Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wąbrzeźno 16 czerwca


Wodzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie wypowiadałem się jeszcze w tym dziale, więc witam szanowną brać skuterową z kuj-pom :)

W nadchodzącą sobotę wraz z forumowym kolegą wojtazzz75 planujemy pojechać do Wąbrzeźna na wystawę motocykli zabytkowych, która jest już organizowana tam po raz drugi.

Zapowiada się ładna pogoda, więc mamy zamiar pojechać trochę naokoło z Bydgoszczy poprzez Toruń, następnie autostradą A1 kawałek na północ do węzła Lisewo, a dalej już do Wąbrzeźna. Następnie planujemy podjechać do Radzynia Chełmińskiego pod tamtejszy piękny zamek.

Zapraszam do przyłączenia się. Startujemy w sobotę 16 czerwca o godz. 11 na parkingu pod halą Łuczniczka w Bydgoszczy.

Link do trasy na Targeo: http://mapa.targeo.p...13c73baae320aee

Wystawa w Wąbrzeźnie: http://www.wabrzezno...404fd1c8340bb99

Zamek w Radzyniu Chełmińskim: http://zamki.res.pl/radzyn.htm

Odnośnik do komentarza

Co prawda Prezes mieszka bardzo blisko , ale niestety inne plany na ten czas były zaplanowane .

Szkoda bo można by się spotkać i poznać .

Życzę wiec dla tych co będą śmigać szerokości i ładnej pogody .

P.S.

A tak swoją drogą to Kolego Wodzu jeśli była by taka możliwość to bardzo proszę o szybsze zapodanie takiego tematu .

No i rzecz jasna zapraszamy na spotkania , czyli ostatnia niedziela miesiąca .

Odnośnik do komentarza

Witam !!!

No ja uwielbiam te okolice, ba bardzo uwielbiam, ale niestety obiecałem koledze z Łodzi, że pojadę na jego ślub, więc mi bardzo przykro.

Ps. Upiorowe tereny są fajne, ba nawet Zacne :clapping:

Stare Zamki,

Ładne kobiety,

Nowe asfalty, po prostu, brak słów :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam !!!

No ja uwielbiam te okolice, ba bardzo uwielbiam, ale niestety obiecałem koledze z Łodzi, że pojadę na jego ślub, więc mi bardzo przykro.

Ps. Upiorowe tereny są fajne, ba nawet Zacne :clapping:

Stare Zamki,

Ładne kobiety,

Nowe asfalty, po prostu, brak słów :kwasny:

Coś ten "z pogranicza " słodzi za bardzo, pewnie chce sie przeprowadzić na nasze tereny, tylko czemu nie napisze wprost :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Życzę miłej wyprawy dzień już wcześniej był zaplanowany. A szkoda. Do następnego.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za przybycie Orcio, LWfilip. Miło było poznać :) Wyprawa się udała, u nas na liczniku nakręcone ponad 230 km. Wiem, że info o wyjeździe było trochę późno, jednak pomysł wyjazdu narodził się w ostatniej chwili.

Pozdro i do zobaczenia :(

Odnośnik do komentarza

faktycznie, świetna impreza choć trochę na wariata. Trochę mi przykro, że nie moglem z Wami dłużej pogadać ale nie byłem sam. Może innym razem sie uda. Pogoda i motocykle szałowe. Dzięki i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...