Skocz do zawartości
Forum Burgmania

28 lipca spływ kajakowy Pilicą - Spała


RONIN

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio podczas zwiedzania bunkrów w Konewce padł pomysł spływu kajakowego Pilicą. My z Eliską mamy wolne, więc zbieramy skład, żeby było nas dużo. Szczegóły do ustalenia, wyjazd najwcześniej o 9.00, gdyż niektórzy mają nockę w pracy, punkt startu McDonald na Rzgowskiej lub Carrefour przy Kolumny. Myślę, że będą też chętni z Wawy i z nimi spotkamy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Maciek napisz coś bliżej o tym spływie, tzn. jak długi jest ten spływ, czy motory zostawimy na miejscu startu a później nas ktoś po nie dowiezie, czy może zostawimy je na końcu spływu a ktoś nas zawiezie na start, jakie koszty tej imprezy, itp.

Pozdrawiam i nie ukrywam, że mam ochotę tak spędzić sobotę, choć malowanie mieszkania czeka hehe :-)

Odnośnik do komentarza

w ubiegłym roku zapłaciliśmy chyba 50 zł. za kajak dwuosobowy, start ze Spały, my płyneliśmy za Inowłódz i stamtąd zabrał nas bus do skutera, oczywiście bus w cenie ;-).

Odnośnik do komentarza

jak widzisz jesteś pierwszy ;-), wrzuciłem link do warszawiaków i do Płocka

a co do długości to może być kilkugodzinny a może być nawet dwudniowy, do wyboru, oczywiście cena jaką podałem to za ten 5 godzinny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A nie potrzeba wcześniej rezerwować? Bo fajny temat. I może z Sarą bym się zdecydował na taki spływ 5-godzinny. Do jutra potwierdzę deklarację.

Odnośnik do komentarza

możemy zarezerwować, chociaż jest sporo firm do wyboru więc nie powinno być problemu.

Pogoda ma być ładna

sprawdziłem, z Tomaszowa za Inowłódz - koszt 60 zł. od kajaka.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to też tylko ta krótsza opcja, choć w domu już jest napięta sytuacja, bo na kajaki chce jechać i Janek i Aneta hehe

Rozumiem, że kapoki są na wyposażeniu tych firm, co organizują spływy?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja odpadam. Ukochana praca mnie nie chce puścić.

Natomiast w następny weekend tylko zła pogoda może zmienić moje zamiary.

Odnośnik do komentarza

w następny weekend to możemy się nad soliną spotkać, bo 1-8 spędzam urlop z synem w Krasnobrodzie. A zapomniałem dodać, że po powrocie ze spływu robimy u nas grilla ;-)

może to kogoś zachęci??

Odnośnik do komentarza

Maciek, o której godzinie ruszacie i skąd oraz ile godzin może zająć ten spływ?

Ja jeszcze maluję chałupę hehe i muszę wiedzieć czy mogę sobie na to pozwolić :-)

PS: jaka pogoda na jutro???

Odnośnik do komentarza

pogoda zajebista, wyruszamy tak po 9, mieszkamy w okolicach McDonalda na Rzgowskiej, ile potrwa to zależy jak mocno będziemy wiosłować i czy będziemy robić przerwy na opalanie.

Odnośnik do komentarza

Maciek ja wymiękam, dopiero co skończyłem malować sufit i jutro tak rano nie wstanę :-(

Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie uda nam się wyskoczyć w większym gronie na kajaki...

Bawcie się dobrze jutro...

Odnośnik do komentarza

I jak udał się wyjazd i spływ???

Maciek - daj jakieś namiary na tego organizatora od kajaków, bo Janek mi tego nie podaruje i wcześniej, czy później, będę musiał go zabrać na takie atrakcje :-)

Odnośnik do komentarza

pogoda kosa, ramiona spalone na mahoń, namiarów nie mam, jest tam kilka firm, ogłaszają się w necie, znajdziesz bez problemu. Szkoda, że wymiękłeś, wyjechaliśmy dopiero 10.40

Odnośnik do komentarza

Jakbyś w piątek zadeklarował chęć wyjazdu przed 11.00 to może i bym się zdecydował :-)

Ale już za późno teraz hehe, cieszę się, że Wam wyjazd się udał...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...