie ciekawie i tym razem ;) .

Odnośnik do komentarza

Witam. Jeśli pogoda będzie łaskawa, to wybieram się do Spały. Planuję wjechać od strony Inowłodza, także liczę, że gdzieś tam Was spotkam (około południa).

Odnośnik do komentarza

Nie jest dobrze !!!!!!!!!! Zapowiada się cholernie zła pogoda,jeśli będzie padać to napewno trzeba się zastanowić nad sensem tego spotkania. Ja dzisiaj już raz byłem mokry przez taką małą czarną chmurkę.Przed chwilą dzwoniłem do kumpla z meteo na J.W. Glinnik zaproponawał, cyt "lepiej jutro siedź w domu".

Ale tak czy siak wybór należy do Was.pozdr. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na jarmarku byłem, coś tam zjadłem i wypiłem.

Spałe zwiedziłem.

Do Tomaszowa pojechałem i niebieskie źródła widziałem.

W drodze powrotnej bunkier w Konewce zaliczyłem.

Pogoda miodzio.

Odnośnik do komentarza

Na jarmarku byłem, coś tam zjadłem i wypiłem.

Spałe zwiedziłem.

Do Tomaszowa pojechałem i niebieskie źródła widziałem.

W drodze powrotnej bunkier w Konewce zaliczyłem.

Pogoda miodzio.

Na jarmarku byłem, coś tam zjadłem i wypiłem.

Spałe zwiedziłem.

Do Tomaszowa pojechałem i niebieskie źródła widziałem.

W drodze powrotnej bunkier w Konewce zaliczyłem.

Pogoda miodzio.

Kurde, też byłem i że się nigdzie nie minęliśmy ... ale może nie zwiedzaliśmy w tych samych godzinach (ja pomiędzy 12tą a 15tą).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...