Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Aprilia Habana


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj choć to włoska padaka, to jest przepiekny, jak nie kupisz to daj znać ja z chęci? wezmę. Mam nadzieję że jak wpadnę wkrótce do te?ciowej do Stalowej to się spotkamy.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem tu i tam i wiem, że s? do niej kity tuningowe Barikita i Malossi. We wtorek jade do komisu i zobacze, jesli nic innego nie wybiore to nie ma sprawy. A narazie Ľródło jest top-secret. ;):lol:

Jak nie w Stalowej to spotkamy się w Firleju. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam witam i o Aprilię pytam :) .

A tak na serio, to fajny sprzęcik. Pierwszy raz zobaczyłem Habankę w Chorwacji jakie? 3-4 lata temu.

Powiem szczerze, iż zrobiła na mnie wrazenie PIORUNUJˇCE, było to w nocy, id?c sobie po chodniku nagle usłysz?łem jej dĽwięk(bardzo przyjemny), ogl?dn?łem się odruchowo i co zobaczyłęm?? Piękno?ć!!

tamta by? czarna(w ?wietle sklepików chorwackich była jeszcze piekniejsza), miała PEŁNO dodatków takich jak dodatkowe ?wiatła, DUŻO chromu i skóry, a do tego strszy go?c, z siw? dług? brod? i czarn? hust? na głowie z czaszkami, normalnie SUERWIDOK, wtedy poznałem ten skuter i stwuerdziłem, ze jest OK.

Widz?c Twoj? cieszę się, ze w koncu masz jaki? pojazd, ale jednocze?nie mnie zastanawia Twój wybór.

Bo wybieraj?c ten model skutera musisz być (chyba) fanem Czoperów, a je?li nie ejste? Ich fanem i swojej przyszłosci z Nimi nie wi?żesz, to w takim razie dziwię Ci się powiem szczerze ze wybrałe? akurat ten model skuterka, gdyż b?dĽmy szczerzy, ze niejest On SUPER na jakie? wyajzdy czy co?,a za taka kasę jak? można za Ni? dac co? by się znalazło bardziej cywilizowanego.Ale ze o gustach się nie dyskutuje to też nie mówię wiecej o Jej minusach, bo jest to PIĘKNA machina.

Mam nadzieje, ze przebieg jakim dysponuje nie da Ci w ko?ć i ze jednak pojeĽdzisz troszkę bez remontów.Co do kolorku, to jets taki sobie. Przyznam szczerze ze bez tylu chromów robi troszkę inne wrażenie, ale będ? z Niej "ludzie". Domyslam się ze przejdzie malowanie, je?li dobrze mysle, to polecam wyrzej oisany kolorek czarny...

Jeszcze raz Gratulacje maszynki i życzenia szerokiej drogi od pocz?tku.

Je?li kochasz czoperki(choc podobnie jak ja :) ), to w przyszło?ci takiego Drag-Star'ka i Trzymaj się.

Pozdrowionka, Kubo(czekaj?cy na swego rumaka) :)

Odnośnik do komentarza

Joł, że sie tak wyrażę. :)

Habanę wybrałem, bo mi się naprawde bardzo podoba. Za chopperami za bardzo nie przepadam. Malowanie przejdzie i zastanawiam się nad kolorkiem czarna perła a po malowaniu my?lę nad jakimi? gmolami. Co do wyjazdów to zobaczymy jak się będzie sprawowała na trasie do Firleja we Wrze?niu. W przyszłym roku skończę sobię 16 lat i zrobię A1, więc prawdopodobnie Apka pójdzie w odstawkę a zast?pi j? jaka? 125. Marzy mi się YP125, ale co się będę rozmarzał, jak jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...