Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyspa Wolin...


mahoney

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W najblizszy piatek wybieramy sie z dwoma kolegami na mala wycieczke na dwoch kolkach. Trasa

Piątek: Warszawa, Wloclawek, Ciechocinek, Torun, Bydgoszcz, Piła, Nakło, Drawno

Dzień drugi: Choszczno, Stargard Szczeciński, Szczecin, Wyspa Wolin

Dzień drugi nocą: impreza wikingów na wyspie Wolin. Noc Świętojańska

Dzień trzeci: Poznań lub bezpośrednio Gniezno

Dzień czwarty: powrót do Wawy

Jeżeli jest ktoś chętny to proszę o kontakt na maila.

Jadą trzy maszyny w pojedyńczej obsadzie: Honda Shadow, Suzuki GSR, Suzuki Burgman 400.

Ma być przyjemnie, spokojnie i wesoło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę doradzić, bo znam drogę na wylot: Nie lepiej Wam jechać od razu z Drawna krajową 10 na Stargard? Bo odcinek Drawno-Suliszewo-Choszczno jest mocno nierówną drogą, choć odcinek Piasecznik-Suchań jest fajny :) Bo w Choszcznie do zwiedzania to raczej nic nie ma.......

Odnośnik do komentarza

Hmm. Dziekuje za rade. Jutro to obgadamy. Interesuje nas trasa widokowa a nie szybka. Z drugiej strony jak Choszczno nie ma nic do zaoferowania to moze pojedziemy inna.

:)milo mi bedzie goscic gosci ze stolicy na prowincji:)do milego:)

To nam bedzie milo zwiedzic tak piekne miejsce. Dziekuje za dobre slowo

Dodam ze rok temu robilem opis komunikatora Midland BT2 http://www.forum.burgmania.net/topic/12866-maly-test-interkomu-midland-bt2-twin/ a w tym roku poszerze go o test 3 komunikatorów, gdzie dwa beda sparowane ze soba a trzeci bedzie komunikowal sie za posrednictwem GSM. Mamy do tego podlaczone nawigacje i zobaczymy jak to wszystko razem zagra i na ile godzin wystarczy.

Odnośnik do komentarza

O kurczę, już się przestraszyłem, że w tym roku festiwal Wikingów przypada jakoś wcześniej :) .

Ja wybieram się jak zwykle na "główny spęd" 3-5 sierpnia, czyli na XVIII Festiwal Słowian i Wikingów :Jumpy:

PS. Ale wycieczka fajna i jeszcze bez głównego ruchu turystów ciągnących nad morze i bez tłumu gapiów robiących tłok oraz tworzących kolejki...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej, witam na "Dzikim Zachodzie"!!!! Niestety nie przyłącze się do was, w piątek rano smigam na tygodniowe wakacje. Pozdrawiam serdecznie. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...