Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze sie uda jakos (bo jako tako z cjproba sie uporalem), ale nie obrobie tym razem chlopaki. Dopiero z roboty wyszedlem (w ciul pracy, a ze to nowa robota od stycznia, to mnie nie oszczedzaja na razie). A sniegiem jeszcze zaczelo sypac i korki jak diabli.
Zatem ja strzele kielona za Wasze zdrowie w domu (jak dotre przez te korki).

Na luty postaram sie juz przybyc na spota...

Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No to po spotkaniu w nowej miejscówce, żarcie jakieś takie skośne, normalnej kawy nie mają, pogoda nie rozpieszczała, śnieg sypał ale objechałem bez przygód tam i z powrotem.

Kolejne spotkanie ustalono na 21.02.2019 r. godzina 18.00 Karczma u Jana

P.S.

Tym razem chyba nic nie pomieszałem. ?

Odnośnik do komentarza

Żarcie było może i skośne, ale z talerza nie uciekało ? i faktycznie smaczne ? 

11 godzin temu, Saper napisał:

.......... normalnej kawy nie mają ....

bo jak kolega mówi "bierz americano" to nie słuchasz.  ?   za to piwko alkohol free było takie "normalne"  :cheers: 

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko przypomnieć że to już ten czwartek :   Kolejne spotkanie ustalono na 21.02.2019 r. godzina 18.00 Karczma u Jana. 

Zapraszam wszystkich, bo będzie kilka tematów do obgadania, między innymi wyjazd na Burgmanię i Sztafeta z Hipciem.  A pamiętajcie że "nie obecni nie mają racji" ? 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, EndriuBis napisał:

Chciałem tylko przypomnieć że to już ten czwartek :   Kolejne spotkanie ustalono na 21.02.2019 r. godzina 18.00 Karczma u Jana. 

Zapraszam wszystkich, bo będzie kilka tematów do obgadania, między innymi wyjazd na Burgmanię i Sztafeta z Hipciem.  A pamiętajcie że "nie obecni nie mają racji" ? 

No niestety z przyczyn służbowych nie dam rady przyjechać. Obgadajcie tematy dokładnie, stalówka dostosuje się. Na Burgmanię wybieramy się w czwartek "po pracy", sztafeta obojętnie którędy byle z Wami.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Saper napisał:

No to już wiem kto gra "pierwsze skrzypce", no i niczego nie pomylił. emoji2.png

Grzesiek, jakie skrzypce ? z moim słuchem, a raczej z jego brakiem to ja mogę tylko walić w bęben ?

10 godzin temu, tomekstw napisał:

.................. Na Burgmanię wybieramy się w czwartek "po pracy", sztafeta obojętnie którędy byle z Wami.

Sztafetę będziemy na pewno ustawiać tak aby nas jechało jak najwięcej, a co do Burgmanii - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dam znać - może jutro.  Muszę skonsultować z Panią Prezes ?  Rozumiem że kusisz nas ?  Znowu wszyscy będą o herbatce, a my piwko i grzane wino :wine:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, EndriuBis napisał:

... Rozumiem że kusisz nas ? ...

Nie wiem czy kuszę, ale nie może zabraknąć ...

Dnia 18.02.2019 o 10:29, EndriuBis napisał:

Zapraszam wszystkich, bo będzie kilka tematów do obgadania, między innymi wyjazd na Burgmanię i Sztafeta z Hipciem. ...

... prowadzącego obrady. :gathering:

Odnośnik do komentarza
Dnia 19.02.2019 o 10:57, Saper napisał:

Że tak zapytam, transport masz, czy znowu Adriana będziesz drażnił?

Bo jak "tentegoten" to ja jadę "ałtem".

Chętnie skorzystamy ?  jutro zadzwonię potwierdzić i ustalić godzinę spotkania.

Odnośnik do komentarza

Hej. Napiszcie co ustaliliscie bo ja niestety miałem jechać na 2 oo ale pogoda mnie trochę zaskoczyła.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Spotkanie zakończone w zadziwiająco sporym gronie, miło było poznać nowego Kolegę.

Kolejne spotkanie ustalono na: 21.03.2019 r. godzina 18.00 "Czarny Sezam" w Dębicy.

O tu.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Saper napisał:

Spotkanie zakończone w zadziwiająco sporym gronie, miło było poznać nowego Kolegę.

Kolejne spotkanie ustalono na: 21.03.2019 r. godzina 18.00 "Czarny Sezam" w Dębicy.

O tu.

Dzięki za miłe przyjęcie. Bardzo cieszę się z tego spotkania. Mam nadzieję, że uda mi się z Wami pojeździć i nie będę spowalniał. 
Do zobaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Teraz, gumis napisał:

Dębica w domku.
Jarek nic nie będziesz spowalniał, chyba, że kolejeczkę emoji6.png

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

W życiu. Tego wstydziłbym się jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza

Panowie, dzięki za miłe spotkanie, może następne już na 2oo  ?  chociaż patrząc dzisiaj za okno znowu zima wróciła ?   

no kto by pomyślał że w PL w dodatku na Podkarpaciu w lutym spadnie śnieg ?    temat sztafety czytajcie w  w tym wątku klik .

Odnośnik do komentarza

Podczas rozmowy przy stole została wspomniana jakaś aplikacja nawigacyjna na smartfona. Czy ktoś sobie przypomina co to było?

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze MapsMe. Działa też offline, tylko najpierw trzeba sobie pobrać mapy danego kraju (opcja w aplikacji). Aplikacja i mapy są bezpłatne.

Odnośnik do komentarza

Jak tam u Was pogodynki prognozują na spota pogodę? Mi stabilne 9 stopni to może na 2 oo się pojawię.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...