Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Triathlon - niezla jazda:)


Rekomendowane odpowiedzi

Heja Ziomy!

Musze sie pochwalic ze w ostatnia niedziele zaliczylem swoje pierwsze zawody triathlonowe na dystansie sprint (0.75 swim, 20 bike, 5 run) w Suszu.

Zrealizowalem plan zmieszczenia sie w limicie czasowym z czasem 1:36:47 - zajalem zaszczytna 251 pozycje:) oraz 33 lokate w swojej kategorii wiekowej M40.

Niesomowita radosc tym bardziej ze startowalem z pulapu totalnej nadwagi w listopadzie zeszlego roku a prawdziwe treningi plywackie i rowerowe zaczalem trzy miesiace przed impreza!

Mowie Wam - triathlon jest zajebisty, polaczenie najfajniejszych aktywnosci, trening sie nie nudzi, mozna albo sobie plywac albo napierac rowerem albo biegac.

Super sport! Trzeba sprobowac - wciaga!!!

W przyszlym roku robie dystans dlugi czyli pol dystansu Ironmana (1.9 swim, 90 bike, 20 run) !!!

pozdro.pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Normalnie hardcore ten długi dystans, ale ten sprint to może bym dał radę.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tam ze sportów to najbardziej preferuje sport łóżkowy / dyscyplina ruchy frykcyjne :fireman2:

A tak poważnie to ostatnio mocno zapinam rowerkiem... basenik też się trafia :) gorzej z bieganiem... tak na pusto to bez sensu :chair:

Może kiedyś spróbuję triathlon'u :mad2:

Ps. Jarek, ty lepiej zacznij jeździć skutem i pojawiaj się częściej... no chyba, że pracujesz nad nową CD, wtedy pełne zrozumienie :afro:

Odnośnik do komentarza

:mad2: Jezdze codziennie na basen i do studia. Ze spotami mamy problem bo trzy tyg. temu synek sie pojawil wiec dwojka malych dzieci na razie wymusza inny tryb ale za pol roku jak synek zacznie butelke jesc to bedziemy Was nachodzic:) - spokojnie:).

Mariusz, dawaj rob ze mna polowke Irona na przyszly rok - jest cel - jest praca, nie ma opierdzielania sie:)

pozdro, pollacco

Mariusz, nie dygaj! To jest do zrobienia przez rok.....ZOBACZYSZ JAKI TO TOWAR:) NAJLEPSZY:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od 2 miesięcy napieram sporo rowerem, 2 km wpław pewnie bym pokonał, ale jak widzę 20 km z buta, to mi się odechciewa...

W każdym razie szacun Jarek za wynik, no i ogólnie za pomysła :)

Miło się czyta o takim świętowaniu "kryzysu wieku średniego" :clapping: Ja jeszcze do tego będę chciał dorzucić kajaki :)

http://www.fundacjakim.pl

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zasłużone gratki! Miejsce nie jest takie ważne.

Ważne, że się spełniasz i pokonujesz samego siebie.

Daj znać przed następnym razem to może podciągniemy cię skuterami (wodnymi i kołowymi), to lżej będzie :)

Albo przynajmniej podopingujemy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pollacco...Pollacco! Hello! Właśnie usłyszałem, że dziś w Ełku odbywa się impreza sportowa - dyscyplina, którą się zaraziłeś

LINK: http://www.tvp.pl/olsztyn/aktualnosci/sport/wyzwanie-dla-twardzieli/8285490.

Zacytuję za lokalnymi mediami:

(...)do takiego, aktywnego spędzania wolnego czasu mają namawiać startujące w ełckim triathlonie gwiazdy(...)

- a następnie spytam - czy startowałeś w imprezie w naszych okolicach???

Odnośnik do komentarza

Dajcie znać, kiedy starujecie. Pooglądam Was wyszystkich podczas zawodów w TV "otwierając wino z moją dziewczyną" :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...