Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bieszczady 2012 - po raz kolejny


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na kolejne spotkanie w Bieszczadach.

Oczywiście miejsce spotkania to Ustrzyki Dolne Ośrodek "Olimp"

Proponowany termin to 6-9 wrzesień 2012

Koszt to 65 pln dziennie z wyżywieniem.

Dodatkowe atrakcje będą rozliczane indywidualnie.

Dla tych co nie byli a chcą coś się dowiedzieć jak było w latach poprzednich a dzieje się to od 2007 roku kiedy z Moją Kochaną Smoczycą zacząłem organizować te spotkania zapraszam do opisów z poszczególnych lat a Ci co byli zawsze mogą sobie powspominać jak to źle nam tam było.

Wśród atrakcji:

1) Loty samolotem, szybowcem.

2) Jazda samochodami terenowymi.

3) Rejsy pod żaglami po Jeziorze Solińskim a dla leniwych z żaglowcem na silnik.

4) i wszystkie które przyjdą nam do głowy.

Posiadanie skutera nie obowiązkowe ale mile widziana.

Kto chętny niech się tu dopisuje. Ilość miejsc na tą chwile nie ograniczona. ( ale już o 44 mniej więc powoli zaczyna się ograniczać). Powoli muszę dokonać wyboru którym ośrodku będziemy nocować więc prośba do wszystkich a zwłaszcza ty którzy nie są pewni czy będą mogli przyjechać a jeszcze się nie dopisali na liste niezdecydowanych aby dali mi chodź znać czy wpisać ich na listę.

Co do programu spotkania postaram się aby jego zarys umieścić 2 tygodnie przed spotkaniem.

Chętni :

1) xmarcinx XL

2) zdun

3) Przemo_ST L

4) krzytro XL+L

5) Saper XXXL

6) resenok L

7) Karolina

8) Ogryzek XXL

9) maciekrom (7-9.09) XL

10) Eliza

11) pazdzioch L

12) Paweł XL

13) Marian XL

14) Kowal XL

15) krzysiu XXL

16) Roberto

17) Sistra Bafki

18) Kumpel Dzięgiela

19) pin L

20) Iga L

21) Romek

22) Ewik S

23) Wrzonio XL

24) Strażak

25) Patrycja ( Strażaka)

26) bobbens

27) Aga (07-09.08) M

28) Jachu (07-09.08) M

29) Domel (07-09.08) XL

30) GadekW L

31) Edysia

32) Sonor XL

33) Migu XL

34) arturo-bb M

35) GrzechoCnik L

36) Bargacz 5-9.09 XXL

37) Ela 5-9.09 XXL

38) karton L

39) Dzięgiel

40) Bafka

41) Brat

42) Żona

43) Ania

44) Kristof

45) Dragos XXXL

46) Orzeł XL

47) Gieńka S

48) Kaktus 83 XL

49) Mietus XXXL

50) Jojko

51) ściemniacz L

52) palulint L

53) Mario 1965

54) Bartek

55) kerik 05.09.12 XL

56) plus ściemniacza XL

57) moto1969 XL

58) Stiopa L

59) Jack Warcraft XXL

60) Tony XXL

61) magirus XXL

62) moja połowa (magirus) M

63) Piootr XL

64) szanowna małżonka (moto1969) XL

65) Qwaki XL

66) Ravenka M

67) Lamus L

68) Andrzej Mysłowice

69) Flyman L

70) Sławek

71) Ewelina

72) Zbychu L

73)oakowski L

74) Ja-rek

PS. Dodatkowa prośba do tych co się zgłosili lub zgłoszą aby podali jeśli planują przyjechać w innym terminie niż "Spotkanie w Bieszczadach" np.(5.09.lub 7.09). albo chcieli zostać dłużej aby o tym napisali w swoich postach lub na PW. Ja osobiście razem ze Smoczycą będziemy chcieli dojechać 5.09 wieczorem do Ustrzyk Dolnych może jest więcej takich którzy chcą oczekiwać na przyjeżdżających. A ile osób będzie z pierwszego Zlotu w Bieszczadach jaki organizowałem w 2007 roku ? Ile osób będzie którzy zaliczyły wszystkie Bieszczadzkie Spotkania i czy są takie ? Bo z tego co pamiętam to Migu i Orzech byli na 5 czy zaliczą 6. Czy są jeszcze osoby które były tyle razy co te dwa Orły ?

No niestety chyba Miga nikt nie pokona w uczestnictwie w Spotkaniach Bieszczadzkich on poprostu oprócz fedrowania kocha Bieszczady.

Skoro został ruszony temat gadżetów kto jest chętny na pamiątkową koszulkę proszony jest o udział ankiecie na temat koszulek. Koszt do18 pln ( uzależniony od ilości i kolorystyki).Kolor koszulek czarny ( wyszczupla) jak zwykle.

Im wcześniej dostane informacje łatwiej będzie mi załatwić na czas.

Przy ilości więcej niż jednej z danego rozmiaru proszą o PW

Związku z licznymi pytaniami chciałby poinformować że ośrodek Olimp posiada domki w których mogą mieszkać od 3 do 10 osób. W domkach występują pokoje w których mieszkać może od 2 do 3 osób. Na drugim Ośrodku Sarzyna są domki 5 osobowe z dwoma pokojami. Są też pokoje przy jadalni 2 lub 3 osobowe ale tam jest wspólna łazienką.

Proponuje jak to było co roku aby dobrać się grupami które będą dzieliły ze sobą domki na okres pobytu w Bieszczadach.

W planach jest abyśmy zajęli cały ośrodek Olimp i część ośrodka Sarzyna. Dla tych co nie wiedzą ośrodki są oddalone od siebie w lini prostej 300 m i aby mieć miejsce do wieczornego biesiadowania zajmujemy Olimpa.

Niestety nastąpiła zmiana i naszym głównym ośrodkiem będzie Sarzyna. Gdzie mamy do dyspozycji 9 domków i pokoje w budynku głównym. Posiłki będziemy mieli na Olimpie. Reszta zostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    30

  • krzysiu

    14

  • sonor

    13

  • kowal

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety w tym okresie mam już zaplanowanu inny wyjazd ale życzę miłej zabawy

(...)Kto chętny niech się tu dopisuje.(...)

10% za wpis osoby niezainteresowanej i żeby na przyszłość powstrzymać wpisy typu: "...chętnie bym pojechał, ale teraz nie mogę..." i tym podobnych.

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja chętnie.

Dobrze żeby była także sauna, i żeby Migu przywiózł swoją nalewkę.

Odnośnik do komentarza

Co do nalewki to niestety tylko Migu może coś powiedzieć ale nie powiem była super bo sam piłem. A sauna jest i była ale to w cenie więc nie wpisywałem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oczywiście że jadę :clapping: ,oczywiście z Pawłem.Marku dopisz do listy mojego kolegę Mariana 3 RAZY MĘSKIE XL I RAZ DAMSKA L

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku. Bardzo się ucieszyłem,że znów będą Bieszczady.

Czy termin 6-9 to propozycja jak piszesz, czy już stały termin?. Nie ukrywam, że koliduje to z moimi zajęciami.

Czy nie dałoby się tego przesunąć tydzień później?

Odnośnik do komentarza

Czy termin 6-9 to propozycja jak piszesz, czy już stały termin?. Nie ukrywam, że koliduje to z moimi zajęciami.

Czy nie dałoby się tego przesunąć tydzień później?

No niestety termin troszkę został narzucony przez Jacka gdyż ma jakieś rezerwacje na następny tydzień a z drugiej strony zawsze ktoś się znajdzie komu termin nie pasuje więc jest mi niezmiernie przykro że akurat na Ciebie wypadła. Ale jest jeszcze trochę czasu więc myślę że pewnie coś zrobisz i zawitasz w Bieszczady. Liczę na to.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za wpis. Podjęcie decyzji za Mnie uważam za trafione. Z resztą te spotkania w Bieszczadach zapoczątkowały moje kontakty z Burgmanią. I dla tego darze je szczególnym sentymentem. Cieszę się że będę mógł się ponownie spotkać z wami wszystkimi.

P.S Marek dzięki za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przyjemnością przeczytalem wiadomość o spotkaniu w Bieszczadach. Na razie ustawiam sprawy pod kątem przyjazdu i jak się uda to oficjalnie się zapiszemy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No nareszcie termin nam pasuje :clapping: - jeszcze tylko Ogryzkowi wolny piątek trzeba załatwić i będę mogła potwierdzić oficjalnie, że jedziemy. :clapping: Czy jest możliwość aby dopisać orientacyjne ceny dodatkowych atrakcji? Ułatwiło by to nam przygotowania finansowe do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

No nareszcie termin nam pasuje :) - jeszcze tylko Ogryzkowi wolny piątek trzeba załatwić i będę mogła potwierdzić oficjalnie, że jedziemy. :) Czy jest możliwość aby dopisać orientacyjne ceny dodatkowych atrakcji? Ułatwiło by to nam przygotowania finansowe do wyjazdu.

Karolinko myślę że mając 200 pln na osobę będziesz mogła brać udział we wszystkich atrakcjach i jeszcze zostanie. Nie będę pisał cen bo nie wiem czy zmieniły się od zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, czy można być dopiero 7, bo 6 czyli czwartek na bank jestem w pracy?

Nie ma problemu. Takie terminy są ze względu na to że jest to jedno z dalszych wyjazdów więc jest to wydłużony pobyt no i wychodzi bardziej ekonomicznie.

A dla tych co chcieli by jeszcze dłużej to zapraszam nawet 3 września można przyjechać

Odnośnik do komentarza

Aż mnie ciary przeszły...Lista niezdecydowanych od razu, spróbuję tak poukładać sprawy, żeby być z Wami. Okaże się za dni kilka. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam!

Bardzo nas (mnie i moją Małżonkę) zaciekawiła Twoja propozycja. Niestety w chwili obecnej nie możemy się wiążąco zdeklarować. W związku z tym mam takie pytanka:

- do kiedy trzeba(by) złożyć wiążącą deklarację (ilość osób i okres) a co za tym idzie uiścić zaliczkę/należność?

- co w przypadku, jeżeli w ostatniej chwili moja Żona nie będzie jednak mogła jechać. Czy w takim przypadku wpłacona kasa przepada, czy jest do odzyskania?

- czy w chwili obecnej powinniśmy wpisać się na listę „niezdecydowanych” ażeby warunkowo/wstępnie rezerwować sobie miejsce?

- czy należność za deklarowany udział w atrakcjach będzie regulowana na miejscu, czy też wymaga jakiejś zaliczki (do kiedy i w jakiej wys.)?

p.s.

Wczoraj, na naszym cotygodniowym spocie, omawialiśmy Twoją propozycję i kilku kolegów również bardzo chętnie by pojechało więc Twoja odpowiedz będzie interesować szersze grono. Mamy się widzieć w sobotę (jutro, 28 VII) ok. 16, więc gdybyś dał radę do tego czasu odpowiedzieć, to byłoby fajnie. Jak nie to nie mam problemu, mamy jeszcze trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Bardzo nas (mnie i moją Małżonkę) zaciekawiła Twoja propozycja. Niestety w chwili obecnej nie możemy się wiążąco zdeklarować. W związku z tym mam takie pytanka:

- do kiedy trzeba(by) złożyć wiążącą deklarację (ilość osób i okres) a co za tym idzie uiścić zaliczkę/należność?

- co w przypadku, jeżeli w ostatniej chwili moja Żona nie będzie jednak mogła jechać. Czy w takim przypadku wpłacona kasa przepada, czy jest do odzyskania?

- czy w chwili obecnej powinniśmy wpisać się na listę „niezdecydowanych” ażeby warunkowo/wstępnie rezerwować sobie miejsce?

- czy należność za deklarowany udział w atrakcjach będzie regulowana na miejscu, czy też wymaga jakiejś zaliczki (do kiedy i w jakiej wys.)?

p.s.

Wczoraj, na naszym cotygodniowym spocie, omawialiśmy Twoją propozycję i kilku kolegów również bardzo chętnie by pojechało więc Twoja odpowiedz będzie interesować szersze grono. Mamy się widzieć w sobotę (jutro, 28 VII) ok. 16, więc gdybyś dał radę do tego czasu odpowiedzieć, to byłoby fajnie. Jak nie to nie mam problemu, mamy jeszcze trochę czasu.

1) Lista nie zdecydowanych jest listą czysto informacyjną i nie mającą najmniejszego znaczenia co do przyjazdu

2) Nie ma terminu co do ostatecznego potwierdzenia przyjazdu chodź im wcześniej będę wiedział to łatwiej będzie mi zdecydować który ośrodek zajmujemy. ( dobrze by było chociaż z 2 dni wcześniej wiedzieć co do decyzji przyjazdu)

3) Nie pobieramy żadnej zaliczki.

4) Jedynie będzie nam bardzo przykro że ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili a zawsze było tak że jak ktoś nie dojechał to bardzo żałował że go nie było a ci co byli żałowali że kolejni z jakiegoś powodu nie dojedzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...