Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad na ploty do długołęki 6 lipiec piątek


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

jestem za - w zaleznosci od pogody :biggrin:

pod warunkiem ze oprócz gledzenia nad jadlem zrobimy tez kilka kiloskow po okolicy :wink1:

Odnośnik do komentarza

No i stodwudziestkapiątka poszła do ludzi...polata w Zielonej Górze, cześć jej pamięci, oby dobrze służyła nowemu właścicielowi tak jak służyła mnie :)

Odnośnik do komentarza

hmm., jak podleczę kontuzję to się chętnie wyborę, chętnie poznam towarzystwo skuterowe, bo jestem tu od niedawna :)

Odnośnik do komentarza

Oj chłopy, jutro pogadacie live :) O 18 zbiórka u mnie? 18:30 maks wyjazd. Spóźnialscy do ranczo niech cisną.

Papcioch co do zaginionego zamku to wczoraj też go szukałem i znalazłem.... coś innego:

KLIK - Picasa album

Odnośnik do komentarza

ok mi pasuje, podjade do Ciebie okolo18

Misiooo przypomnij mi sms'em o twoim pendrive

Papcioch weś pendrive'a to przegram Ci zdjęcia z lapka

Odnośnik do komentarza

Hej jedzmy gdzies dzisiaj :clapping:

Wczoraj pol dnia jezdzilismy po lasach milickich i bylo super, total spontan, bo mialem 1h na dotarcie od proszku do miejsca startu, przez przyg moto, sklep etc. wypad w ciekawym skladzie: chopper, GS i moja AA500.

Koledzy dzis polecieli na Jasenik, ale wolalbym gdzies w karkonosze na spacer bardziej :fireman2: ps. Deflektor i douszniki sie sprawdzily super, podobnie stala wpinana w kask mini blenda :fireman2:

Jedzmy gdzies!

Odnośnik do komentarza

No to Maćku gdzie nas wypompujesz w ten weekend? Robię kolejną nockę i mam już dość tych wakacji. Osobiście mogę zaproponować Bielawę. Dojechać, zamówić coś fajnego do zjedzenia, pójść na spacerek pod górę, zjeść i powoli się zbierać w powrotną drogę.

Odnośnik do komentarza

Ja się chętnie polenię w ten weekend... Jakiś grilek, pivko i lenistwo :notworthy:

Może niedługa wycieczka na godzinkę czy dwie po okolicy :wink1:

Ewelinka śmiga na czerwonym diable i się domaga... A mi w Xcitingu się sprzęgło ślizga jak mam jechać z Ewelinki prędkością ;P

Odnośnik do komentarza

W sobote do Wołowa lecę na wałówkę....Anny obchodzone-teściowa zięciowi korytko naszykowała, wracam w niedziele po południu

Odnośnik do komentarza

Mnie ciagnie w Czechy, ale tym razem 4oo, bo jeszcze sie zrastam i na razie nie dam rady, ale w nastepny weekend jest planowany wyjazd tez na Czechy ekipa 3-4 sprzety, wiec zapraszam do przylaczenia sie :clapping: Udanego weekendu :confused:

Odnośnik do komentarza

A ja tam nie wiem - gdzieś bym wyskoczył. Ale coś mi się nie chce nad celem myśleć.

No dobra, pomyślałem tak mimowolnie.

Kto chce zdobyć Ślęze w niedzielne przedpołudnie? Na szybko, czyli pojazdy zostawiamy w Tąpadle i to już tylko kawałeczek. Albo tradycyjnie - z Sobótki przez Wieżycę i na górę. Albo coś w tym stylu i np. objechać górkę w koło?

Wyjazd proponuję o 9-tej MC Donalds przy BP na Karkonoskiej, na wylocie z miasta.

Odnośnik do komentarza

Papcioch, jak masz ochotę to od 8:15 na BP Karokoska, będzie kilka osób z SWbikers i razem śmigamy poświęcić motory do Dusznik Zdrój, msza jest o 11:00 a później gdzies posmigamy po okolicy, obiad i po południu powrót. Jak cos to dawaj na Duszniki, co sie będziesz sam kręcił wokół Ślęży :)

Pozdro!

PS. dzisiaj nie wytrzymałem i pojechałem na lasy Milickie na cały dzień, 200+ km nawinięte, polecam :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Wkońcu powstał kolejny obiekt knajpopodobny nad Odrą, Dokładnie na przeciwko śluzy Opatowickiej. Kilka lat wstecz zlikwidowały się dwie fajne knajpki w tym rejonie, ale widać ktoś postanowił jednak reaktywować mekkę rowerzystów - jak kiedyś nazywano jedną z nich, a robili w niej przepysznego pstrąga w sezamie (teraz naprawiają samochody).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...