Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co my?licie o tym skuterze


Gość Pitaspp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pitaspp

Witam, skuter sie odnalazł no i sprzedaj?cy chce mi go nadal sprzedać.

Choć teraz sam nie wiem co pocz?ć i co zrobić.

Rok 2003, przebieg nico ponad 2000.

Cena 4500. Zarejestrowany w polsce i jakie? 100km odemnie.

Brak dwóch plastików.

Oto zdjęc:

Fotka 1

Fotka 2

Fotka 3

Fotka 4

Niedługo powinienem mieć więcej zdjęć, przedewszystkim z drugiej strony skutera.

Szyba która stała się łupem złodziei, jest juz nowa zamówiona...

Proszę o opinie..

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z Benelli jak dla mnie jest jeden maly problem. Niby dach jest, mozna jezdzic we dwie osoby, ale obie musza miec kaski. Do tego moze sie myle, albo ja jakos nie potrafilem na tym siedziec, bo siedzac solo zsuwalem sie do przodu. Jak dla mnie jest zle wyprofilowana kanapa. Gdyby mial pasy jak w C1 i mozna bylo jezdzic bez kasku hmm to kto wie. Na pewno zaleta jest ze jazda w deszczu ze wqu**** innych ktorzy nie maja dachu i mokna.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że wolę włosk? motoryzację...z dwóch BMW C1 i Benelli Adiva .....wybrałem C1 !tut !happybth !OKK

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że ten sprzęcik ma składany dach, dlatego trzeba jeĽdzić w kasku !OKK a tak przy okazjji wygl?da na lekko "zmęczony" !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wydaje mi się że ten sprzęcik ma składany dach, dlatego trzeba jeĽdzić w kasku !OKK

Jazda w kasku nie zależy od tego czy pojazd ma dach czy go nie ma tylko od pasów bezpieczeństwa !tut

Odnośnik do komentarza
Jazda w kasku nie zależy od tego czy pojazd ma dach czy go nie ma tylko od pasów bezpieczeństwa !OKK

Pewnie masz racje !happybth chodzi mi o to że taki składany dach nie zapewnia takiego bezpieczeństwa jak w BMW. !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...