Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jazdy testowe


Michałp

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś z Witkiem ja przejechałem się C 600 Sport a Witek GS 1200. Wrażenia z jazdy C 600 niesamowite, silnik pracuje jak w jakimś wielkim boxerze, skuter dobrze przyspiesza i bardzo płynnie można śmigać między autami bez obaw o lusterka. Skuter ma widoczny sportowy charakter, świetnie dopasowane zawieszenie( koła 15 calowe) Edyta była bardzo zadowolona. Co do wad, plastiki są trochę marnej jakości, pozycja za kierownicą jest dobra ale jak ktoś ma 160cm wzrostu, za nisko osadzone przednie kierunkowskazy mogą być mało widoczne, z powodu ciekawej konstrukcji odpada montaż bocznych kufrów, licznik w czasie jazdy jest zbyt mało czytelne , osłona przed wiatrem jest taka sobie. W sumie skuter ma tyle samo wad co zalet, wygląda świetnie, prowadzi się jeszcze lepiej ale nadaje się tylko do miasta i dla kogoś niskiego. Kosztuje ok. 48tyś więc my zostajemy przy burgusiu ale jak miałbym luźną kasę i mieszkał gdzieś na południu to bez zastanowienia kupiłbym GO!!! Jest jeszcze wersja C 600 GT podobno nadaje się do turystyki.

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś z Witkiem ja przejechałem się C 600 Sport a Witek GS 1200

Jest jeszcze wersja C 600 GT podobno nadaje się do turystyki.

Na GT siedzi się lepiej niż na Burgim 650, no a jak Witkowi przypadł GS?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...