Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dostałem ciekawą ofertę na zakup skuterów Lambretta 150 i 125 cena za sztuke 657 eur nowe - ciekawostka


Drek

Rekomendowane odpowiedzi

Traktuje to jako ciekawostkę. Ale dostałem poważną ofertę zakupu stocku Lambretty w cenie 657 eur nowe z fakturą sprzedaży i pełną 2 letnią gwarancją. Pomyślałem gdzie jest haczyk? Ano jest, odebrać trzeba 1000 szt :) 580 szt 150cc i 420 szt. 125cc. Cena standardowa 2200 eur. Napisałem, że tyle to nie chce i odpisali... a ile chcesz? :)

ce3mg5.jpg

tkpszi.jpg

i38aht.jpg

wbjzy8.jpg

qrjsgo.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rozumiem że masz świadomość z jakiego kraju pochodzą te ´ĺambretty´? :)

Cena detaliczna którą podałeś brzmi jak żart...

Np. Kymco Like 125 (w moim odczuciu wyraźnie lepsza propozycja) kosztuje na dziś ~ 1600 eur

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że masz świadomość z jakiego kraju pochodzą te ´ĺambretty´? :)

Cena detaliczna którą podałeś brzmi jak żart...

Np. Kymco Like 125 (w moim odczuciu wyraźnie lepsza propozycja) kosztuje na dziś ~ 1600 eur

Cena 657eur za sztuke z 2 letnią gwarancją fakt zastanawiające. Taką cenę mam w ofercie. Sam się zdziwiłem. Odbiór we Włoszech z magazynu Lambretty :) Oczywiścię proszę to traktować jako ciekawostkę. Ale temat jest oryginalny :wink32:

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej odebrać u producenta pod Pekinem, albo w porcie w Szanghaju?

Oczywiście to żart. Podejrzewam, że nie schodzą im te Sajgonki-Lambretty i spylają po kosztach.

Odnośnik do komentarza

Jakaś ona taka mało lambrettowata. Ale jedną sztukę wezmę. Jak zbierasz zamówienia, to ...

Nie ma białych?

Odnośnik do komentarza

Jakaś ona taka mało lambrettowata. Ale jedną sztukę wezmę. Jak zbierasz zamówienia, to ...

Nie ma białych?

Są różowe :)

6qj3ef.jpg

Żadnych zamówień nie zbieram bo to nie o to chodzi. Ciekawostką jest sama oferta podkreślająca kryzys firmy. Zdjęcia pochodzą z magazynu włoskiego. A gdzie to ustrojstwo zrobiono to nie wiem.

Dwa cytaty posta przedmówcy w jednym temacie;

Zasłużona dyszka

k.

Odnośnik do komentarza

Jakby tak łyknąć te 1000 sztuk, to myślę, że w polskich warunkach sprzedałoby się to w pięć lat. Ale może jakiś wielki bum na jednoślady by proces przyspieszył. Generalnie, jest bardzo fajna oferta dla zjednoczonych pięćdziesięciu naszych dilerów.

Odnośnik do komentarza

Skoro za tak małą kasę nie chcą się sprzedać na zachodzie, gdzie każdy "robol" zarabia więcej niż u nas "średnia krajowa", to odpowiedź jest prosta czy to dobry interes! Sprzedaż nowych skuterów leci w europie na łeb, na szyję, stąd takie "okazje" będą coraz częstsze! Gdyby nie Indie, to nawet taka przereklamowana yamaha już by dawno padła :laughing:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cena 657eur za sztuke z 2 letnią gwarancją fakt zastanawiające.

Przy 1000/500 czy nawet 100 sztukach to jest normalna cena.

Realia są takie, że (na dziś) zamawiając 1000 sztuk w Chrl takiego towaru to ty dyktujesz warunki i jesteś tam traktowany jak VIP! Celowo podkreślam: "na dziś".

Odbiór we Włoszech z magazynu Lambretty :laughing:

Nie ważne skąd odbierasz, ważne gdzie były produkowane... odpowiedź poniżej :wink32:

A nie lepiej odebrać u producenta pod Pekinem, albo w porcie w Szanghaju?

Tak btw...Marka/Brand Lambretta została jakiś czas temu sprzedana... podobnie jak i nasz Romet i Junak.

Kraj odbioru Włochy sugeruje jedynie, że ktoś z tamtego rynku chce "uciec" z tego towaru i próbuje upchnąć go w formie stock'owej.

No i jeszcze apropo gwarancji: w praktyce jej nie będzie :) lub BĘDZIE nie do wyegzekwowania.

------------------

EDIT> Może nawet to samo źródło w Udine :) >> http://usato-scooter...brette/50230281 ............ a prawdziwą wartość tego skutera zobaczysz za kilka dni tutaj>> http://www.ebay.it/itm/Scooter-Lambretta-Pato-125-4-Tempi-/290737735015?pt=Moto_e_Scooter&hash=item43b151c567#ht_500wt_949

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...