Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tur de skuter 2012


zbych

Rekomendowane odpowiedzi

To nie mój kierunek , ale życzę ci udanej wycieczki , pogody nad polskim morzem i wiatru na Mazurach

Odnośnik do komentarza

hmm coś podobnego planuje ale powrót bardziej wschodnia ściana i więcej zawijasów.. nawet termin podobny więc może się gdzieś spotkamy po drodze

Odnośnik do komentarza

pozostało kilka godzin do wyjazdu na pierwszy TUR DE SKUTER 2012 szkoda że solo ale dzięki za zainteresowanie może następny za rok wypadnie liczniej po powrocie napiszę gdzie byłem i z kim piłem

Odnośnik do komentarza

tak oto pierwszy Tur de skuter 2012 dobiegł końca wreszcie w chacie po dziewięciu dniach na koniu troche dupa boli ale najważniejsze że pogoda dopisała majka nawijała kilometry bez szemrania a było ich nie mało bo 2677 no i polskie wybrzeże od ruskiej do niemieckiej granicy nie ma przede mną tajemnic a na tym nie koniec bo i częstochowa ,warszawa,mazury[kanał ostródzko elbląski],szczecin,drawsko,borne sulimowo ,licheń i mnóstwo miast, miasteczek ,wsi piękne drogi na mazurach czy pomorzu te wszystkie noclegi które nie sposób było zaplanować no i ciekawostka to spotkanie w porcie w łebie burgmaniaka którego imienia nie poznałem ale gorąco go pozdrawiam.Chciałbym również przeprosić kolegi Boba ze Złocieńca że się nie spotkaliśmy a byłem i kręciłem się trochę po Złocieńcu ale nie zaglądałem na forum od wyjazdu a nikt z domu mi nie przypomniał soory.Kamil84 nie ma problemu tylko mi się siodełko podkuruje.Teraz popracuje nad mapą wyprawy fotami i wrzucę jesli was to ciekawi :confused:

Odnośnik do komentarza

co do przerw w trasie to bywało różnie, pierwszego dnia padł mój życiowy rekord na koniku 575km ale już następnego tylko 220km i kolejny z uwagi na rejs kanałem 160km no i z ustki do ustronia morskiego też coś koło tego a potem plaża i pifo a następne dni to już min.300 z chokiem

Odnośnik do komentarza

Sietna wyprawa oraz zdjęcia :) i w Polsce jak widac jest co oglądc-Polska jest piękna :horse:

Nabrałem chęci i ja,na takie turlanko,ale to juz w następnym roku..pozdro.

Odnośnik do komentarza

Jurek dzięki że dostrzegłeś moją wyprawe tak to prawda w naszym kraju jest co oglądać a był to tylko niewielki fragment Polski który w następnych Turach można eksplorować szkoda że nie dałeś o sobie znać wcześniej byłem w Mrągowie kilka godzin szkoda :msn-cry: :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...