Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kolumna Weselna 23.06.2012


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów

Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich do kolumny weselnej ( w sobotę 23 czerwca zmieniam stan cywilny )

Kilku znajomych dojedzie jeżeli pogoda pozwoli ale było by mi bardzo miło aby zjawiła się większa ilość motocykli

Planujemy spotkać się koło mojego domu o godzinie 10.30 ( Wodzisław Śląski ul.bracka 20/2 ( lub Zajazd Cyganek ))

Przejechać do Pani młodej - około 3 km

Potem pod Kościół - też w Wodzisławiu (godzina 12)

Na koniec na salę do Zawady około 8km (dworek nad stawem)

jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam wszystkich chętnych :clapping:

pozdrawiam KRISTOF

w pózniejszym terminie organizujemy z Anią imprezkę poprawinową z wszystkimi którzy nas odprowadzą:) szczegóły po weselu:)

Odnośnik do komentarza

Kolegów z Wodzisławia i okolic , zachęcam do wspólnego wyjazdu spod Damir-Team w Wodzisławiu . Zbiórka o 10:00 ;)

Ja muszę pilnowac interesa poza tym sprzedałam Majesty i nie mam się na czym przykulać, ale Łukasz na pewno Was wyściska w moim imieniu :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DSC_4861.jpg

1/2 kg miłości 3 łyżki zazdrości 10 dkg zaufania 2 krople na "nerwach grania" 6 gramów cierpliwości 3 dkg wyrozumiałości 5 łyżek humoru 10 łyżeczek wigoru - wszystko razem dokładnie mieszamy i doskonałe małżeństwo mamy!

Aniu i Krzyśku - Młoda Paro, życzę Wam abyście czerpali samą radość z odkrywania piękna małżeństwa oraz satysfakcji z budowania udanego przymierza dwóch kochających się osób

Odnośnik do komentarza

Ania&Kristof

ode mnie tez wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, niestety mam troche za daleko by zyczenia zlozyc WAM osobiscie i uczestniczyc w kolumnie ale myslami bede przy WAS

MILEGO FEIROWANIA !!!!! !piwko

Odnośnik do komentarza

1340446348993.jpg

Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, marzeń, planów, snów spełnienia, dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy!

Odnośnik do komentarza

Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie. Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni ludźmi, których kochacie.

Obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością i radością.

MIałem nadzieje ze dojade do orszaku niestety nie wyszło :clapping:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przez długie lata

wspólnego życia w małżeństwie

bądźcie ze sobą złączeni

jak gałązka z pniem, z którego wyrasta,

a mimo trudności życiowych

niech Was mech zniechęcenia

nigdy nie obrasta.

iStock_000011198576XSmall.jpg

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe życzenia, za odprowadzenie nas pod ołtarz było naprawdę świetnie tak jak sobie wymarzyłem :) dziękujemy :)

Patrykowi za superowe fotki a Grzesiowi za umilenie chwil na weselu przyśpiewkami z akordeonem :wink32: jestescie wspaniali ;)

Odnośnik do komentarza

Przepięknie Przepięknie ... no ale jak może wyglądać tak udana para !!!

Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze z całego serca !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...