Skocz do zawartości
Forum Burgmania

karty paliwowe


mkapilkr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako zarejestrowane stowarzyszenie (o ile tak jest)

Burgmania może wyrobić karty paliwowe np: na stacjach Orlenu, Bliska uprawniające do tańszego tankowania>

czy ktoś myśli że to doby pomysł ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, można by się "podpiąć" pod jakieś już zarejestrowane forum motoryzacyjne. Każdemu klubowi, który ma kartę zależy na jak największej ilości paliwa zatankowanego, wtedy rabat jest większy.

Odnośnik do komentarza

Założenie stowarzyszenia zwykłego to jest dosłownie jeden spacer do urzędu z wypełnionymi dwoma stronami kartki A4. I trzeba by było trzech założycieli. Wiem, bo zakładałem. Miałem nawet wiecej tych kartek, bo ze statusem zaszalalem. Ale pani zrobiła wielkie oczy, bo kto to będzie czytał i dała gotowy formularz abym wypełnił. Po dwóch tygodniach dostałem pisemko z urzędu, ze dokonano wpisu do ewidencji stowarzyszeń zwykłych i już. Biurokracja przy tym jest żadna. Oczywiście zupełnie co innego jest ze stowarzyszeniem rejestrowym - wtedy trzeba to w sądzie robić i już jest cała kołomyja - wybory władzy, sprawozdania, raporty, zgromadzenia... Ale 1% podatku można by sobie podarować :clapping:.

Właściwie Regulamin Klubu nazwać Statusem Stowarzyszenia, Zebrać się w 3 osoby, złożyć podpisy i sprawa załatwiona.

Bym zapomniał o paliwie ;)

Zorganizowana, zarejestrowana grupa ok. dwustu firm świadczących usługi internetowe, chyba z 3 lata temu próbowała załatwić coś takiego właśnie z Orlenem i nic z tego nie wyszło. A to tak lekko licząc ok 400 samochodów jest.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...