Skocz do zawartości
Forum Burgmania

DREAMNIGHT Wieczór Marzeń dla dzieci niepełnosprawnych w ZOO


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 15.06 jest w łódzkim ZOO impreza - DREAMNIGHT Wieczór Marzeń dla dzieci niepełnosprawnych.

Dlatego też serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcieliby pomóc, do podjechania i sprawienia radochy dzieciakom niedowidzącym, niedosłyszącym etc.

Chodzi o to, żeby pozwolić dzieciom pooglądać/podotykać motocykle, posadzać i "powozić" po terenie. "Jazda" to tak naprawdę poturlanie się w tempie spacerowym po alejkach ZOO.

Ze względu na miejsce (i dzieci i zwierzaki) będziemy musieli wink.png zachowywać się bardzo spokojnie - bez specjalnego hałasu, prędkości czy zagrażania bezpieczeństwu.

Spotykamy się chwilę przed 19 na parkingu przy bramie wjazdowej ZOO - róg Konstantynowskiej i Krzemienieckiej (czyli przedłużenia Krakowskiej), tam gdzie się idzie do Ogrodu Botanicznego. Około 19 wjeżdżamy na teren i jak skończą się występy na scenie pojdeżdzamy pod imprezownię i dzieci.

Na poprzednich tego typu imprezach dzieciaki się bardzo cieszyły i dosłownie "lepiły" do motorów. Mam nadzieję, że w tym roku bedzie co najmniej tak samo sympatycznie.

Jeszcze nie wiem czy bedziemy z Agniecha ale nawet sam jestem na 100%

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak późno temat przeczytałem :-/ . Podjechałbym z przyjemnością a tu tak późno się dowiedziałem. Gdybym wiedział z 1 dzień wcześniej raczej bym się wyrobił ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...