Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parapetówa u Orła i Gieńki


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

W sobotę 28.07.2012 od godziny 18:00 zapraszamy wszystkich chętnych burgmaniaków ( druga połowa również mile widziana) na naszą parapetówę (grilla). Wszyscy pijący i nie mający prywatnych kierowców dostaną dach nad głową z sanitariatem. Należy się zaopatrzyć w śpiwór oraz karimatę lub materac (dla wybrednych dostępny jest styropian o grubości 5 cm.) Prosimy chętnych o potwierdzenie przybycia do czwartku wieczór ( Gieńka musi wiedzieć na ile osób szykować catering).

Pozdrawiamy Orzeł i Gieńka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z wielką przyjemnością potwierdzam swoją obecność z Cezarym, oczywiście jak na Burgmaniaków przystało przyjedziemy 200.

Nocować nie będziemy ponieważ musimy się szykować do wyjazdu na urlop.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ewa i ja nie odmówimy sobie przyjemności świętowania wraz z Wami i Towarzystwem pod Waszym nowym dachem.

Śpiworki i jeden materacyk zabieramy, prosimy o jedno leżę na styropianie.

Przyjedziemy oczywiście 200.

Odnośnik do komentarza

Z przyjemnością odwiedzimy,

Prosimy o wpisanie do listy gości. Za nocleg podziękujemy i nie skorzystamy. Przyjeżdżamy 4oo.

Ania i Maciej

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest taka możliwość bardzo chętnie dołączę do obchodów parapetowych :) co do noclegu w zależności od ilości spożytego !piwko podejrzewam że kawałek styropianu pod głowę wystarczy :P co do środka transportu oczywiście !scooter :clapping: a kiedy go odbiorę czas pokaże najwyżej kolega będzie miał mały komis pod domem :ninja: chyba że uda mi się znaleźć kogoś jeżdżącego w weekend :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gieniu, Orzełku z przyjemnością podzielimy Waszą radość z nowego lokum. Opcja bez spania (jakiś holender z okolicy obiecał nas przytulić).

Ewik i Wrzonio

Odnośnik do komentarza

Super pomysł - na bogato !

Potwierdzam swoją obecność na zakrapianiu NOWEGO.

Mam nadzieje że styropian wytrzyma trzy noce które sobie dla was zarezerwowałem ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak nic nie pokrzyżuje planów to odwiedzę Was na chwilę. Będę 2oo, bez noclegu i alko... :)

Edit: Dajcie koordynaty dla GPS

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też tam byłem, jadłem i piłem a wolnej chwili fotki robiłem. :D Dziękuję gospodarzom za miłe przyjęcie. Wesoło było (jeszcze jest) oj wesoło :);

Trudno było nie trafić

IMG_8984.JPG

Szkoda, że Orzeł nie wyrobił się z toaletą ;)

IMG_9039.JPG

Gieńka, jeszcze uśmiechnięta...

_MG_9010.JPG

I Orzeł na stanowisku..

IMG_9026.JPG

Powrót z kąpieliska "Grupy ZUSowskiej" ;)

IMG_9054.JPG

Co ten mój ojciec wyprawia? ;)

_MG_9023.JPG

IMG_9061.JPG

Dla Jarka PL nie ma znaczenia odległość. Ważne są spotkania w gronie Burgmaniaków.

IMG_9030.JPG

No i było zabezpieczenie p.poż

IMG_9033.JPG?gl=PL

Tu reszta fotek: https://picasaweb.go...CM-2pvzq3N-XvAE

Edit: Jeszcze jedna fotka z dedykacją dla Jarka PL, on już wie o co chodzi ;) ;)

T-max dzisiejszej nocy pod gazową latarnią.

_MG_9067.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja oczywiście też bardzo dziękuję za super imprezę ;) Gospodarzom życzę aby mieszkało im się jak najlepiej no i oczywiście więcej takich spotkań.

PS

mam nadzieję że serwery Burgmani wytrzymają ilość zdjęć i filmów które zamieścimy :) bo przecież jest co pokazać bo działo się oj działo :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Strażaki (Robert,Patrycja,Hubert) dziękujemy za super zabawe i super impreze jaka została zorganizowana na nowo wybudowanym domku.

Zabawa i moc atrakcji nie do opisania oj sie działo hehe naprawde jesteśmy pod wielkim wrażeniem a na samo wspomnienie tego co sie działo sam uśmiech powraca na buźke.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zatem i Ja Dziekuje barrrrdzo za impreze,spanko na 15cm styropianie (perfecto!!!),pyszne jedzonko,zimne bro jak i inne alko (tutaj barrrrdzo serdecznie chcialbym Pozdrowic mojego kompana Wrzonia :) ),kapiel w olimpijskim basenie "MOSiR Orłowo" i atrakcje na drugi dzien w postaci nawalnicy jaka przyszlo nam przezyc i przetrwac... :blowup: mordka sama sie cieszy :Jumpy: Ci co nie byli niech zaluja :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DSC09686.JPG

Z tego miejsca chcieliśmy (Iga, Romek i Ja), bardzo podziękować za super zabawę, przydatne i te mniej przydatne :clapping:, rozmowy,

świetną rodzinną atmosferę, wspaniałe chwile na parkiecie, orzeźwiające kąpiele w rożnych składach basenowych, przepyszne i nigdy nie kończące się jedzenie, jednym słowem za b.dobrą imprezę.

ps. ale w takim składzie ------> nie ma co się dziwić :clapping:. Filmy jeszcze analizuje :gathering:

FOTO ---------> https://picasaweb.go...feat=directlink

DSC09738-001.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ci co nie byli niech zaluja :gathering:

Oj, żałuję, żałuję!!! Choć mam inne atrakcje na urlopie, to takiej imprezy żal.pl :clapping:

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i atrakcje na drugi dzien w postaci nawalnicy jaka przyszlo nam przezyc i przetrwac... :gathering:

[media=]

[/media]
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Orzeł i Gieńka dziękujemy za gościnę i transport.

Dzięki wszystkim za bardzo miłe spotkanie.

Gospodarzom jeszcze raz życzymy aby się dobrze i szczęśliwie mieszkało w nowym domku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...